مرگ دلخراش ۵ معلم در جاده‌ برفی اهر - تبریز

پنج معلم که سوار بر خودروی سرویس در حال رفتن به کلاس آموزشی بودند در تصادف جاده‌ای به کام مرگ تلخ فرو رفتند.

در این سانحه هولناک که در جاده اهر-تبریز رخ داد سه زن و دو مرد که همگی معلم بودند، کشته شدند.

پنج معلم زن و مرد شهرستان اهر سوار بر خودروی سواری برای شرکت در دوره‌های آموزشی تربیت مدرس و ارزشیابی توصیفی در کلاس‌های چندپایه به سوی کلاس‌شان می‌رفتند که در جاده اهر-تبریز دچار سانحه رانندگی شدند.

ساعت 7/5 صبح پنجشنبه 9 دی ماه سال جاری خودروی سواری معلمان در انحراف به چپ با یک کامیون تصادف کرد که صحنه دلخراشی رقم خورد.

با مخابره این تصادف خونین به پلیس 110، اورژانس جاده‌ای و تیم‌های امدادی برای نجات جان حادثه‌دیدگان که همه معلم بودند وارد عمل شدند و 5 زن و مرد معلم را از آهن پاره‌های خودرو بیرون کشیدند.

نیروهای امدادی به‌‌رغم تلاش‌هایشان نتوانستند جان معلمان را نجات دهند.
«شهین‌ پورشیخ» «بیوک خانم قربان وحید»، «معصومه ابراهیمی»، «یمن حیدری» و «علیرضا فضلی»-راننده- در این تصادف دلخراش جانشان را از دست دادند و به کام مرگ فرو رفتند.

با اعلام این خبر دلخراش، آموزش و پرورش شهر اهر و همه مسئولان در شوک غم از دست دادن معلمان اهری بودند.
کارشناسان پلیس برای علت‌یابی این تصادف خونین به بررسی صحنه حادثه پرداختند. بنابر اعلام نظریه کارشناسی مشخص شد راننده خودرو و اداره راه و شهرسازی هر دو مقصر کشته شدن پنج معلم اهری هستند چرا که در این تصادف راننده خودروی سواری به دلیل بی‌احتیاطی انحراف به چپ ناشی از لغزنده بودن جاده و تخطی از سرعت مطمئنه 50 درصد مقصر شناخته شد. همچنین اداره راه و شهرسازی به دلیل قصور در نمک‌پاشی بموقع بعد از بارش برف مقصر دیگر شناخته شد.

بنابر این گزارش، مرگ این پنج معلم غم و اندوه بسیاری در پی داشت و مراسم تشییع جنازه آنان در میان جمعیت انبوه و گریان برگزار شد.
+34
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  پرشین اسپایدر را به خاطر بسپار - مشهد، ایران
  لامصب جاده‌های ایران بوی مرگ میدن ، من اگه تو ایران قدرت میومد تو دستم ، تمام جاده‌های ایران رو میدادم خر روش ادرار کنه ، بعدش میدادم جهاد سازندگی خرابشون کنه و با بیل بکنه ، بعدشم راه‌های خاکی درست می‌کردم میدادم ملت با خر برن مسافرت ، تلفاتش کم تر بود.
  20
  9
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  روحشون شاد، شد یه بار جایی بخونیم دو تا یا چنتا آخوند باهم کشته شدن? چقدر این آخوندها سگ جون هستن، مثل مار می مونن تا نکشی کشته نمیشن،ایشا الله خودمون تک تک آخوندها رو سقط می‌کنیم جوری که نسلشون کلا منقرض بشه
  2
  16
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  *fanoos* - ایران، ایران
  تنها کاری که از من بر میاد فقط میتونم آرزوی صبر برای بازماندگانشون داشته باشم . روحشون در آرامش :(
  0
  12
  شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.