درخشان 6 بازیکن را در لیست فروش خود گذاشت/ نیلسون، مهاجم مصدوم، پدیده لیگ و 3 نفر دیگر در لیست مازاد

سرمربی پرسپولیس لیست بازیکنان مازاد خود را به فاصله کمی تا اتمام زمان نقل و انتقال نیم فصل در اختیار باشگاه قرار داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این لیست حاوی 6 بازیکن بود.
نفر اول که مهم ترین فرد این لیست به شمار می رود، نیلسون کوره آ جونیور گلر برزیلی پرسپولیس است. او در فصل قبل در هر 30 بازی به میدان رفت و توانست 18 کلین شیت (به اتمام رساندن بازی بدون گل خورده) را به ثبت برساند و از ابتدا تا انتهای فصل تنها 15 گل دریافت کرد.

نفر دوم از جمع نامداران که نامش در لیست مازاد درخشان قرار گرفته، رضا نوروزی است. بهترین خرید باشگاه پرسپولیس در زمان نقل و انتقالات ابتدای فصل. او بعد از بازی با ملوان دچار پارگی رباط صلیبی شد و لیگ را تا اسفندماه از دست داد اما به فاصله دو یا سه ماه مانده تا بازگشت این بازیکن، حمید درخشان نامش را از لیست خود خارج کرد.
نفر سوم، محمد عباس زاده است. بازیکن شمالی که در بازی های انتهای فصل قبل برای پرسپولیس مثمرثمر بود و موفق شد به عنوان پدیده لیگ سیزدهم خودش را نشان دهد.
نفر چهارم نیز رضا حقیقی بود. حقیقی به علت فرار از مشکلات مالی، رفتن از پرسپولیس را به ماندن در این باشگاه ترجیح داد و از جمع سرخپوشان جدا شد. او در ادامه لیگ برای پدیده مشهد توپ می زند.
نفر پنجم نیز میثم حسینی است. مدافع چپ پای پرسپولیس که سابقه بازی در تیم های استقلال و نفت تهران را در کارنامه دارد. او در نیم فصل اول نتوانست به اندازه کافی موثر باشد و حالا درخشان نامش را در لیست فروش پرسپولیس قرار داده است.
و در نهایت نفر ششم کسی نیست جز فرشاد قاسمی. البته در مورد او حرف و حدیث هایی شنیده می شود که شاید نامش از لیست مازاد بیرون بیاید اما فعلا فرشاد قاسمی که سهمیه زیر 23 سال تیم است، یکی از رفتنی های پرسپولیس خواهد بود.
درخشان به مسئولان باشگاه و شخصِ طاهری که کارهای مدیریت و سرپرستی پرسپولیس را انجام می دهد، اعلام کرده دیگر نیازی به این 6 بازیکن ندارد.

 

درخشان دروازه بان برزیلی را نمی خواهد / نیلسون امروزاز پرسپولیس رضایت نامه می گیرد


 نیلسون در لیست مازاد باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طاهری، سرپرست غیر رسمی باشگاه پرسپولیس که در غیاب سیاسی امور اجرایی این تیم را انجام می دهد امروز با مدیر برنامه های نیلسون تماس گرفت و به او خبر داد که حمید درخشان دیگر این دروازه بان را نمی خواهد. مدیر برنامه های نیلسون هم به او گفته که امروزبرای گرفتن رضایت نامه به باشگاه پرسپولیس می روند. طی چند روز گذشته خبرهای زیادی در مورد توافق نیلسون با باشگاه گسترش فولاد تبریز منتشر شده بود و در صورتی که این دروازه بان از پرسپولیس جدا شود، مقصد بعدی او همین تیم خواهد بود.

+3
رأی دهید
-11

رجب علی - تگزاس - امریکا
یک آدم زور دار تسلیم ادم کم زور نمیشود .خدایش اگه ما پرسپولیسی ها یکی بشیم و از کاری به این نداشته باشیم که پرسپولیس با استقلال بازی داره یا تیم دیکه همه بریم ورزشگاه از اول تا اخر چه پرسپولیس ببره چه ببازه همه یک صدا به علت ان که سیاسی کردن فوتبال است اعتراض کنیم یعنی وزیر سیاسی دولت سیاسی را نمیخواهیم را شعار بدیم .اینطور نمیشه ...ما کوتاه امدهایم و اینان کم کم پرسپولیس را خواهند کشت. و کم کم تیم ما طرفدار اهاش را از دست خواهد داد چیزی که این نظام میخواهد
یکشنبه 7 دي 1393 - 18:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.