تصمیمی که جنجال به پا کرد / درگیری هواداران و مخالفان علی کریمی در اینترنت و شبکه های اجتماعی

تصمیم علی کریمی برای کناره گیری از تیم ملی فوتبال، جنجالی میان هواداران و مخالفان او به پا کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریمی دیروز در اردوی تیم ملی حاضر نشد و همراه با کاروان ایران به استرالیا نرفت. او تصمیمی عجیب در این مورد گرفت و فرصت حضور در جام ملت های آسیا به عنوان مربی تیم ملی را نادیده گرفت. پس از این تصمیم، هواداران فوتبال واکنش های متفاوتی نشان دادند. عده ای از هواداران علی کریمی این کار او را تحسین کردند و مخالفانی هم بودند که از کریمی انتقاد کردند.
اما نکته جالب، درگیری لفظی هواداران کریمی با مخالفان او بود که در شبکه های اجتماعی و سایت ها به اوج رسید. هواداران کریمی که عاشقانه او را دوست دارند، به هر کامنتی که از سوی مخالفان ارسال می شد واکنش تند نشان می دادند و درگیری های لفظی زیادی بین آن ها ایجاد شد. اما در این میان تعداد زیادی از هواداران و مخالفان هم نظر خود را به صورت منطقی مطرح می کردند؛ بدون اینکه به کسی بی احترامی کنند.
یکی از منتقدان کریمی در بخش کامنت اخبار خبرآنلاین نوشت: «اینه تفاوت شهریار و کریمی ... تا کمی سختی دید بجای مقاومت و مبارزه، فرار رو به قرار ترجیح داد ... زمان بازیگریش هم بیشتر عمر مفیدش رو توی فوتبال ضعیف امارات گذروند و حاضر نبود بره اروپا و سختی زیادی بکشه.» منتقد دیگری هم نوشت: «من یک پرسپولیسیم. خدا شاهده از روزی که اعلام شد علی کریمی مربی تیم ملی شده می شد حدس زد که از این کارها می کنه. آقای کریمی از نظر فنی عالی بودی ولی اخلاق نداری. همش با همه درگیر می شی جای اینکه کنار تیم باشی به تیم کشورت کمک کنی و از تجربه کروش استفاده کنی مثل بچه های ۲ ساله قهر می کنی که چی بشه مثلا؟» منتقد دیگری هم برای کریمی نوشت: «با این کارت دیگه هیچ مربی رو تو حساب نمی کنه و انتخابت نمی کنه.»
اما در صفحه اینستاگرام علی کریمی هم صحنه شلوغی برای مجادله هواداران و مخالفان کریمی ایجاد شده بود. یکی از منتقدان کریمی در صفحه اینستاگرام او نوشت: «لحظه ترک کردن تیم،یعنی در لحظه اخر این کارو کردن اصلا به نفع تیم ملی نبود. ایشون اگر فکر تیم ملی بود تشنج ایجاد نمی کرد اول بسم الله، والا، سواد و مدرک مربی گری نداره می خواد پا به پای مربی کریس رونالدو و وین رونی وایسه و رو نیمکتم بشینه....» اما کاربری دیگر به دفاع از کریمی پرداخت: «ﻋﻠﻲ ﻛﺮﻳﻤﻲ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﺑﻪ ﺗﻴﻢ ﻣﻠﻲ ﻧﭽﺴﺒﻮﻧﺪ. ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ اﻭﻣﺪﻥ ﺩﻧﺒﺎﻟﺶ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻓﻬﻤﻴﺪ ﻗﺼﺪﺷﻮﻥ ﺧﻴﺮ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﻭﻝ ﻛﺮﺩ اﻭﻣﺪ.» کاربر دیگری در دفاع از کریمی نوشت: «این خیلی مرد بودن لایق توست علی آقا ... یعنی از منفعت خود واسه حق گذشتن مردونگی می خواد ... افتخار می کنم طرفدار تیمی هستم که اسطورش شمایین.»

+13
رأی دهید
-6

Princesse - تهران - پرژن
. چرا علی کریمی نرفت استرالیا. __________. حسین هدایتی به درخواست کریمی، چک 870 میلیونی در اختیارش می‌گذارد برای توزیع بین بازیکنان تیم ملی که هنوز پاداش جام جهانی را هم نگرفته‌اند. کدام مجنون حاضر است چک‌ بی اعتبار هدایتی را نقد کند؟ احتمالاً هیچکس. خود کریمی از پسرخاله‌اش پول می‌گیرد در آستانه اعزام، می‌دهد بازیکنان. رییس فدراسیون روانه اردو شده از کریمی خواسته نقدینگی را به او بسپارد. بحث دو نفره بالا گرفته. کفاشیان گفته چرا پول باید دست تو باشد؟ کریمی تلویحاً پاسخ داده: بدهم شما که این را هم بالا بکشید؟.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 10:07
Princesse - تهران - پرژن
کریمی درباره تصمیمش در اینستاگرام نوشت: اگر نمی‌توانی خدمت کنی برو تا خیانت نکنی. کاش مسئولین مملکت مثل او بیاندیشند.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 10:10
piki82 - تورین - ایتالیا
علی کریمی آدمی هست که هیچوقت بیخودی با کسی مشکل پیدا نمیکنه و برای منفعتش با کسی راه نمیاد ! کاری که امثال جناب دایی بهش عادت دارن ! پس لطفا کسی علی کریمی رو با اون مردک مقایسه نکنه ! یادم نمیره یه زمانی دایی چقدر مصاحبه میکرد علیه رویانیان و بدترین حرفها رو نثارش کرد ! اما همون زمان رویانیان بهش پیشنهاد 5 میلیاردی داد و دایی فوری به راه آهن پشت کرد و اومد چسبید به سردار جونش ! این فرق بین علی کریمی و آقای پولکی هستش ! کلا بعد از اینهمه سال فهمیدم هرجا کریمی مشکل پیدا کرد و جدا شد...اشکال از طرف مقابل بوده..چه 1 نفر چه یک جمع !
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 12:48
فقط ملوان - انزلی - ایران
علی کریمی بخاطر پارتی بازیهای توی تیم ملی کنار کشید..چون کلی از بازیکنان چندین هفته توی باشگاهای خودشان بازی نکردن و ذخیره بودن ولی بازیکنان سرحال خط خوردن..
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 13:53
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
علی‌ کریمی‌ جوانمردی برای تمام فصول،،تا چند صد سال دیگه تک ستاره رویایی مثل علی‌ جون پیدا نخواهد شد،،دوست داریم خار چشم رژیم و مزدورانش
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 15:00
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
Princesse - تهران - پرژن: like & like
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 15:01
Kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
اونایى که انتقاد کردند اصلا از ماجرا خبر ندارند. داش على یه تنه به نفع بازیکنان با فدراسیون میجنکید. داش على خیلى مردى. على فقط کریمى.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 18:29
sarang6 - ژنو - سوئیس
اونایی که میگن باید می موند دقت کنن که اونایی که با هر شرایطی موندن تو قسمتهای مختلف مملکتمون چه ویژگی هایی دارن.آیا قابل تاییدن از نظرشون؟این یه سواله.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 20:57
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.