خلبان اسیر اردنی در مصاحبه با مجله داعش: می دانم، مرا خواهید کشت

خلبان اسیر اردنی در مصاحبه با مجله داعش: می دانم، مرا خواهید کشت

نشریه داعش ضمن مصاحبه با خلبان اردنی اسیر در اختیار این گروه، عکس جدیدی از وی منتشر کرد.

به گزارش عصرایران ، این عکس در شماره جدید نشریه انگلیسی زبان "دابق" ارگان داعش منتشر شده است. این عکس در کنار مصاحبه نشریه دابق با این خلبان اردنی منتشر شده است.

در این تصویر ستوان دوم خلبان "کساسبه" خلبان اردنی لباس نارنجی رنگ مخصوص زندانیان داعش را برتن کرده است. این لباس از سوی رسانه ها به عنوان لباس اعدام توصیف می شود.
قبل از این گروگان های انگلیسی و آمریکایی در اختیار داعش که سربریده شده بودند نیز این لباس نارنجی رنگ را برتن داشتند.

او در پاسخ به سؤال ارگان رسانه ای داعش درباره سرنوشت اش پس از پوشیدن این لباس نارنجی رنگ گفت: بله، من را می کُشید.

یک فروند جنگنده اردنی که مشغول بمباران مراکز داعش در سوریه بود؛ روز چهارشنبه گذشته در مناطق تحت کنترل داعش در سوریه سقوط کرد و داعش خلبان آن را به گروگان گرفت.

مصاحبه مجله داعش (دابق) با خلبان اسیر اردنی

خلبان اسیر اردنی در مصاحبه با مجله داعش: می دانم، مرا خواهید کشت


این خلبان در مصاحبه با نشریه داعش گفت که هواپیمای وی با اصابت موشک حرارتی روبه رو شد به همین دلیل او تلاش کرد فرود اضطراری کند ولی نهایتاً با چتر نجات به بیرون پرید و هواپیمایش سرنگون شد.

خلبان اردنی همچنین گفت که ائتلاف بین المللی از پایگاه های عربستان سعودی ، کویت، بحرین، اردن و ترکیه برای فراز و فرود جنگنده های خود در عملیات علیه داعش استفاده می کند. جنگنده های اف 16 مراکش هم در عملیات ضدداعش مشارکت دارد.

وی افزود: پایگاه آمریکایی در قطر میزبان برنامه ریزی و تعیین اهداف و توزیع ماموریت ها برای هر یک از کشورهای شرکت کننده در ماموریت ضدداعش است. آمریکا به وسیله هواپیماهای بدون سرنشین و ماهواره ها، اهداف و مراکز را شناسایی و تعیین می کنند و سپس جزئیات اهداف و عملیات ها در اختیار ما قرار می گیرد.

 خلبان اسیر اردنی در مصاحبه با مجله داعش: می دانم، مرا خواهید کشت این خلبان اردنی توضیح داد: بیش از 200 نظامی آمریکایی در جنگ علیه داعش مشارکت دارند که 16 نفر آنها خلبان و بقیه مهندس و نیروهای فنی هستند.

+42
رأی دهید
-4

arash#eindhoven - آیندهوون - هلند
په نه‌ په
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 13:55
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
ایستاده بمیر و نزدِ این مفلوکانِ محتاجِ اینگونه توجه کمر ‌خم نکن، زندگی‌ تو به همین جا ختم نمی‌شود، یقین داشته باش در زندگی‌ ابدی تو در جایگاهِ قدرت و جاودانگی هستی‌ آنها در جایگاهِ سفل و جانوری و عذابِ ابدی، ضعیفتر از ریحانه جباری نیستی‌ که هشت سال در دستِ دژخیمان شکنجه شد و عذاب کشید و حرف و حدیثِ انسانهایِ یاوه گوی شد اما زیرِ بارِ دروغ و عوام فریبی نرفت و به قیمتِ از دست دادنِ جانش حاضر نشد حقیقت را بپوشاند, تو که ارتشی هستی‌ و آگاه به وظیفه خود.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 16:28
Asghar Torobche - تورنتو - کانادا
لعنت بر داعش کثافتها
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 18:13
Farokhzad - کنت - انگلستان
بیشرفها چقدر شکنجه آش میکنند شرم بر این دین وحشى شرم بر شما تازى هاى متجاوز
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 20:06
سر لشگر فیروز آبادی - مالمو - سوئد
شیر زن ایرانی‌ چقدر شما شعار میدی ! نشستی تو آپارتمان گرمت واسه دیگران دارو مرگ تجویز میکنی‌؟ شما از کجا میدونی‌ که ایشان پس از مرگ به جایگاه قدرت و جاودانگی میرسه؟ شما خدا هستی‌ و نامه عمل ایشان در دستان شما است؟ قاضی هستی‌؟ قضاوت کار خداوند است و بس! این ملت شعار کی‌ به ملت شعور تبدیل خواهد شد خدا داند!!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 20:58
Puzzle21 - سئول - کره جنوبى
خدایا خودت کمکش کن
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 21:19
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
سر لشگر فیروز آبادی - مالمو - سوئد-ایشان در راهِ انجامِ وظیفه در برابر یک عده‌ غارت گر‌ و جانی بوده، کسی‌ که در راهِ انجامِ وظیفه جان ببازد مانندِ کسی‌ است که در جبهه‌ جنگ جان داده البته نه در جبهه‌ متجاوز، شما که در وسطِ برف‌ها بشکل کارتن خواب نشسته ایی و اهلِ عملی‌ برو و ایشان را نجات بده این که ناراحتی‌ ندارد.
‌پنجشنبه 11 دي 1393 - 19:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.