سرمربی مکزیک پس از مشت زدن به یک خبرنگار اخراج شد

میگوئل هررا، سرمربی تیم ملی مکزیک، دو روز پس از قهرمانی این تیم در رقابت‌های گلدکاپ به خاطر مشت زدن به یک خبرنگار از سمت خود برکنار شد.
 
کریستین مارتینولی، گزارشگر تلویزیونی شبکه آزتکا، گفته که سرمربی تیم ملی مکزیک در فرودگاه فیلادفیای آمریکا پس از تهدید او، با مشت ضربه‌ای به گردن او وارد کرده است.
 
این گزارشگر شبکه تلویزیونی پیش از این و پس از حذف مکزیک از رقابت‌های جام ملت‌های آمریکای جنوبی ۲۰۱۵ به شدت از عملکرد میگوئل هررا انتقاد کرده بود.
 
دسیو دی ماریا، رئیس جدید فدراسیون فوتبال مکزیک گفته این حادثه در چارچوب "روح بازی جوانمردانه و همچنین احترام به مسابقات" نبوده است.
 
رئیس فدراسیون مکزیک در یک کنفراس خبری با اعلام خبر اخراج هررا گفت: "پس از بررسی شواهد و شنیدن سخنان همه اعضای خانواده فوتبال، من تصمیم به برکناری میگوئل هررا از سمت سرمربیگری تیم ملی گرفتم."
 
آقای دی ماریا در ادامه گفته است: "ارزش‌ها و قواعد کلی ما همواره در جایگاه بالاتری از کسب نتیجه قرار دارند. در حرفه ما، در فوتبال، بازی‌ها هیچ وقت به اتمام نخواهد رسید و ما همواره به‌ عنوان چهره‌ یک نهاد باید همواره این موضوع را به یاد داشته باشیم."
 
آقای هررا ۴۷ ساله از ماه اکتبر ۲۰۱۳ هدایت تیم ملی مکزیک را برعهده دارد. تیم ملی مکزیک به همراه این مربی موفق به صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برزیل شد.
+9
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.