کمک سی میلیارد تومانی"سیاسی" به استقلال و پرسپولیس و راه آهن

اظهارنظر معاون وزیر ورزش درباره کمک مالی «سیاسی» به دو تیم دیگر به جز پرسپولیس مُهر تاییدی بود بر آنچه در گذشته گفته و البته از سوی مسئولان تکذیب می‌شد.
به گزارش پارسینه در ابتدای فصل درست زمانی که وزارت ورزش و جوانان از اعلام هیئت مدیره جدید و اقتصادی پرسپولیس به خود می‌بالید نام یک نفر بیشتر از همه مطرح شد. حمیدرضا سیاسی از سوی وزارت ورزش و جوانان و شاید به دلیل متمول بودن به عنوان عضو و بعدها رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

بعد از اینکه سیاسی کارش را در پرسپولیس آغاز کرد شنیده شد برادر او همه کاره راه‌آهن شده است. هرچند گفته می‌شد استیلی راه‌آهن را خریده اما در واقع امیر سیاسی مرد شماره یک لوکوموتیورانان بود در حالی کهحمید استیلی در برنامه زنده تلویزیونی نود در جواب عادل فردوسی پور ، هرگونه ارتباط با سیاسی را تکذیب کرده بود .

مدتی گذشت که خبری عجیب گوش به گوش و دهان به دهان شنیده شد، خبر این بود: حمیدرضا سیاسی هزینه باشگاه استقلال را هم پرداخت می‌کند! ابتدا کسی نمی‌توانست این موضوع را باور کند اما با مصاحبه امیر عابدینی همه چیز «رو» شد، هر چند واقعاً در این مورد حق مطلب ادا نشد.

حالا که سیاسیِ منصوب وزارت ورزش و جوانان در زندان به سر می‌برد مصاحبه امیررضا خادم پرده از این موضوع برمی‌دارد که مدیرعامل پیشین پرسپولیس همزمان به سه تیم کمک مالی کرده است!

معاون وزیر ورزش امروز در گفت‌وگو با رادیو ورزش گفت: «سیاسی در مدتی که در فوتبال بود 30 میلیارد تومان برای سه تیم هزینه کرد که از این میزان سهم پرسپولیس  8-7 میلیارد بوده است.»

این حرف یعنی تایید تمام صحبت‌هایی که در گذشته درباره کمک سیاسی به تیمی غیر از پرسپولیس (استقلال و راه‌آهن) مطرح می‌شد که البته در آن زمان از سوی مسئولان تکذیب می‌شد.

حال باید از وزارت ورزش پرسید که تکلیف 22 میلیارد دیگر چه شده است؟ استقلال چقدر پول گرفته؟ سهم راه‌آهن چقدر بوده است؟ اصلاً مگر می‌شود رئیس هیئت مدیره یا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خرج دو تیم دیگر را هم بدهد؟ آیا این موضوع قانونی است؟ وزارت ورزش برای این موضوع چه پاسخی دارد؟

+20
رأی دهید
-10

بختیاری2500 - اهواز - ایران
اینها 35 سال میخوان تیم مردمی ایرانی اصل را نابود..ولی کور خواندن..تیم در قلب 50 ملیون ایرانی هست...
یکشنبه 7 دي 1393 - 16:24
فقط ملوان - انزلی - ایران
همه دنبال خراب کردن یک تیم مردمی هستند ..ولی ما پشتش هستیم حتئ بره دسته ده..
یکشنبه 7 دي 1393 - 16:26
paksan - آمریکا - آمریکا
اینها همش چرته. شاید برادرش کمک کرده!؟ سیاسی رو واقعاً با اغراض سیاسی گرفتنش و حالا دارند حساسیت ها رو از روی این مدیرعامل تیم پرطرفدار کم میکنند . این نوع خبرها بیشتر برای بازکردن راه برای دخالت در این تیمهاست و میخواهند یک طوری این تیمها رو دست بسیجی ها و نفرات خودشون نگه دارند و شک نکنید سپاه فشار میاره که این تیم رو در اختیار بگیره و مثل تراکتورسازی ولی تفاوت اینجا اینه که پرسپولیس یا استقلال سالیانه توان درآمدزایی بالایی دارند ولی تراکتور سازی همش هزینه اس
یکشنبه 7 دي 1393 - 20:44
کامیاب قزوینی - ملبورن - استرالیا
این پولهارو از کجا آورد؟
دوشنبه 8 دي 1393 - 10:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.