زیرکی زن جوان، مرد شیطان‌صفت را به دام انداخت

مرد شیاد در پوشش مامور یکی از دادسراهای تهران قدم به خانه زن جوان گذاشت تا نقشه شوم خود را عملی کند اما مقاومت جانانه این زن او را ناکام گذاشت.

ظهر یکشنبه اهالی یکی از خیابان‌های غرب پایتخت صدای فریادهای کمک‌خواهانه زنی را از داخل آپارتمانی در این منطقه شنیدند و با پلیس تماس گرفتند. طولی نکشید که نزدیک‌ترین تیم گشت پلیس راهی این محل شد و ماموران در بررسی‌های اولیه دریافتند که مردی با معرفی خود به عنوان ماموردادسرا به خانه یک زن حمله کرده و قصد آزار و اذیت او را داشته است.

زن جوان که به شدت وحشت زده بود به طرح شکایت از مهاجم شیطان صفت پرداخت و در توضیح ماجرا به ماموران گفت: ساعتی قبل زنگ ساختمان به صدا درآمد. وقتی در را باز کردم، مردی از پله‌ها بالا آمد و زنگ آپارتمان را زد. او لباس مامور به تن داشت و خودش را مامور یکی از دادسراهای تهران معرفی کرد و درحالی که پرونده‌ای در دست داشت، مدعی شد که شخصی از من شکایت کرده است.

از او خواستم تا نام شاکی و جزئیات پرونده را در اختیارم قراردهد اما او مدعی شد که چنین اجازه‌ای ندارد. زن جوان در ادامه گفت: او پاکتی دستم داد و خواست تا پرونده را امضا کنم. همان لحظه مرد جوان مدعی شد که اگر 30 هزارتومان پول در اختیارش قرار دهم جزییات پرونده را در اختیارم قرار می دهد.

من نیز قبول کردم اما به محض اینکه می‌خواستم در را ببندم تا از داخل کیفم که در اتاق بود پول بردارم و تحویل وی دهم یکدفعه او به سمتم حمله کرد و با زور واردخانه‌ام شد.من وحشت زده فریاد زدم اما او مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و تهدیدم کرد که اگر سکوت نکنم مرا می‌کشد. او به سمت من حمله کرد و نیت شیطانی‌ای در سر داشت اما من مقاومت کردم و با او درگیر شدم.

بعد از آن با تهدید خواست تا هرچه پول و طلا دارم در اختیارش قرار دهم که خوشبختانه همان موقع شوهرم رسید و وارد خانه شد. مامورقلابی با دیدن همسرم قصد فرار داشت اما خوشبختانه با اقدام بموقع همسرم و تماس با پلیس، مرد مهاجم نتوانست فرار کند و گیر افتاد. کارآگاهان، مامور قلابی را دستگیر کردند و به تحقیق از همسر شاکی پرداختند.

وی گفت: پیش از اینکه وارد خانه شوم صدای فریادهای همسرم را شنیدم و وقتی در آپارتمان را باز کردم و وارد خانه شدم مامورقلابی را دیدم که با همسرم درگیر شده و نیت شومی در سر دارد همان لحظه با پلیس تماس گرفتم. به گزارش خبرنگار همشهری ، مامورقلابی بازداشت شد و تحقیقات از او ادامه دارد.

+52
رأی دهید
-1

آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان
کدام زیرکی؟ اینکه نام شاکی رو پرسیده که زیرکی نیست، خب همه این سوال را میپرسن. بعدش با مرده درگیر شده و سروصدا کرده و همون موقع شوهره رسیده و پلیس رو خبر کردن. کسی میتونه به من بگه که این زن چه زیرکی از خودش نشون داده؟
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 01:00
sarap - ونکوور - کانادا
میشه بگید کدوم زیرکی؟ این زن کار خاصی نکرده که! اگه شوهرش نیومده بود که ماجرا به خیر و خوشی تموم نمیشد! مسخره تر از این این تیترهای ایرانیان انگلستان ندیدم، آدم یاد تیتر حوادث مجله های زرد دهه شصت می افته!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 01:32
dook - دبي - امارات
من که در این مورد شک دارم. شاید وقتى فهمیدن شوهر بیچاره بى خبرى از راه رسیده دگه زیرکى به خرج دادن و فریاد کمک کمک کمک حسنى از راه رسید. این چیزا دیگه از برکت این إخوندها امرى عادى شده
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 03:40
sana22 - ایران - ایران
جقدر زیرک بوده ها.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 05:08
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
بابا زیرک..حیله گر..کلک...عجب!!! چقدر پیچیده و زیرکانه البته!!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 05:57
sadriuk - لندن - انگلستان
بعضی ها مثل اینکه ناراحت میشن اگه حادثه‌ای به خوبی و خوشی تموم بشه دوست عزیز همینکه مقاومت کرده دمش گرم
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 06:58
hossein+87= - ایران - ایران
جز پخمگی چیزی از این بانو ندیدیم! باز خوبه شوهره رسید و به خیر گذشت.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 07:55
sareban21 - اهواز - ایران
همونموقع فهمیدم نیت شوم داره! پ ن پ می خواسته با زنه یقول دوقول بازی کنه!
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 09:21
fariborzkhan - ایران - ایران
فکر کنم برای زنهای جدید همین که داد و فریاد کرده هم زیرکی محسوب میشه. عاقا اوضاع خیلی خرابه. شاید بقیشون مثلا در این مواقع جلوی دهن خودشونو از ترس می گیرن یا سرشونو می کنن زیر پتو.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 11:42
ندای ایران سبز - اصفهان - ایران
از نظر پلیس این یک زیرکی محسوب میشه . چون زن مقاومت کرده و از ترس و یا هر چیز دیگه ای اسیر اون مرد نشده . ولی پلیس خوب میدونه که این زن اولین و آخرین شکار اون زن نبوده و شکایت های زیادی شده و خیلی ها هم از ترس شوهر و یا آبروشون شکایت نکرده اند و پلیس هم عرضه و توان دستگیری این افراد را نداره و از طرفی یه پرونده دیگه به هزاران پرونده بازش اضافه شده . پس دستگیری خیلی راحت با سر و صدای زن و تلفن کردن شوهرش یه امتیاز مجانی برای پلیس تلقی میشه که اسمش هست زیرکی زن
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 19:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.