حیله قاتل معلم بروجردی برای پنهان شدن در زندان

دانش‌آموزی که در یک اقدام باورنکردنی معلم فیزیک خود را در بروجرد به قتل رسانده بود در یکی از زندان‌های تهران شناسایی و بازداشت شد.
شنبه اول آذرماه سال جاری پسری خشمگین در اقدامی هولناک دبیر فیزیک خود را هدف ضربه مرگ‌آور چاقو قرار داد.
با فرار پسر نوجوان از مدرسه، پیکر نیمه جان معلم به بیمارستان چمران انتقال یافت اما «محسن خشخاشی» معلم 35 ساله به دلیل خونریزی شدید عصر همان روز در بیمارستان جان باخت.
همزمان با این جنایت خونین نیروهای پلیس دست به اقدامات گسترده‌ای زدند تا بتوانند مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنند.
سرهنگ «علیرضا دلیری» فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد به شوک گفت: با دریافت خبر قتل معلم جوان تیم ویژه‌ای در پلیس آگاهی شهرستان بروجرد تشکیل و بررسی‌های میدانی برای ردزنی متهم به قتل آغاز شد.
در ابتدا سرنخ‌های خوبی کشف شد که نشان می‌داد متهم به قتل به زادگاهش گریخته است اما متأسفانه در ادامه تحقیقات به بن‌بست رسیدند.
وی افزود: در این هنگام فرضیه‌ای مطرح شد که پسر نوجوان با توجه به سن و سال کم ممکن است دچار سانحه‌ای شده باشد همین امر باعث شد همه مراکز درمانی و بیمارستانی و حتی اجساد بی‌هویت نیز بررسی شوند.
هنگامی که تحقیقات در این شاخه نیز به بن‌بست رسید مأموران در مرحله بعدی عکس و مشخصات پسر نوجوان را به تمامی مراکز انتظامی، اجتماعی، ندامتگاه‌ها و کانون‌های اصلاح و تربیت ارسال کردند. در حالی که در سیستم اسمی یا نامی از متهم ثبت نشده بود یکی از ندامتگاه‌های تهران اعلام کرد فردی شبیه عکس متهم به قتل در آنجا زندانی است.
 با مخابره این خبر از تهران تیمی از پلیس آگاهی بروجرد همراه پدر وی به تهران اعزام شدند و حدود ساعت 12 ظهر دیروز سه‌شنبه نهم دی‌ماه متهم به قتل شناسایی و با اخذ قضایی از تهران به بروجرد منتقل شد.
سرهنگ دلیری در خاتمه گفت: متهم به قتل در نزاعی خودساخته در تهران دستگیر شده بود و به اتهام ضرب و شتم در یکی از ندامتگاه‌های تهران دوران محکومیت خود را می‌گذراند و پس از انتقال به بروجرد تحقیقات از این متهم آغاز خواهد شد.

+36
رأی دهید
-1

shirzan e irani - استکهلم - سوئد
تمامِ کشور را برایِ پیدا کردنش بسیج کرده تا به نتیجه رسیدند اما اسید پاشان که دوربین‌هایِ مدار بسته هم ردِ آنها را زده اند انگار آب شده و در جیبِ لباده امامِ جمعه اصفهان و دیگرِ مزدوران رفته که به هیچ عنوان نمی‌توانند آنها را دستگیر کنند.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 14:14
paksan - آمریکا - آمریکا
معلمها باید به بچه ها بعنوان انسان نگاه کنند نه یک ماشین که باید همه چیز آنها رو از بر کنند و اگر نکنند مثل قاتل ها و مجرمین برخورد بشه.نمره و نمره دادن باید از این وضعیت خارج بشه و هدف باید آموزش باشه نه نمره گرفتن. به نظر من کشتن معلم در ایران به ندرت اتفاق می افته ولی واقعیت اینه که تمام فشارها و بدبختی ها و بی پولی های معلم ها رو دارند بچه ها تحمل میکنند و معلم ها از هرکجا مشکل دارند در اولین فرصت سر بچه ها خالی میکنند. بچه خواهر من کلاس اول دبستان توکلاس همش می خندیده. فک کنید بچه کلاس اول معلم میگفته هم خفه بشید و حرف نزنید و این بچه می خندیده یکدفعه این خانم معلم می ره سره میزش کتابش رو از وسط پاره میکنه و به بدترین شکل پرتش میکنه بیرون!؟ من موندم کجای دنیا معلم حق داره دست روی بچه ای بلندکنه؟این نشون میده معلمه مشکل دیگه ای داشته وگرنه کی از خنده یک بچه انقدر ناراحت میشه؟اصلاً معلم اینه که به بچه آموزش بده در شرایط مختلف چطور رفتار کنه و این موضوع هم قرار نیست با کتک و زدن عملی بشه. من شخصاً بچه ام رو دست مدارس ایران نمیدم چون یک عقده ای گوشه گیر متنفر از همه تحویل جامعه میدن
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 20:19
rahjoo - بابل - ایران
shirzan e irani -گرامی، چاقو که دسته خودش رو نمیبره! قدیم محلیها میگفتین تا یکی خر یا اسبش دزدیده میشد میرفت پیش ممدلی غ ، حالاطرف خودش مال خر بود در لباس کدخدا!
جمعه 12 دي 1393 - 16:01
rahjoo - بابل - ایران
سال سوم دبیرستان یه دبیر تاریخ داشتیم آدم خشکی بود! تاریخ سال سوم انسانی خیلی قطور و سنگین بود و بچه های کلاس ماشا الله همه پرفسور،حالا چه شود!این معلم بدون ترحم صفر میداد و کم کم بچه ها گرفتن که از این کلاه نمد در نمیاد همه آخر یا 90 درصدشون خوشگل نشستن خوندن و واحد وپاس کردن! اما منی که عاشق تاریخ بودم از اون تاریخ سال سوم هیچی یادم نمونده،چون فقط حفظ کردیم برا یه تایم خاص! هر درسی رو اگه معلم خارج از قواعد آموزشیش به چالش بکشه بچه ها جذب میشن
جمعه 12 دي 1393 - 16:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.