ایران ارتباط خمینی با سوءقصد به جان ژان پل دوم را تکذیب کرد.

+94
رأی دهید
-5

amir-amir - تورنتو - كانادا
خمینى روابط خوب با دیگر ادیان داشته ! مسخره آمیز ترین جمله اى که شنیده شده است چه کسى مى خواست دور جمهورى اسلامى دیوار بکشد٫ یک مورد دستور ترور شخصى را که همه دنیا به گوش خود شنیدند٫ دیگر ترور هاى افراد سیاسى مشهور در فرانسه آیا مى توانست سر خود باشد؟ این تکذیب ها به درد همان ذوب شدگان در ولایت سفیه مى خورد که در کوزه بیندازند و آبش را بخورند.
جمعه 5 دي 1393 - 02:39
hassan5 - تهران - ایران
با توجه باینکه اق جا دو مورد سرقت و بخصوص یک روزنامه نگار را کشته بود حتما عامل ترور از طرف خمینی بوده است چون جمهوری اسلامی از خلافکاران برای انجام مقصود خود استفاده میکند!؟!؟
جمعه 5 دي 1393 - 05:41
invincible - مینستا - آمریکا
سال نو مسیحی‌ که مظهر دوستی‌ و صلح و برابری انسانها است به تمامی جهانیان مخصوصا هموطنان مسیحی‌ مبارک!! امیدواریم با نابودی رژیم دجال تروریست آخوندها صلح به منطقه باز برگرده، مسیح و مریم عذرا مظهر پاکی‌ و دوستی‌ بشریتند.
جمعه 5 دي 1393 - 06:35
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
invincible - مینستا - آمریکا به عنوانِ یک ارمنیِ ایرانی‌ از شما تشکر کرده من نیز کریسمس و سالِ نو مسیحی‌ را به همه جهانیان تبریک می‌گویم ! البته لازم به ذکر است که ما مسیحیان نمی‌خواهیم که آخوند‌ها نابود شوند ! اساسا آرزوی نابود شدنِ انسان‌ها شیوه مکاتبِ دیگر است ! ما آرزوی بیدار شدنِ انسان‌ها را داریم !
جمعه 5 دي 1393 - 10:06
دوستدار - استهکلم - سوئد
amir-amir کاملا با شما موافقم . البته ماموریت اینگونه ترورها به ان حد هم اسان نیست بتوان مامور دهنده اصلی ترور را پیدا کرد. ولی این را صراحتا می گویم در ان زمان خمینی احتیاج به این داشت برای بیشتر مشهور کردن خودش در جهان دستور دهنده ترور شحصیتی مثل پاپ جان ژان پل دوم باشد . خمینی توانست در همان سالهای ترور پاپ این همه مامور سفارات امریکا را در اسارات خود گیرد میتوانست چنین جساراتی هم بکند کسی را با راه های پیچیده مامور کند تا پاپ را ترور کند. در ان سالها خمینی حزب الله لبنان را نداشت و گرنه ماموریت ترور پاپ را هم به دست انها انجام میداد. یکی از شگردهای رژیم اخوندی ایران این بوده بیشتر ترورها را به دست عوامل خارجی انجام داده است
جمعه 5 دي 1393 - 10:09
arian1 - ابادان - ايران
از انجا که خمینی خود دستور قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ وهمچنین ترور شاپور بختیار واحتمالا دیگر افراد را صادر کرده بود باید قبول کرد که دستور ترور پاپ هم خود او داده باشد چون او رهبری احمق بود که به واکنش وعواقب افشای این عمل هچ فکر نمی کرد
جمعه 5 دي 1393 - 12:25
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
فکر می‌کنم ۲۹ سال زندانی بوده نه ۱۹ سال. چون از ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۰ می‌شه ۲۹ سال.
شنبه 6 دي 1393 - 11:32
کوروش مهری - یزد - ایران
و لاکن اقتصاد مال خر است و اسلام فقط رحمت نیست و قتال است!!و دانشگاه باید دانشگاه باشد...
‌چهارشنبه 10 دي 1393 - 19:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.