گفت‌و‌گو با یک فروشنده شیاف ترمیم کننده بکارت : 300 هزارتومان،هزینه ترمیم نیم ساعته پرده بکارت

گفتگو از: ماهرخ غلامحسین پور

رمز و راز باکرگی و حفظ پرده بکارت از دیرباز نشان از نوعی دست نخوردگی وحفظ معصومیت فیزیکی بوده و شاید بروز راه‌ها و روش‌های تازه برای وانمود کردن اینکه پرده بکارت کماکان به قوت خود باقی است، نشان از همین تفکر عمیق و ریشه دار دارد.

 تفکر متعارضی که روشنفکر و بقال و راننده نمی‌شناسد و جایی که من بزرگ شده‌ام، یعنی خاک تفتیده جنوب، سرشار از قصه‌های دردناک و تاریک دخترکانی است که بابت برون افتادن راز و رمز تنانگیشان از چنبرهٔ تقدس زده بکارت، محکوم به مرگ شده‌اند، روشن ترینشان که ته ذهنم باقی مانده خودکشی همکلاسی زیبا و معصومی است که سوم راهنمایی روی یک نیمکت درس می‌خواندیم، زود عروسش کردند، هنوز هم معصومیت و سادگی‌اش به خاطرم مانده، دخترکی که شب عروسی‌اش مثل یک نگین زیبا می‌درخشید با موهای بافته شده و گل‌های رنگارنگی روی پیشانی که فردای زفاف قربانی فرهنگ درمانده ایی شد که تاوان سرپیچی یا حتی شبههٔ سرپیچی را جان زنانه می‌داند.

نام «شیاف ترمیم کننده بکارت» را اولین بار از یک دوست فیس بوکی شنیدم، دوستی که از یک صفحهٔ فیس بوکی به نام «دختران مجرد» حرف می‌زد که در آن دختران عضو، به طرح مشکلات فیزیکی یا تجربه‌های دردناک و خوشایند دخترانه‌شان می‌پردازند و در آنجا از شیافی صحبت شده که ۳۰ تا ۴۵ دقیقه قبل از رابطه زناشویی در شب عروسی، در واژن قرار می‌دهند و سی دقیقه بعد پوسته ژلاتینی این شیاف پاره شده و محتوای آن به شکل خونریزی کاذب، این تصور را ایجاد کند که در آن لحظه ازاله بکارت انجام شده است.

به این شیاف در انگلیسی‌ یا plastic membrane می‌‌گویند که پوست پلاستیکی معنا می‌‌دهد یا vaginal suppository که معنای آن شیاف واژن است. بیشترین مشتری‌های این پوست مصنوعی در کشورهای اروپای زنان مهاجر از کشور‌های اسلامی هستند.

شماره تلفن یکی از فروشندگان شیاف­های ترمیم بکارت را از همان دوست مجازی می گیرم ، سلام و علیک می­کنم و به عنوان مشتری سراغ قیمت و کیفیت محصول را می­گیرم

می‌گوید: خانم چند بسته می‌خواهی؟

می‌گویم: مگر چه خبر است؟ من یک نفرم. گیرم که بخواهم بخرم به هر حال یک بسته کافی است؟

 بعدش می‌پرسم: اول بگو قیمت هر بسته چقدر است؟

300 هزار تومان که اگر بخواهید دم در منزل تحویل بدهیم قیمت کرایه راه یا هزینه پست  هم محاسبه می‌شود.

همه جورش را شنیده بودم اما شیاف پرده بکارت به نظرم پدیدهٔ نوبری آمد، تصمیم گرفتم تا آخر بازی را بروم و به طور کلی سر از ماجرا در بیاورم

می‌خواهم بدانم کارکردش چیست؟ به چه صورت عمل می‌کند؟

شما چند سال است دچار مشکل شده‌اید؟

مشکل؟

منظورم این است که بکارتتان از بین رفته؟

من... راستش... یعنی هفت هشت سالی می‌شود.

ببیند این بسته شامل دو عدد شیاف است. من هم تولید کننده نیستم بلکه یک بازاریابم. اما شما را مطمئن می‌کنم که به عملکردش صد در صد اطمینان خاطر داشته باشید، من خودم روزانه بیش از ۱۵ مشتری دارم و تا به حال هیچ کس تلفنی حمل بر نارضایتی نزده و اظهار دلخوری نکرده است.

قرص را چطور استفاده می‌کنند؟

در اصل قرص نیست بلکه نوعی شیاف است. آن را در دو سه سانتی دهانه رحم می‌گذارند، سی دقیقه تا یک ساعت قبل از نزدیکی. پوسته و غشایی که دور این شیاف قرار دارد با جذب رطوبت بدن بسته به طبع سرد یا گرم استفاده کننده، تولید خونابه می‌کند.

ساخت ایران است؟

بله. ایده آن اولین بار توسط یک کشور اروپایی اجرا شده اما بعدش توسط داروسازان داخلی تولید شده.

یعنی تولید و فروش آن مجاز است؟

خانم اصول الدین می‌پرسید؟ شما یک مصرف کننده‌اید چه کار به کار این مسائل دارید؟ شما سفارشتان را بدهید اگر شیاف عمل نکرد من به شما قول می‌دهم پولتان را برمی گردانم.

به نظرتان یک بسته یا یک شیاف برایم کافی است؟

یک بسته که کافی است چون بسته‌های ما دو شیاف دارند. یکی را قبل از شب زفاف به طور امتحانی مصرف می‌کنید تا طبعتان مشخص شود. چون شیاف‌ها بسته به طبعتان و میزان حرارت بدنتان عمل می‌کنند، کسانی که سردمزاجند چیزی حدود ۴۵ تا 50 دقیقه زمان لازم دارند تا غشای بیرونی شیاف رطوبت بدنشان را جذب کند ولی آنان که مزاجشان گرم است ۳۰ تا 35  دقیقه کافی است.

رنگ و بوی خونش چه؟ به شکلی نیست که طرف مشکوک بشود به کل ماجرا؟

نه. رنگی که تولید می‌کند و بوی آن شبیه به خون طبیعی است. میزانش هم به میزان خون طبیعی پرده بکارت است که از دهانه رحم خارج می‌شود و حتی روی آلت مرد هم باقی می‌ماند.

قابل استفاده مجدد هم هست؟ مثلا کسی بخرد و بعد به دوستش هم بدهد؟  

چقدر سوال می‌پرسید خانم؟ یک بسته قرص ۳۰۰ هزار تومانی می‌خواهید به اندازه سه میلیون تومان وقت مرا گرفتید.

راستش خیلی کنجکاو شدم

نه یک بار مصرف است اما به علت ترکیباتش تا دو سال توی دمای معمولی اتاق دوام می‌آورد، یعنی اگر خریدید و عروسی به هر دلیل بهم خورد تا دو سال برای شما باقی می ماند. شما کافی است با تلفن‌های ما تماس بگیرید آن را دو روز بعد به هر جای ایران که خواستید برایتان می‌فرستیم.

به نظرتان انجام این کار اخلاقی است؟ اینکه کمک کنید تا یک نفر به نفر دیگری که قرار است یک عمر با هم زندگی کنند، دروغ بگوید؟ بهتر نیست در ابتدای مسیر زندگی طرفین ماجرا با هم روراست باشند و مثلا به گذشته هم کاری نداشته باشند؟

خانم شما اگر از اداره پلیس یا وزارت بهداشت تماس می‌گیرید باید بگویم ما برای کارمان مجوز داریم می‌توانیم پاسخگو باشیم.

نه. من خبرنگارم. ببخشید باید از‌‌ همان اول گفت‌و‌گو می‌گفتم ولی ترسیدم شما مکالمه را قطع کنید. الان هم اگر تمایلی نداشته باشید این گفت‌و‌گو را منتشر نمی‌کنم.

نه اشکال ندارد. به هر حال شما که اسمم را نمی‌دانید. اما بهتر بود‌‌ همان اول می‌گفتید.

اما نگفتید به نظرتان این کاری که می‌کنید اخلاقی است؟ از اینکه به یک پروسه دروغگویی کمک می‌کنید احساس عذاب وجدان ندارید؟

خیر مطلقا.

ببیند دخترانی هستند که از سر کم توجهی و غفلت و بدون اینکه به دنبال بی اخلاقی یا تنوع بوده باشند با یک انتخاب اشتباه بکارتشان را از دست داده‌اند. بعضی‌ها به علت خودارضایی این اتفاق برایشان افتاده. اتفاقا بیشتر کسانی که با من تماس می‌گیرند و گاهی درد دل می‌کنند دخترانی هستند که حین خودارضایی دچار مشکل شده‌اند. اما این‌ها هم حق زندگی دارند. یکی دو مورد مراجعه کننده هم داشته‌ام که به خاطر افتادن از بلندی و ورزش‌های سنگین دچار مشکل شده‌اند.

استقبال از این شیاف‌ها چطور بوده؟

باورتان نمی‌شود خانم. فوق العاده است. من هر روز بیش از صد تماس را جواب می‌دهم و تقریبا ۱۵ بسته می‌فروشم. به هر حال روش جراحی مشکلات خودش را دارد بعضی‌هاشان هزینه عمل جراحی بکارت را ندارند. ضمن اینکه با جراحی تشت رسواییشان پیش سایر اعضای خانواده که در جریان نیستند از بام می‌افتد. کل خانواده متوجه بستری شدن و جراحی کردن دخترک بیچاره می‌شوند. احتمال عفونت و درد و مشکلات دیگر هم هست و البته در روش جراحی، پرده بکارت ترمیم شده فقط نه ماه تا ۱۳ ماه دوام دارد و بعدش به خودی خود زایل می‌شود. اما این بسته شیاف نه هزینه بالایی دارد نه رسوا کننده است. می‌خری و نیم ساعت قبل از نزدیکی و دخول می‌گذاری داخل دهانه رحمت و دیگر تمام.

باز هم به نظر من کار اخلاقی و درستی نیست. اینکه یک نفر مجبور باشد گذشته اش را و هویتش را انکار کند یا خفت بار تلقی کند.

بروید بابا. خانم جان اخلاق کیلو چند است؟ شما مگر کجا زندگی می کنید؟ لابد ایران نیستید؟ آنجا که جان و امنیت خانم‌ها تهدید می‌شود به نظرتان کار بدی است ما کمکشان کنیم؟ من کاملا احساس آرامش خاطر دارم. به یک عده کمک می‌کنم تا به ادامه زندگیشان امیدوار باشند. تحت فشار و شکنجه و قضاوت نباشند و از افسردگی و انزوا خارج بشوند بروند پی زندگی عادیشان.

شاید بهتر است پسرانمان را جوری بار بیاوریم که بدانند وقتی خودشان قبل از ازدواج حق تجربه جنسی دارند ، همسران آینده‌شان هم این حق را دارند.

ول کنید خانم تو رو خدا. تا شما بیایید فرهنگ سازی کنید چند نسل نابود شده این وسط. بفرمایید بیایید فرهنگ سازی کنید؟ فرهنگ کیلویی چند است؟ بروید ببینید اوضاع بعضی جراحان عمومی و بعضی پزشکان زنان و زایمان برای ترمیم پرده بکارت چقدر شلوغ و آشفته است. برای بعضی‌ها شده کاسبی. رقم‌های کلان می‌گیرند و خانواده بیچاره هم ناچارند با تحمل استرس و قرض و هزار بدبختی هزینه ترمیم بکارت را تهیه کنند.

من اگر اجازه بدهید باید بروم. چندین پشت خطی و مشتری را به خاطر تلفن شما از دست دادم.

ممنونم. می‌توانم حرف‌هایتان را منتشر کنم

بله خانم به هر حال شما که اسم مرا نمی دانید اما خواهش می­کنم شماره تلفنم را به دوستانتان ندهید. به هر حال می‌فهمید که؟ ما هم کاسبیم. هی نمی‌خواهیم تحت نظر باشیم.

باشه حتما. ممنونم و روزتان خوش

+136
رأی دهید
-60

benyaminn - ارومیه - ایران
شماره اون خانوم چنده؟
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 21:02
chatra - آمستردام - هلند
راه و روش جدید جهت ف ا ح ش ه پروری.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 22:11
marineboy - لس انجلس - امریکا
مردم قرون وسطایی باید هم ذهنشان درگیر اینجور مسائل باشد. بیشتر مسلمانان شترگاوپلنگ وار زندگی میکنند. یعنی هم ادعای دین و مذهب دارند و ازسویی بدشان نمیاید کارهایی که از آنها نهی شده اند انجام دهند، بعد به هزار تقلب و حقه بازی متوسل میشوند.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 22:44
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
دمش گرم!! اینجوری که متوجه شدم هم متخصص روابط اجتماعی و معضلات بانوان در ایران بود، هم بیزینس من قوی ای بود، هم پروفسورای درجه بندی مسائل اخلاقی در جامعه را داشت، هم با این مصاحبه نشون داد که دکترای تبلیغات داره. اصلا هم تابلو نبود که از شیوه معکوس جهت معرفی این شیاف در خبر استفاده شد و تاکید چندباره هم بر میزان مشتری به هیچ عنوان جهت تبلیغات نبود. خبرنگاری کلا تو همه جای دنیا یک بیزینس شده برای خودش.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 22:55
moon cake - کوالالامپور - مالزی
من با فروشنده موافقم.پسرا قبل ازدواج به خودشون این حقو میدن که رابطه جنسی داشته باشن بعد که میرسه به شب عروسی زنشون باید باکره باشه..حالا که اینجورین حقشونه که بهشون دروغ گفته بشه! خوبه یکی مثل خودشون بکارت اون دخترو از بین برده..
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 04:35
paksan - آمریکا - آمریکا
زنیکه میگه ما باید به پسرانمان یاد بدیم که .. آخه کدوم پسر رو می بینی که چشم بسته رفته باشه زن گرفته باشه؟ ما پسرها قبل از ازدواج بدون استثناء دوست پنج شش تا دوست دختر عوض نکنیم زندگی نکردیم. خوب این دخترها توسط کی اینطوری میشوند؟! همین پسرها هستند. بعدشم باید این قضیه بکارت رو تمام کرد واقعاً اگر کسی رو دوست داری برو دنبالش و بگیرش و به نظر من این تنها راه زندگی جدید هستش و باید مهریه و این بساط ها رو کاهش شدید داد و زنهای بیوه ما هم باید این آرامش رو داشته باشند که کسی بخاطر یک پرده زن نمیگیره . الان کی زن بیوه تو کشور هست که فقط به این خاطر مجبورند زندگی سختی داشته باشند و اگر فرهنگ درست برقرار بشه یک پسر یا یک مرد باید دنبال عشقش بگرده نه دنبال یک دختر . باید فکر سکس آخرین فکر واسه یک مرد یا زن باشه ولی برعکس در ایران اسلامی همه چیز اول به سکس هستش بعد دوست داشتن . توجه کنید یکی از بدترین چیزها که اسلامی هم هست اینه که میگن دوست داشتن بوجود میاد!؟ آخه مگه سگ و گربه اس که میگن بگیرش دوست داشتن بوجود میاد! نود درصد طلاقهای کشور واسه همین فرهنگ اشتباه هستش
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 04:39
yashainiran - ایران - ایران
اطلاعاتم در این زمینه بالا رفت
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 06:46
shana - خ - ایران
نه اینکه پسرا همشون باکره هستند .
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 06:50
winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
marineboy - لس انجلس - امریکا کاملا موافقم. ازدواج یعنی‌ علاقه مشترک بین یک زن و یک مرد برای ایجاد یک زندگی‌. این وسعت بکارت و جهیزیه و مهریه و اینجور مسائل مسخره‌ترین و غیر عاطفی‌ترین موضوعات هست. زندگی‌ که با عشق شروع نشود، پایان زیبای نخواهد داشت. معیار مسلمان‌ها این‌گونه هست: چه قدر داماد پول داره، چه مدرکی‌ داره، چه قدر حاضر هست پول برای ازدواج تقبل کنه (مهریه)، عروس چه کارهایی بلد هست، چه قدر حاضر هست وسائل منزل تهیه کنه (جهیزیه)، مراسم ازدواج به چه کیفیت برگزار بشه و غیره و غیره. ما کاتولیک‌ها به طلاق اعتقاد نداریم، بنابرین زندگی‌ زناشویی رو ابدی میدونیم. بنابرین معیار ما برای ازدواج تنها به علاقه دو طرف و صداقت و عشق محدود هست، نه ثروت یا مسائل مادی. مراسم ازدواج ساده هست و در کلیسا انجام میشود. کسی‌ دروغ نمی‌گوید و مهریه و این حرفها هم خبری نیست. این زیباترین نوع ازدواج هست به نظر من.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 05:48
قاضی محمد - کرمانشاه - ایران
توحش توی قرن 21 سکس حق طبیعی هر انسانی ولی توی مرز پر گهر ما نه خاک بر سر مون اینقدر عقب افتاد ه ایم این نشانه کامل تبعیض جنسی
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 11:34
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
هر بلا و تحقیری که سر دختران و زنان میاید از نادیده گرفتنِ خود به عنوانِ یک انسان است، انگار وقتی‌ فردی زن متولد میشود موظف است خود را در بست تسلیمِ دنیایِ مردانه که اتفاقا صد در صد وابسته زن است و خواسته‌های آن کند، و دقیقا ماجرا از همین جا شروع میشود،و تا به حال عده‌ ایی جاهل یا قشری مسلک هر چه بیشتر به آن صحه گذاشته پر و بال داده و به جامعه تزریق کرده اند, اگر خداوند به زن پرده بکارت داده به صرفِ لذت بردنِ مرد و احساسِ غرورِ کاذب و مالکیت خواهِ او نیست، بلکه برای حفاظتِ دستگاه تناسلی‌ اوست تا قبل از بلوغِ جنسی‌ و اجتمأعی که قادر به رعایتِ بهداشتِ خود به شکلِ مستقل و جدی نیست موردِ حفاظت قرار گیرد، حال این مساله در دنیایِ مردانه تبدیل میشود به بزرگترین دغدغه مرد چرا که شکافتن اتم را تنها حقِ خود در موردِ شریکِ زندگی‌ خود می‌داند،...
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 14:06
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
.. از سویی کشف و تجربیاتِ مختلف جنسی‌ قبل از ازدواج را هم تنها حقِ خود می‌داند البته نسبت به کسانی‌ که در آینده شریکِ زندگی‌ او نخواهند شد، این حد خود خواهی و بی‌ عدالت و بی‌انصافی از سویِ مردان، ملال آور و باعث شرمساری ‌ست فاجعه چنان عمیق و دامنه دار است که مجالِ پرداختنِ بیشتر به آن نیست واگر نه طومار‌ها در این موردِ سر تا پا اجحاف می‌توان نوشت.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 14:06
kimiaa - تهران - ایران
ساختگی بودن مکالمه خیلی تابلوست! درواقع یجور تبلیغه مسخره برای چیزی مسخره تر
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 15:41
مترلینگ - منچستر - انگلستان
مردایی که خودشان قبل از ازدواج با صدتا زن بودن ولی موقع ازدواج دنبال یک دختر باکره میگردند که افتاب مهتاب ندیده باشه شون واین حق رو واسه خودشون قایل هستند پس این هم اشکال نداره چرا که کار بد بده دخترو پسر نداره بیشتر پسر ها تجربه سکس داشته اند ولی بعضی وقتا به دلایلی غیر از سکس ممکنه این بکارت از بین بره و حق اون دختر نیست که منزوی بشه و یک عمر زندگیش رو حروم کنه
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 17:30
parasto68 - شیراز - ایران
chatra - آمستردام - هلند، ف اح ش ه کسی است که در زندگیش از همخوابگی با بزغاله نگذشته است، اما قصد دارد با دختر باکره ازدواج کند.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 19:03
dandelion7 - تهران - ایران
این مشکل تو این مملکت فقط یه جور حل میشه! اینکه یه راه برای مشخص شدن بکارت مردا پیدا بشه، انوقت طوری مشکل حل میشه که انگار هیچوقت مشکلی وجود نداشته!!
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 01:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.