کاوه یغمایی به ایران بازگشت

یغمایی پس از کسب تجربه‌های همکاری با متخصصان موسیقی کانادا امیدوارم است از این دانش و تجربه‌ در همکاری با موزیسین‌های ایرانی استفاده کند.

کاوه یغمایی(خواننده و موزیسین ایرانی) در بازگشت مجدد پس از دو سال به ایران، از شروع فعالیت‌های هنری‌اش در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ این هنرمند درباره دلایل این سفر دو ساله گفت: در دوسال گذشته درگیر تنظیم و میکس آلبوم جدید خودم بودم که موفق شدم این آلبوم را به همراه بهترین موزیسین‌های کانادایی به اتمام برسانم. اکنون پس از ده سال از آخرین فعالیت هنری‌ام در ایران، مصمم هستم که در کشور خودم و برای مردم کشورم فعالیت کنم.

وی درخصوص ده سال دوری‌اش از کشور توضیح داد: در این مدت تجربه‌های خوبی داشتم و ارتباطات تعیین‌کننده‌ای برای ادامه فعالیت هنری‌ام در ایران با گروهی از متخصص‌های صنعت موسیقی کانادا برقرار کردم که امیدوارم بتوانم دانش و تجربه‌های این مدت خودم را به بهترین نحو به صنعت موسیقی کشورم به خصوص موزیسین‌های نسل جوان انتقال دهم.

وی افزود: در مدت کوتاه حضورم پس از دو سال در ایران مذاکراتی پیرو ادامه فعالیت‌های هنری‌ام با مسئولان موسیقی کشور داشته‌ام که نتایخ خوب و مثبتی تا به اینجا به دست آمده است که دراین بین همکاری دفتر موسیقی وزارت ارشاد در این راستا امیدوارکننده است.

این هنرمند اظهار امیدواری کرد؛ نتیجه این مذاکرات هرچه زودتر برای ارائه کارهای متفاوتتر و قوی‌تر نسبت به گذشته به مرحله اجرا برسد.

کاوه یغمایی آلبوم «مترسک» را با آهنگسازی، تنظیم، نوازندگی و خوانندگی خودش در سال ۱۳۸۲ در کشور منتشر کرد و دو سال پیش نیز قطعه‌ای را برای تیتراژ فیلم «جاده یکطرفه» خواند.

+40
رأی دهید
-8

perser68 - فلوریدا - آمریکا
زندانه بزرگه اسلامه ناب خوش بگذره ! فقط همین
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 01:38
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
میگن، شب دراز و قلندر بیداره، همچین پشیمون میشی‌ و بر میگردی که دیگه اسم ایران بیاد تنت بلرزه به جای اینکه فکر کنی‌ به میهنت خدمت کنی‌
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 06:25
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
البته کاوه اسم فامیل بزرگی‌ داره.اما برای اینکه مثل گلی‌ شیفته برای مطرح شدن ناچار به نمایش زیر و روش نشه یا مثل شادی مهر به هر رذالتی تن‌ نده مثل حبیب و قیصر برای یک لقمه نون رامسر و کیش رو به گوشه مک دونالد ترجیح داد.خدا این فلوریدا و تورنتو نشینان‌نیا دنبال من بوی میدی پز عالی‌ جیب خالی‌ رو هم به راه راست هدایت کنه.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 14:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.