به هواپیمای تیم ملی اجاره فرود در سیدنی داده نشد

هواپیمای حامل کاروان تیم ملی فوتبال کشورمان اجازه فرود در فرودگاه سیدنی را کسب نکرد.

ظاهرا به دلیل تاخیر ۵-۶ ساعته در پرواز و به هم ریختن برنامه ها فرودگاه سیدنی اجازه فرود به هواپیمای حامل تیم ملی را نداده است.

مهرداد خانبان آنالیزور تیم ملی فوتبال کشورمان با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام گفت: فرودگاه سیدنی به دلیل تاخیر اجازه فرود نداد!!!! هواپیما داره میره ملبورن اونجا ٥-٦ ساعت معطلی و دوباره برگشت به سیدنی.

یکی از ایرانیان مقیم استرالیا با اعلام اینکه پایان ساعت کاری فرودگاه دلیل عدم صدور اجازه فرود به هواپیمای تیم ملی بوده به سایت برنامه نود گفت: با توجه به اینکه فرودگاه سیدنی در منطقه مسکونی قرار دارد از ساعت ۱۱ شب فعالیت آن به پایان می رسد و به همین خاطر هواپیمای تیم ملی که با تاخیر چند ساعته به استرالیا رسید اجازه ورود به این فرودگاه را پیدا نکرد و راهی ملبورن شد.

+51
رأی دهید
-19

vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
الان به دلیل تأخیر در ورود به استرالیا و فشار و ترس وارده اعلام پناهندگی می کنند! یک مشت تنبل مفت خور دروغگو!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 19:09
davood63 - تهران - ایران
وقتی‌ فرودگاه تعطیل می‌شه نباید کلید شو بدند در بون ،شاید هوا پیمائی سر برسه بمونه پشت فرودگاه،،،آخه سر شبی که فرودگاه تعطیل نمیکنند
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 19:09
malek-welkin - کلگری - کانادا
اونجای استرالیا هنوز بعد از ١٦ سال میسوزه!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 19:54
Sam-Antwerpen - آنتورپن - بلژیک
فرودگاه سیدنی شب تعطیل؟؟؟!!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 19:56
hooman123 - زوریخ - سوئیس
vahid.sharif> برند بمونند همشون, نوشه جونشون, اگه اون مملکت مملکت بود که خود تو میموندی اونجا, نه پولهای مملکتو تبدیل کنی به ارز , ضربه بزنی به اقتصاد بری خارج پیشه عمو خاوریت.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 21:26
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
این واقعیت داره که در اغلب کشورهاى اروپا به دلیل الودگى صوتى پروازها انجام نمیشه مثلاً دوازده شب تا شیش صبح و به منظور ارامش و استراحت ساکنین حومه فرودگاه . البته فرودگاه فعالیت عادى داره و باز هستش .
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 23:52
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
این موارد در چند فرودگاه آلمان هم وجود داره. بعنوان مثال فرودگاه فرانکفورت که بعد از فرودگاه هیسرو لندن دومین فرودگاه بزرگ اروپاست، از نیمه شب عملیات پروازهاى ورودى و خروجى انجام نمیشه. غیر از فرود اضترارى همه پروازهاى ورودى که بعد از نیمه شب به علت تخییر به فرودگاه فرانکفورت میخواهند بنشینند، به فرودگاه هاى دیگر حدایت میشوند.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 00:06
danilprimmer - لندن - انگلستان
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ ﻧﻆﺮ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺎﻋﺖ ﻭﺭﻭﺩ و ﺧﺮﻭﺝ ﭘﺮﻭاﺯﻫﺎ ﺩﺭﺳﺖ اﻣﺎ ﭘﺮﻭاﺯﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺗﺎﺧﻴﺮ ﻭاﺭﺩ ﻟﻨﺪﻥ ﻣﻴﺸﻦ اﺟﺎﺯﻩ ﻧﺸﺴﺘﻦ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺩاﺩﻩ ﻣﻴﺸﻪ ﺣﺘﻲ ﺳﺎﻋﺖ اﺧﺮ ﺷﺐ اﻣﺎ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻢ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺎﺩ و اﻳﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ IATA
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 01:25
سلسله اشکانیان - نیو یورک - ایالات متحده
از این قشر فوتبالیست ایرانی ، که یه عدّهٔ بی‌سواد مفت خور و بی‌تربیت و طلبکار و پول‌های مردم ایران رو حروم میکنند متنفرم . به امید شکست مفتضحانه در سیدنی .
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 01:59
آلو جنگلی - اصفهان - ایران
کاش انقدر از این فرودگاه به اون فرودگاه پاسشون می دادن که برن اونجایی که هواپیمای مالزی گم شد،اینجوری دیگه کلی پول مفت از از جیب این ملت بدبخت نمی رفت
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 08:09
بختیاری2500 - اهواز - ایران
اخه تیم ت...کشور اسلامی و نماینده تازی را میشناسند...اصلا نمبایست راهشون میداد..حیف استرالیاه
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 14:37
پارسا آريا - هادرسفیلد - انگلستان
دوست عزیز ما آقاى وحید شریفى فراموش نکنید شما هم یک ایرانی هستید به هموطن هاى خود احترام بگذارید . موفقیت ملى پوشان کشورمان آرزوى هر ایرانى واقعیست.
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 15:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.