کارلوس کروش:وقت را از دست ندهیم ؛ همین امشب باید برویم استرالیا/فلسطین ضربه بدی به ما زد

سرمربی تیم ملی از لغو بازی تیم ملی با فلسطین گلایه دارد و می گوید بهتر است با این شرایط همین امشب تیم ملی ایران به استرالیا برود و فرصت را از دست ندهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ سرمربی تیم ملی ایران می گوید لغو بازی برابر فلسطین لطمه بزرگی در راه آماده سازی این تیم ایجاد کرده است. او همچنین می گوید تیم ملی باید هر چه سریعتر عازم استرالیا شود.

کارلوس کی روش پس از لغو بازی دوستانه ایران برابر فلسطین، در پاسخ به این سوال که شما نگرانی خود را از نحوه آماده سازی تیم ملی اعلام کرده بودید اما حالا به نظر می رسد با لغو این بازی شرایط دشوارتر هم شده است، گفت: واقعا تاسف برانگیز و اسف بار است و این مساله لطمه بزرگی به تیم ملی جهت آماده سازی در راه حضور در جام ملتهای آسیا وارد می کند. تنها دلیلی که ما به تهران بازگشتیم این بود که دیداری تدارکاتی برابر فلسطین انجام دهیم و گامی در راه آماده سازی خود برداریم. برنامه اولیه ما این بود که 5 دی (امروز) به سمت استرالیا حرکت کنیم ولی از آنجایی که فدراسیونهای دو کشور از ماهها قبل این بازی دوستانه را هماهنگ کرده بودند و ما هم روی این هماهنگی حساب کرده بودیم، پس از اردوی آفریقای جنوبی به ایران بازگشتیم تا بازی خود را مقابل این تیم انجام دهیم. در حال حاضر نیز هیچ دلیلی برای حضور بیشترمان در تهران نیست و هر دقیقه ای که اینجا از دست بدهیم می تواند ضرر بزرگی را در جام ملتهای آسیا به ما وارد کند و این چیزی نیست که بشود با آن کنار آمد.

او درباره این مساله که فدراسیون فوتبال فلسطین خودش تقاضای بازی دوستانه با ایران را داده بود اما خودشان هم به صورت یک طرفه این بازی را لغو کردند، گفت: فدراسیون فوتبال فلسطین با فرستادن نامه عذرخواهی انصراف خود را برای این بازی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده بنابراین فدراسیون فوتبال این کشور باید تمامی خسارتهای وارده برای تغییر برنامه تیم ملی و سفر هر چه سریعتر ما به سوی استرالیا را متقبل شود. همانطور که گفتم دیگر دلیلی برای تمرین و حتی لحظه ای ماندن در تهران نیست و تیم ملی باید در اولین فرصت عازم استرالیا شود.

کی روش در پاسخ به این سوال که در فاصله دو هفته مانده به شروع بازیها وضعیت رقبای ایران در مرحله گروهی را چطور می بینید گفت: رقبای همگروه ما در حال آماده سازی در فضای ایده ال و در شرایط آب و هوایی مناسب و برابر با استرالیا هستند و حتی بحرین در حال حاضر در آنجا حضور دارد و این به هیج وجه قابل قبول نیست که تیم ملی فلسطین در آخرین لحظه این بازی را به صورت یک طرفه لغو کرده است.

+34
رأی دهید
-0

92ارشام - لندن - ایران
فلسطین خسارت مارابدهد!خنده دار بود،تمام هزینه های فلسطین ،حزب الله،عراق،افغانستان،حماس،فتح و...تمام مفت خورهای گرسنه و گدا را ایران میده و بنده خدا کی روش خسارت تیم ملی را از فلسطین میخواهد!رهبران ایران دلسوزترین افراد جهان برای بیگانگان هستند.فقر،فحشا،فساد،رانت اختلاس و...در ایران رکورد زده وهنوز بیشتر خواهد شد.تابیگانه دوستان برراس کارند.
شنبه 6 دي 1393 - 12:18
رستگار501 - برن - سویئس
35 ساله هم حکومت عربی را به ایران تنقیه میکنند و هم پول ایرانی ها را خرج عربها میکنند. این حکومت اسلامی احمق هنوز نفهمیده که عربها با ایرانی ها برادر و دوست نمی شوند و دشمن ایرانی ها هستند . 35 سال برای فلسطین و لبنان گریه و خرج کردند ، آخرش هم طبق درخواست قطر فلسطین از بازی با ایران صرف نظر کرد ، باز هم پول بدین به سوریه و فلسطین . در اطلس جهانی سوریه بجای لغت خلیج فارس -- نوشته شده فقط خلیج . یعنی با این همه خدمات ایران دوستی در کار نیست.
شنبه 6 دي 1393 - 16:55
بت شکن - مونترال - کانادا
حالا فدرسیون فلسطین در جواب میگوید: (از اون چمدان‌های پر از دلار را که قرار است برای حماس بفرستید یکی‌ را به عنوان خسارت بردارید..)..!
شنبه 6 دي 1393 - 18:16
ekman - شیراز - ‫ایران
مثل اینکه این آقای کی روش نمیداند که فلسطینی ها مانند انگل از ایران تغذیه میکنند!!
شنبه 6 دي 1393 - 18:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.