جنایت تلخ خواستگار شکست خورده

 مرد خشمگین وقتی نتوانست دختر مورد علاقه‌اش را راضی به ازدواج کند، نقشه ربودن او را طراحی کرد. متهم وقتی در اجرای این نقشه ناکام ماند، جنایتی تلخ را رقم زد.
به گزارش جام جم، ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد 30 خرداد امسال ماموران پلیس از یک مورد چاقوکشی در یکی از شهرک های اطراف بیرجند باخبر شدند. در ادامه تیمی از ماموران برای بررسی موضوع راهی محل درگیری شده و در تحقیقات مقدماتی دریافتند، فردی شبانه با ورود به این خانه، مرد صاحبخانه، دختر 14 ساله و پسر هشت ساله او را با چاقو مجروح و فرارکرده است.
 
مجروحان بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند و مرد 54 ساله به دلیل شدت جراحات در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.
با شروع تحقیقات، مادرخانواده که براثر این ماجرا دچار شوک شده بود پس از بهبود حالش به ماموران گفت: حدود ساعت سه صبح از خواب بیدار شده و به حیاط خانه رفتم تا برق آنجا را روشن کنم که دیدم مردی از بالای دیوار به داخل حیاط پرید و جلوی دهانم را گرفت. او تهدید کرد اگر سر و صدا کنم مرا با چاقو می کشد. به همین دلیل سکوت کردم.
 
وی ادامه داد: وقتی چهره مرد مهاجم را دیدم، او را شناختم. او خواستگار دخترم بود و گفت آمده تا او را با خود ببرد. وقتی به او گفتم دخترم در خانه نیست، تصور کرد دروغ می گویم و وارد ساختمان شد و همسرم را با چاقو مجروح کرد. در این هنگام دختر و پسرم از خواب بیدار شدند که آنها را هم با چاقو زد. در یک لحظه توانستم از دست او فرار کنم. مرد مهاجم وقتی مطمئن شد دختر بزرگم خانه نیست، از محل فرار کرد. من هم با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواستم. متهم به نام میثم، از چندی قبل خواستگار دخترم بود اما به خاطر رفتارش ما با این وصلت مخالفت کردیم.
 
با توجه به حساسیت موضوع، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و ماموران با شناسایی پاتوق های متهم، میثم را قبل از فرار دستگیر کردند. همزمان نیز از بیمارستان خبر رسید، مرد 54 ساله پس از 9 روز براثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.
 
میثم نیز که با اتهام قتل عمد روبه رو شده بود، به جرم خود اعتراف کرد و گفت: پیش از این دوبار ازدواج کرده و سه فرزند حاصل ازدواج هایم بود. سه سال قبل با دختر مقتول آشنا شده و قرار بود با هم ازدواج کنیم اما چند روز قبل دختر جوان با من تماس گرفت و مدعی شد، از تصمیم خود منصرف شده و دیگر علاقه ای به ازدواج با من ندارد. طاقت شنیدن این حرف را نداشتم.
وی ادامه داد: من به این دختر بشدت علاقه داشتم و نمی توانستم او را فراموش کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم او را ربوده و مجبور به ازدواج کنم. نیمه های شب از بالای دیوار به داخل خانه پریده و با زن صاحبخانه روبه رو شدم. جلوی دهانش را گرفتم و تهدید کردم سرو صدا نکند. من فقط می خواستم دختر مورد علاقه ام را با خود ببرم. وقتی فهمیدم او خانه نیست عصبانی شده و کنترل رفتارم را از دست دادم. با چاقو به سمت اعضای خانواده این دختر حمله ور شده و آنها را مجروح و فرار کردم. تصور نمی کردم باعث قتل شوم و حالا از کاری که کردم، پشیمانم.
 
سرهنگ پرویز عرب زاده، رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی در این رابطه گفت: دو فرزند خانواده که در این ماجرا مجروح شده بودند، از بیمارستان مرخص شدند و با دستور بازپرس ویژه قتل، متهم صحنه نزاع و درگیری را بازسازی کرد.
+35
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  poriyaye-vali21 - دوحه، قطر
  پدر کشتی و تخم کین کاشتی ..پدر کشته را کی بود اشتی؟
  0
  14
  شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.