خداحافظی پرابهام علی کریمی از تیم ملی

علی کریمی در آستانه سفر تیم ملی به استرالیا با بیان جمله‌ای پرابهام از تیم ملی خداحافظی کرد

علی کریمی، مربی تیم ملی تنها چند ساعت قبل از پرواز کاروان تیم ملی فوتبال به استرالیا برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا، از سمت خود استعفا کرد. در این خصوص تسنیم با درج تصویری از صفحه اینستاگرام کریمی که در آن نوشته شده بود " اگر نمی‌توانی خدمت کنی، برو، تا خیانت نکنی" این خبر را منتشر کرد.

این جمله کریمی نشان می‌دهد او تصمیم به کناره‌گیری از تیم ملی گرفته و عدم حضورش در تمرین امروز (دوشنبه 8 دی) این تیم نیز به همین دلیل بوده است.

 

علی کریمی دستیار کارلوس کروش به طور تلویحی از حضور در تیم ملی فوتبال کناره گیری کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کریمی که مدت کوتاهی است دستیار کارلوس کروش در تیم ملی شده، امروز در تمرینات این تیم حضور نداشت و شایعه کناره گیری اش از تیم ملی به سرعت پخش شد. تیم ملی هم بدون او به فرودگاه رفته تا به سمت دبی و سپس استرالیا پرواز کند. امروز این شایعه در اطراف تیم ملی پخش شده بود که کریمی به ثبت نشدن قراردادش توسط فدراسیون فوتبال و همچنین بعضی مسائل تیم ملی معترض است و دیگر نمی خواهد کنار این تیم باشد.

در لحظاتی که همه در حال گمانه زنی وضعیت علی کریمی هستند، او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام متنی منتشر کرده که نشان می دهد از تیم ملی کناره گیری کرده است. او در اینستاگرام نوشت: «اگر نمی توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی.»

+79
رأی دهید
-37

kabootar - لاهور - پاکستان
بازی کردن با مدیریت فرق داره ایشان بازیکن خوبی هستند اما ممکنه که مدیر خوبی نباشند
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 05:41
perspolisi - سیدنی - استرالیا
کریمی‌ بازیکنی بوده که همیشه جلوی مسولین ناا مسول قد علم کرده وو حقش رو خواسته. همه میدونیم که چند ماهی‌ میشه که کفاشین پست فطرت و اطرافیان در فکر تضعیفِ تیم ملی‌ بودن (پرسپولیس و بعدا استقلال بماند). حتما مسئلهٔ مهمی‌ بوده که داش علی‌ کنار کشیده، (مشکله سربازی بعضی‌ از بازیکنا، پرداخت نشدن بلیت هواپیما تا دقیقهٔ ۹۰ و ۱۰۰ تا مسئلهٔ دیگه که رسانه‌ ای‌ نشده)
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 05:44
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
راست میگه دیگه..نیمکت تیم ملی ایران پاچه خوار میخواد که واسه پول تن بهر ذلتی بده،علی کریمی هم اینجوری نیست...بهمین سادگی.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 05:50
abadansara - سندویکن - سوئد
از همان روز اول فدراسیون و کی روش از شما استفاده کردن. کی روش کاری جز از هم پاشیدن تیم ندارد. حقته که اینجور بات رفتار کردن
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 08:00
Azade Avare - شیراز - ایران
ترک عادت موجب مرض است. این آقا زیاد به خداحافظی کردن عادت داره.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 08:17
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
در کّلِ برنامه‌هایِ ایران یک فوتبال است که این نظام بااجبار باید به آن میدان بدهد آن از استخدامِ کی‌ روش که دلم همه را خون کردند و سنگ اندازی‌ها را شروع ، اینهم از انتخابِ علی‌ کریمی‌ که اینقدر چوب لایِ چرخش گذاشتند تا مجبور به عقب نشین شد، با همین ترفندها و بازی کردن و سرِ کار گذاشتن عمر و جوانی سه نسل را گرفته و آنها را منترِ اهداف خود کرده اند.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 12:43
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
بر خلاف جمله پر معنی‌ علی‌ جون «اگر نمی توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی.»،،جمله کیسه‌های دلاّک و کیسه کش است که اگر نمیتونی خدمت کنی‌ با هر دلیلی‌ بمان حتی اگر خیانت کنی‌
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 14:40
Gharibeh-Ashena - هانوفر - المان
در لحطه اخر کنار کشیدن و دست همه را در پوست گردو گذاشتن اونهم وقتی پای تیم ملی در میان است عمل درستی نبود. علی کریمی همانقدر که بازیکن خوبی بود بر عکس مدیریت درستی نداشت. سریع از کوره در رفتن و همه چیر را ول کردن روش عقلانی نمیباشد. او با هیچکس نساخت. خالا هم دست کیروش را تو پوست گردو گذاشت (در خقیقت تیم ملی را)
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 15:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.