شرط فرمانده سپاه برای رابطه با امریکا: اوباما باید مقلد خامنه‌ای شود

شرط فرمانده سپاه برای رابطه با امریکا: اوباما باید مقلد خامنه‌ای شود

فرارو:  فرمانده سپاه فجر فارس گفت: جنگ تمام شد اما دشمن دست از سر ما برنداشت و هم‌اکنون همین‌گونه است و دشمن همین الان نیز دست از دشمنی با ما بر نداشته، در آینده هم بر نمی‌دارد لذا نباید دچار خوش خیالی شویم.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور در مراسم یادواره شهدای شهرستان کازرون، گفت: تنها در دو صورت دشمنی ما و آمریکا به پایان می‌رسد، نخستین شرط، مسلمان و مقلد مقام معظم رهبری شدن رئیس جمهور آمریکا و سران اروپا و راه دوم دست‌ برداشتن ایران از اسلام و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه مسلمان شدن سران اروپا و آمریکا میسر نمی‌شود، تصریح کرد: اگر آنان مسلمان نمی‌شوند، ما هم دست از اسلام و انقلاب بر نمی‌داریم، اما نمی‌دانم چرا برخی‌ها در ذهنشان این است که ما روزی با آمریکایی‌ها ارتباط برقرار و صلح می‌کنیم؟

غیب‌پرور همچنین با اشاره به روز چهارم دی و وقایعی که در چنین روزی در دوران دفاع مقدس رخ‌داد، گفت: در تقویم سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین کشور این روز به عنوان روز کازرون ثبت و نهادینه شده است، کازرونی که در این روز 78 شهید تقدیم انقلاب کرد.

وی به سالگرد عملیات کربلای 4 و وقایع آن عملیات اشاره و اضافه کرد: شبی مانند شب چهارم دی و روزی مانند روز چهارم دی، عملیات کربلای 4 در منطقه عمومی شلمچه و در آب گرفتگی بوبیان و منطقه کوت سواری واقع در جزیره بوآرین توسط رزمندگان همیشه سرافراز لشکر19 فجر و المهدی(عج) انجام شد.

غیب‌پرور با یادآوری اینکه خود شخصاً در آن عملیات حضور داشت، گفت: بنا نبود کسی متوجه شود که در این منطقه قرار است عملیاتی انجام شود، بنابراین از ماه‌ها قبل مسائل حفاظتی به شدت مورد نظر واقع شد و شناسایی‌ها بسیار سخت بود، مخصوصاً که در زمستان بود و آموزش‌ها و دشواری‌های خود را داشت و اصلاً انتقال نیروهای عمل کننده به منطقه کربلای 4 یک داستان بود که چگونه نیروها را انتقال دهیم زیرا کوچکترین حرکتی از دیده بانان عراقی پنهان نمی‌ماند.

فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: شب هنگام از جاده اهواز ـ خرم شهر نیروها را تا ایستگاه حسینیه منتقل کردیم و از ایستگاه حسینیه تا دژ اصلی 13 کیلومتر باید داخل می‌آمدیم. جاده نامناسب بود و شرایط منطقه اجازه نمی‌داد نیروها با اتوبوس منتقل شوند با کمپرسی و یا ماشین‌های دیگر، چند گردان منتقل شد.

وی با یادآوری اینکه حجم متراکم نیروهای رزمنده به منطقه عملیات واقعاً دشوار و مسئله نگه‌داری آن‌ها بسیار مهم بود، گفت: در آن شرایط به دلیل بارندگی، خاکریزها پر از آب شده بود و نیروها نیز در سرما و آب و گل چندین ساعت منتظر رسیدن زمان عملیات بودند و بالاخره آن عملیات عظیم با حضور نیروهای غواص و قایق‌سوار آغاز شد و بعد از گذشتن از آب و رسیدن به دژ دشمن که سواحل آنجا نیز به دلیل بارندگی لیز و لغزنده بود، عملیات ادامه یافت.

غیب پرور اظهار کرد: در آن شرایط دسترسی به کانال دشمن به سختی میسر بود لذا عملیات بسیار سختی بود و وقتی که رزمندگان ما به داخل کانال رسیدند تازه ابتدای درگیری‌ها بود که این ماجرا تا فردای ظهر روز بعد ادامه داشت.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه در کربلای 4 با عدم الفتح مواجه شدیم ولی در کربلای 5 جبران شد، گفت: منظور این است که دوران 8 ساله دفاع مقدس واقعاً یک دوران پرمشقت و مرارت بود و آن چیزی که در فیلم‌‌ها نشان می‌دهند با آن چیزی که رزمندگان در ذهن‌هایشان است، بسیار متفاوت است زیرا در فیلم‌ها همه چیز آماده است در حالی که جنگ اقتضائات خاص خود را دارد  و شوخی بردار نیست.

وی با تأکید بر اینکه مردم در تمام عملیات‌های دوران دفاع مقدس وظیفه خود را انجام دادند، گفت: نشانه این مسئله نیز آن است که از یک شهر  1100 شهید تقدیم شده است و اگر این رقم را حداقل 3 الی 4 برابر کنیم تعداد جانبازان و ایثارگران این شهر نیز به دست می‌آید.

فرمانده سپاه فجر استان فارس همچنین به پیش‌رو بودن سالروز 9 دی اشاره و با یادآوری وقایعی که در سال 88 حادث و منتهی به حضور گسترده مردم در روز نهم دی‌ماه برای صیانت از انقلاب، نظام و اسلام شد، بر پاسداشت هرچه بهتر این روز تاکید کرد.

غیب‌پرور، تصریح کرد: 9 دی تبلور و تجلی اراده یک ملت و شکستن یک بغض در گلو مانده بود و مردم در 9 دی بغضشان را ترکاندند اما کدام بغض؟ بغضی در گلو که به دنبال فتنه 88 ایجاد شد.

فرمانده سپاه فجر فارس تاکید کرد که فتنه 88 دارای ریشه‌هایی است که برای شناخت یکی از آنها باید به 10 سال قبل از آن بازگشت و تاریخ را با دقت مرورد کرد.

وی با یادآوری اینکه آقای روحانی رئیس جمهور تمام ما است و مقام معظم رهبری از ایشان حمایت می‌کند و ما هم از او حمایت می‌کنیم، گفت: اما این‌گونه نیست که یک دولتی عوض شده باشد و یک عده‌ای در این مملکت بخواهند راه بیفتند و سران فتنه را تطهیر کنند، اگر کسی بخواهد سران فتنه را تطهیر کند این یعنی ورود به خطوط قرمز و سربازان ولایت و امام خامنه‌ای به فضل خدا تمام قد در مقابل آن‌ها می‌ایستند.

غیب‌ پرور اظهار کرد: چرا ما می‌گوییم باید فتنه 88 در ذهن‌ها پاک نشود، این سئوال است؟ به واسطه اینکه تاریخ باید برای آینده این کشور راهگشا باشد و این‌ها دوبار فتنه را تکرار می‌کنند، البته خداوند به اینها مجال ندهد اما در ذهن و طراحی‌های خود چنین چیزی را دارند.

+35
رأی دهید
-120

Tehran iran - تهران - ایران
واقعاً خجالت میکشم که بگویم ایرانى هستم
یکشنبه 7 دي 1393 - 20:54
King2008 - لندن - بریتانیا
قیافه ها داد میزنند که مریض و روانى هستند
یکشنبه 7 دي 1393 - 20:56
mina minavand - هانور - آلمان
اینها اینقدر چرت و پرت به خورد مردم بیچاره میدن،اما با خوندن این متن از خنده مردم :)
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:09
sharafYabi - بیمبه - انگولا
توهم در سطح جام کهکشانی. ملت را بی‌ خیال. دشمن را بچسب.
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:11
arian1 - ابادان - ايران
در کشوری مانند ایران که مردم از مذهب اسلام تنفر پیدا کرده اند وچهره زشت وپلید ان را سالها مشاهده کرده اند وگروه گروه از اسلام به ادیان دیگر روی می اورند افتخاری نخواهد داشت که خود را مسلمان بنامی و تبلیغ اسلام کنی.
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:13
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
آره خوب..نون دونی تونه این دژمن دژمن که میگید.اگه دژمن نباشه طرفداراتون رو میخوایید با چی خر کنید؟!اینم دکون شما دله دزداست دیگه
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:30
آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان
یه عده بیمار و روانی، شدن مسئولین کشور و در باره حقوق و خواسته ها و جایگاه ملت، ابراز نظر میکنن. متاسفم. اینها نمیفهمند که ارتباطات ملی و سیاسی و کشوری، ربطی به مذهب نداره.
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:31
cobalt3 - کرج - ایران
تنها مقلد بودن کافی نیست باید التزام عملی هم داشته باشه ، از مشرکین اعلام برائت کنه ، برای خودش و تمام نمایندگان کنگره و سنا از شورای نگهبان و جنتی تائید صلاحیت بگیره ، سنت پیامبر (ختنه) رو در مورد خودش اجرا کنه رابطش رو هم با آمریکا قطع کنه اینجوری میشه یه کبلائی.
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:31
romina20 - آمستردام - هلند
حالا یه توضیح و المسأئل براش بفرستن شاید مسلمون شد خوب نمیدونن با کدوم پا برن توالت......
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:42
razmandeh - استکهلم - سوئد
جوک خنده داری بود !!!! دیگه بجای ترکه ولره و اصفهانییه باید بگیم یک پاسداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:49
arash9812 - تهران - ایران
این زباله خامنه‌ای بی‌ سواد آشغال چشمش را پول و توهم کور کرده آخه غیب پر ور بی‌ ریشه تو که ایرانی‌ نیستی اگه بودی کشور ومردم کشورتو از دست این آخوندهای بی‌ سواد عصر حجری نجات میدادی .راستی‌ تقصیری نداری هرّ چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که به گندد نمک
یکشنبه 7 دي 1393 - 21:49
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
این اتفاق دور یا زود خواهد افتاد. حالا یک سری مسخره کنید، این قول خداوند است که بما داده در سوره مبارکه انبیاء 105 (وَ لَقَدْ کَتَبْنا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ اْلأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصّالِحُونَ);   و در حقیقت، در زبور پس از تورات نوشتیم که زمین را بندگان شایسته ما به ارث خواهند برد.
یکشنبه 7 دي 1393 - 22:22
azadi2011 - تورنتو - کانادا
این واژه ها بهتر است دوباره تعریف گردند: بغض در گلو , دشمن ما , مقلد و۰۰۰۰۰!
یکشنبه 7 دي 1393 - 22:32
Darya_ir - دوسلدورف - المان
وای قیافشو ...
یکشنبه 7 دي 1393 - 22:44
pezhman - وين - اتريش
. خل این بابا مسلمون بدنیا آمده. با کارهایی که شما یاد داعش دادید دینش را عوض کرد.
یکشنبه 7 دي 1393 - 23:20
amir-amir - تورنتو - كانادا
از نظر ما تنها نظر اصلح همان دست‌ برداشتن ایران از اسلام و انقلاب اسلامی است.
یکشنبه 7 دي 1393 - 23:35
سرسره - اهواز - ایران
حالا باید ازطرز حرف زدن واظهار نظر این لاتهای سابق وفرمانده هان !!!!امروز خجالت کشید یا از برهنگی گلشیفته؟ مملکتی که مردمش راضی بهحکومت کردن این ابلهان بی مقدار بر سرنوشت خودشان هستند و مدتهاست غیرت وشرفشان لگدمال شده اخوند جماعت شده بهتراست دم ازابرو وتعصب نزنند که سزاوارش نیستند
یکشنبه 7 دي 1393 - 22:53
Darya_ir - دوسلدورف - المان
فدای آقا - اودنسه - دانمارک . جمع کن بابا بساط پامنبری ات را .اینجا فیضیه قم و تو هم مداح گو نیستی . حرفات مصرف داخلی دارد . د بفهم ..
یکشنبه 7 دي 1393 - 23:14
ekman - شیراز - ‫ایران
Darya_ir - دوسلدورف - المان،گفته این پاسدار واقعا جک و خنده دار بود و نه آن صحنه های جالب فوتبال در سال 2014 (که انتخاب تیتر آن مناسب نبود،خنده دار ترین صحنه های فوتبال!!!).حالا امثال تو باید فرق مطلبی جذاب و خنده دار را بفهمید و در حقیقت آنکس که تیتر را انتخاب کرده بود مقصر است و امثال شما مقلد.
دوشنبه 8 دي 1393 - 00:02
paksan - آمریکا - آمریکا
مشخصه خودش میدونه که دومی اتفاق خواهد افتاد یعنی تو این 35 ساله چنان کردید که کسی دیگه دنبال اسلام نیست همه دنبال پول حقوق بسیجی و چفیه انداختن برای گرفتن یارانه های زیر میزی. الان نفت پاشنه آشیل شماست اگر تحریم کنار قیمت پایین باشه خواهید دید که پول خمینی هم دوزار ارزش نداره ملت همه دلار آمریکا رد و بدل میکنند. الان مردم بشدت در حال تغییر مبادلات هستند و در حالی که اینا تلاش میکنند به دلار مثلاً ضربه بزنند و مبادلات پایاپای انجام بدهند مردم ایران همه روی دلار زوم کردن و طوری شده که خیلها کرایه خونه رو به دلار می گیرن و کم کم همه سعی مکنند با یک ارزی که ارزشش ثابت هست معامله کنند همین موضوع تو روسیه هم اتفاق افتاده و مردم روبلشون رو نگه نمی دارن یا دلارش میکنند یا یک چیزی میخرن
دوشنبه 8 دي 1393 - 00:03
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
چى مصرف میکنى توهم زدى . عقده خود بزرگ بینى دارین شماها . ولى فقیهتونم چیزى نیست به جز یه مفلوک عقب مونده ذهنى اون انم شما ها مفت خوراى دزد گندش کردین
دوشنبه 8 دي 1393 - 02:57
سرسره - اهواز - ایران
cobalt3-کرج-خیلی باحال گفتی
دوشنبه 8 دي 1393 - 04:49
senator x - تهران - ایران
جناب فرمانده ,یک روانکاو خوب سراغ دارم,آدرس بدم؟
دوشنبه 8 دي 1393 - 05:12
golagha - منچستر - انگلستان
اخه مردیکه تو خودتو میخوای شیرین کنی به من چه ربطی داره از یه ادم بی سواد از این بیشتر انتظاری نیست از خامنهای بت ساختین جیباتونو پر کنین
دوشنبه 8 دي 1393 - 05:25
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
خب درست میگه دیگه. همین الان شی جین پینگ (رییس جمهور چین کمونیستی)، ولادیمیر پوتین (رییس جمهور روسیه)، کیم ایل سونگ (رییس جمهور کره شمالی کمونیستی)، نیکولاس مادورو (رییس جمهور ونزوئلا)، رائول کاسترو (رییس جمهور کوبا کمونیستی) و اوو مورالس (رییس جمهور بولیوی) همگی مسلمان شیعه دوازده امامی هستن و ولایت مطلقه امام آیت الله خامنه ای را قبول دارن و فقط به دلیل تقیه و حفظ دین آشکارا بیانش نکردن. اگه قبول ندارین سندش پیش سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور هست. یکم بصیرت داشته باشین. تا کی در این جهل و بی ایمانی میخواین بمونین؟؟؟ تا کی؟؟
دوشنبه 8 دي 1393 - 06:41
مانفرد - ایران - ایران
میگن تازگیها شیشه رو از فاضلاب میگیرند ///هرکی میزنه اینطوری میشه.
دوشنبه 8 دي 1393 - 06:52
myfb1393 - شهررضا - ایران
این الان جوک بود دیگه؟!!!
دوشنبه 8 دي 1393 - 06:53
metti - تهران - ایران
لوووووووول خاک تو سرت الدنگ مرتیکه الاغ جوونایه ایرانی دارن از دین کوفتیه شما در میان بعد شما اعدامشون میکنید واقعا خاک تو سرت...
دوشنبه 8 دي 1393 - 07:18
علی چپ دس - رشت - ایران
ما به فرماندهانی مث شما افتخار میکینیم . قدرت پول اسلحه فعلا دست شماست . ملت ایران روزی بیدار خواهد شد
دوشنبه 8 دي 1393 - 07:54
محسن احمد علی - دبی - امارات متحده عربی
اول باید تمام سران اروپا و آمریکا رو ختنه کنیم و بعد مسلمان بشن و دنباله رو مطلق ولایت وقیحه باشند و بعد از آن میشه حاج حسین اوباما و دیگر سران اروپایی، هم با آمریکا قطع رابطه کنن و برن فلسطین رو آزاد کنن
دوشنبه 8 دي 1393 - 12:21
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
فدائی ، اگر این رو و وقاحت را نداشتید که تا به حال اینگونه ترک تازی بر خدا و خلق نمی‌کردید، حالا بندگانِ شایسته خدا شماها شده آید !؟ شایسته به جنایت و خباثت ، خیانت ، حرام خوری ، ظلم ، ستم ، بدعت ، ریا ، تظاهر ، دروغ و فریب کاری و غارتِ مالِ یتیم و حق الناس مردم ، تصرفِ خزانه مردمی که به خاطرِ خدا و زیرِ نامِ او که شعارِ این نظامِ شیطانی بود به این نظامِ فرعونی اعتماد کردند، یقیناً وعده خداوند حق است و زمین در اختیارِ بندگانِ شایسته و صالحِ او قرار خواهد گرفت، اما به خاطرِ روش و مرامِ خبیثِ فرزندان و مأمورانِ ِ شیطان و دجال‌هایِ زمان که این نظام و طرفدارنش که شما‌ها باشید، یا داعش ، طالبان ، القاعده و سیاستِ کثیفِ حاکم در دنیا چه غربی چه شرقی‌ و عربی‌ ، تا اعمالِ شایستگانِ واقعی‌ در مقابله با این پلیدی‌ها بسترِ نظامی انسانی‌ و خدأیی را پدید آورد , ...
دوشنبه 8 دي 1393 - 13:15
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
...همانگونه که آدم توسطِ شیطان به زمین هبوط کرد ، همینگونه هم توسطِ مأمورانِ شیطان باعث میشود قدر نیکی‌ و روشنی شناخته شود تا دوباره به جایگاهِ والا و بالایِ خود صعود کند، یقین داشته باش که شما مامور‌هایِ شیطان هستید و مخلوقِ خداوند همانگونه که شیطان مخلوقِ خداوند است، اما یک مخلوقِ خداوند میشود شیطان یکی‌ میشود آدم، شیطان به خاطر صفتِ فرعونی و عجب رانده درگاهِ او میشود و آدم به خاطرِ جهالت , پشیمانی و ندامت میشود امانت دارِ پادشاهِ دو عالم، نگران نباش حور و پری‌هایِ بسیاری در بینِ فرزندانِ شیاطین هست تا شما به کام جویی برسید و دست خالی‌ و بی‌بهره نمانید.
دوشنبه 8 دي 1393 - 13:15
cobalt3 - کرج - ایران
شاید اصلا این کبلائی فدائی ما همون اوباما باشه خیلی مشکوک میزنه.
دوشنبه 8 دي 1393 - 15:56
kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
او جیگرتو سردار ،، کله گنجشگى کنیم با هم بخوریم !
دوشنبه 8 دي 1393 - 21:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.