موافقت ستاد کل نیروهای مسلح ایران با سفر چهار بازیکن سرباز به جام ملت‌های آسیا

ستاد کل نیروهای مسلح ایران با اعزام سروش رفیعی، مهرداد پولادی، شجاع خلیل‌زاده و حسین ماهینی بازیکنانی که کارت معافیت از خدمت وظیفه عمومی آنها باطل اعلام شده بود، به جام ملت‌های استرالیا موافقت کرد.

روز شنبه وزیر ورزش ایران در نامه به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از او خواسته بود که با سفر چند بازیکن سرباز به جام ملت‌های آسیا موافقت کند.

موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ایران درباره این موضوع گفته است:" با توجه به تقاضای وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان کشوری، تعدادی از بازیکنان فوتبال و ...، ریاست کل ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم برخورد قانونی با کسانی که با جعل و دسیسه اقدام به اخذ کارت معافیت کرده‌اند با حضور «سروش رفیعی»، «شجاع خلیل زاده»، «حسین ماهینی» و «مهرداد پولادی» در این دوره از مسابقات آسیایی موافقت کرد."

آقای کمالی درهمین حال تاکید کرده که این بازیکنان پس از بازگشت از جام ملت‌های آسیا باید به سربازی بروند:" اجازه سفر به استرالیا این به معنای چشم پوشی از تخلف این بازیکنان نیست و آنها پس از پایان این بازیها باید به سربازی اعزام شوند."

به گزارش خبرگزاری‌های ایران سروش رفیعی هافبک تیم فولاد خوزستان در حال حاضر در تمرینات تیم ملی حضور دارد و مهرداد پولادی از قطر راهی استرالیا خواهد شد.

تیم ملی ایران در مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا با امارات، قطر و بحرین هم گروه است و اولین بازی خود را روز 21 دی مقابل بحرین برگزار خواهد کرد.

 

تیم ملی فوتبال ایران بدون علی کریمی به استرالیا رفت


تیم ملی فوتبال ایران برای شرکت در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2015 به استرالیا رفت. علی کریمی دستیار کارلوس کی‌روش تیم ملی را در این سفر همراهی نکرده است.

آقای کریمی در اکانت اینستاگرام خود با انتشار جمله کوتاهی به طور تلویحی از حضور در تیم ملی خداحافظی کرده است. در این تصویر نوشته شده است:" اگر نمی‌توانی خدمت کنی برو تا خیانت نکنی."

علی کریمی در آخرین تیم ملی فوتبال ایران که صبح امروز برگزار شده بود شرکت نکرده بود.

تیم ملی ایران پس از توقفی کوتاه در دوبی، عازم استرالیا خواهد شد.

+15
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.