خلبان اردنی اسیر "دولت اسلامی" در آستانه‌ی اعدام.

+22
رأی دهید
-22

aria oksir - لندن - انگیس
باب ولش کنید ، اونم کشتید که چی بشه .ها !!!!. مگه کم کشتید ؟!!!. مختصرو مفید ، حرف شما و هدف شما چیه؟!!!.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 00:37
aria oksir - لندن - انگیس
کشتن راحته ، چرا ایه ها همش میگن بکشید؟!!! یعنی خدا الکی خلق کرده.شما اشتباهات خدا رو اصلاح میکنید .اونم با زور اسلحه ؟!!!! . من یه ایه پیدا نکردم که بگه خلق کنید !!!!خوب اگه خدا قادره، خب بگه خلق کنید . این یعنی چی ؟!!!! . تو که میکشی میتونی خلق کنی ؟!!!!
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 00:51
داریوش پرویزی - شیراز - ایران
تو قرآن هست هیچ برگی از درختی نمی افته مگر اینکه خدا بخاد.مزخرف تر از این حرفی شنیدید؟پس این همه سر که داعش میبره به اخواست الله مدینه بوده.پس الله جانیه بالفطره است.؟پس تمام بحث سر وجود خدا یعنی کشک
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 08:39
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
اینگونه رفتار و ایجادِ رعب و وحشت همه حساب شده و در دستِ عده‌ ایی برنامه گزار است نه گرازانِ مزدورِ داعش که تنها نقش عمله‌هایِ دیو سیرت را در این جریانات دارند، خودِ سقوطِ هواپیما که در موردِ آن حرف و حدیث و تناقض است جزِ همین برنامه است و این جوان یک یک گوشتِ قربانی از پیش تعیین شده مانندِ آن خبرنگاران یا عکاسانِ دیگرِ قربانی است، تا دیگر کسی‌ هوسِ سر شاخ شدن با این مزدوران را نداشته باشد، مگر کم سرباز از گروهِ کشورهایِ ائتلاف در عراق و افغانستان کشته یا معلول و اسیر شد، اما چون تصمیم بر این جنگ و منافع بدست آماده از آن گرفته شده بود با کمترین بارِ خبری منتشر میشد، یا اینکه سربازانِ اسیرِ ایران در دستِ دژخیمانِ عراقی که به فجیعترین وضع شکنجه ، کشته یا زندانی می‌شدند، چرا که هندو و جانشینانِ خلافش تصمیم گرفته بودند ایران و ایرانی را پلِ پیروزی اهدافِ پلید خود قرار دهند و سیاستِ دنیا انعکاسِ اخبار آن را سانسور میکرد.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 09:47
danial nabi - استكهلم - سوئد
دولت اسلامی نگید...بگید حکومت ننگین داعش، ساخت آمریکای فاحش..
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 17:02
cobalt3 - کرج - ایران
خداوند هیچ مسلمونی رو گرفتار مسلمونتر از خودش نکنه ... اسلام ناب
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 17:17
کوروش مهری - یزد - ایران
داعش مسلمون واقعی نیست!!به مرگ آبی اگه دروغ بگم!!
‌سه شنبه 16 دي 1393 - 17:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.