اقدام به خودکشی سه کارگر بیکارشده یک معدن طلا در ایران.

+100
رأی دهید
-5

omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
میوه انقلابِ اسلامی ! واقعا خمینی هم این جهانِ ایرانیان را آباد کرد هم آن جهان را ! از میوه‌های انقلاب هم امثال فدایی و دانیال و باورِ عمیق هستند که مثل ولی‌ِ قبیهشان مردم را از دیدنِ تصویرِ لخت و عریانِ زنان منع میکنند اما خود به عکس لختِ گلشیفته سرک میکشند و فیض برده کامنت هم می‌گذارند ! من خود با این کارِ گلشیفته از نظرِ اخلاقی مخالف هستم اما خوشم اومد که از امثالِ فدایی مچ گیری کرد !
یکشنبه 7 دي 1393 - 23:20
داریوش پرویزی - شیراز - ایران
قابل توجه احمقی نژاد که میگفت کسی تو ایران گشنه نیست.لعنت تو روحت خمینی تف تو ذاتت خامنه ای .حالا پول ببرید نجف نیروگاه بسازید.50میلیارد تومن بدید نوه سگ خمینی بودجه سالانش که سید حسن گردن کلفت کنه و باسنش گنده تر شه
دوشنبه 8 دي 1393 - 07:17
siavash2a - تهران - ایران
خامنه ای سلامت باشه یک میلیونم خود کشی کن واسه اقا مهم نی
دوشنبه 8 دي 1393 - 06:54
siavash2a - تهران - ایران
خامنه ای سلامت باشه یک میلیونم خود کشی کن واسه اقا مهم نی
دوشنبه 8 دي 1393 - 06:54
رستگار501 - برن - سویئس
کاشکی این مردم زود جوش کمی عقل داشتند و فکر میکردند که با خودکشی تعقیری در سیسم نابرابر ایجاد نمیشود و فقط خانواده خود را بدبخت میکنند و نان آور خانواده بیفایده از بین میرود و خرج کفن ودفن سرسام آور روی دست باقیماندگان میگذارند. اگر کسی قصد کشتن دارد باید بانی و بوجود آورنده مشکلات مردم را نابود کند ، نه اینکه باز فردا کسی مثل احمدی نژاد یا نماینده ای آنجا آمد با نامه ای دردست جهت دست بوسی یا دیوزگی سراسیمه بسوی او بدوند.
دوشنبه 8 دي 1393 - 12:22
delmorde - یوتوبوری - سوئد
وقتی کارگران و کارکنان شرکتهای دولتی و وابسته بدولت روزمزدی استخدام کنند و سازمان بیمه اجتماعی فقط عنوانش را یدک بکشد و خود غیرمسولانه نسبت به مردم مشغول دزدی و چپاول باشند، کارکن را براحتی اخراج میکنند بدون توجه به اینکه،در این برهه از زمان و با گرانی و نیز کرایه منزل سنگین، نان اور یک خانواده چه باید کند جز شرمندگی!؟ ان کارفرمای احمق و نفهم بهیچوجه خود را جوابگر نمیداند!؟ سیستم استخدام و بیمه همگانی در ایران افتضاح است ازبس دزدی میشود قانون درستی هم نداریم. ترا بخدا بیایید مسولان کمی شرف داشته باشید از این اروپاییان قوانین خوب انسانی را یاد بگیرید. ببینید چگونه میشود وقتی کارگران یک کارخانه مجبور میشوند اخراج کنند. ایا از نان خوردن میافتند؟ هرگز بیمه گران باشرف دارند قوانین بیمه درستی دارند باندازه ای میدهند که حداقل زندگی را برساند.
دوشنبه 8 دي 1393 - 19:24
sama128 - شیراز - ایران
در حالیکه کلی بازنشسته و مفت خور در سازمان تامین اجتماعی علاوه بر حقوق بازنشستگی کلی هم حقوق یامفت می گیرند و با بیضه هاشون یک قل دو قل تخصصی بازی می کنند و به ریش مردم غیور و پشت صحنه می خندند ( البته با حقوق های 7 الی 8 میلیونی الی ماشاءا.. برو بالا برو بالا برو بالا) یک عده بدخت بیچاره هم برای خرج زن و بچه باید اینجوری خود کشی کنند این اسلام ناب ناب ناب ناب ناب محمدی هستش
دوشنبه 8 دي 1393 - 20:19
nashmeili - آمستردام - هلند
پنبه نسوز در اروپا ممنوع شد ولی در ایران کارگران بیچاره با آن تماس دارند.
دوشنبه 8 دي 1393 - 21:18
sama128 - شیراز - ایران
در حالیکه کلی بازنشسته و مفت خور در سازمان تامین اجتماعی علاوه بر حقوق بازنشستگی کلی هم حقوق یامفت می گیرند و با بیضه هاشون یک قل دو قل تخصصی بازی می کنند و به ریش مردم غیور و پشت صحنه می خندند ( البته با حقوق های 7 الی 8 میلیونی الی ماشاءا. برو بالا برو بالا برو بالا) یک عده بدبخت بیچاره هم برای خرج زن و بچه باید اینجوری خود کشی کنند این اسلام ناب ناب ناب ناب ناب محمدی هستش . خبرنگاران و روزنامه نگاران باید تحقیق کنند و گزارش تهیه کنند از تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری آن تا ببینند چه تعداد بیشماری بازنشسته مفت خور از 7 الی 8 میلیون تا 15 الی 16 میلیون تومان الی بیشتر حقوق مفت می گیرند و به ریش ملت می خندند ارتباطات در این مجموعه حرف اول را میزنه . اخبارش در همه جا مفصل هست بخونید و به حال این کارگران بدبخت گریه کنیم.
‌سه شنبه 9 دي 1393 - 19:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.