زنده‌شدن مرد هندی قبل از سوختن

یک پیرمرد هفتاد ساله در شمال هند، لحظاتی قبل از سوزاندن جسدش در مراسم ختم، بار دیگر به زندگی بازگشت.
ماجرای پیرمرد هفتاد ساله هندی نه تنها خویشاوندان و دوستانش را شوکه کرد، بلکه داستان زنده شدن وی فقط لحظاتی قبل از سوزاندن جسدش به گوش هرکسی که رسید، شوک آور بود.
 
به نوشته روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس، "دیباک سینگ" از هیچ بیماری صعب العلاجی رنج نمی برد، بلکه در سلامت کامل بود و هر روز برای شخم زدن زمین به مزرعه خود در ایالت راجستان در شمال هند می رفت. اما یک روز در مقابل منزلش ناگهان از هوش رفت، خانواده اش پزشک را فراخواندند و پس از معاینه مشخص شد که قلب وی از کار افتاده است و پزشک مرگ او را اعلام کرد.
 
خانواده این پیرمرد هندی نیز تدارکات لازم برای برگزاری مراسم تدفین بر طبق تعالیم هندویی را آغاز کردند و پس از این که او را روی تختی خواباندند، روی او یک تکه پارچه انداخته و تعدادی چوب نیز در زیر جسد وی قرار دادند تا جسد او را آتش بزنند، اما آنچه که رخ داد بیش از مرگ پیرمرد، خانواده را شوکه کرد.


به نوشته این روزنامه انگلیسی، لحظاتی قبل از سوزاندن جسد این مرد هندی، پدربزرگ شروع به حرکت کرد؛ زیرا صدای گریه و زاری اعضای خانواده، او را بیدار کرده بود و بدین ترتیب همگی متوجه شدند که وی همچنان زنده است و برخلاف تشخیص پزشک فقط برای مدتی از هوش رفته بوده است.

+88
رأی دهید
-39

united-iran - آکلند - نیوزیلند
آدمو یاد سریال متهم گریخت هاشم آقا میندازه،،،، یعنی گله داری هم زیادیه برای اون پزشک با اون تشخیصش.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 12:21
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
وقتی پزشک از سهمیه بسیج و خانواده شهدای هندوستان انتخاب میشه، نتیجه بهتر از این نخواهد شد!!
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 12:46
فراوانی - قطر - قطر
حالا این آدم تبدیل به امام نشه خوبه
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 12:53
همسایه روبرو - مالمو - سوئد
تشخیص پزشک!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 12:53
عشق من کتاب - حیدرآباد - هند
معمولا روزی که فرد فوت میشود، باید یک شب تا صبح در حیاط خانه اش روی تختی خوابانده میشودو تمام بدنش به جز صورتش رو با گل می پوشانند، و فردای ان روز جسدش به اولویت توسط پدرش، یا فرزند بزرگش یا برادرش در کنار رودخانه سوزانده میشود. بعضی از هندوها، تمام کسانی که فوت میشوند رو می سوزانند ولی بعضی ها زنان حامله و کسانی که در تصادف می میرند رو بصورت عمودی به خاک می سپارند.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 14:28
ernakola - کرمان - ایران
زود قضاوت بد راجع به پزشک نکنید.......پزشکان هندی از قویترین پزشکان جهان هستند و آن پزشک مسلما در آن زمان تشخیص اشتباهی نداده.......این پدیده ناشناخته همچنان مورد بحث و مطالعه پژوهشگران پزشکی قرار دارد...
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 16:44
رستگار501 - برن - سویئس
یکی از خواص سوزاندن مردگان در هندوستان ، جا باز کردن برای زندگان روی زمین است وگرنه اگر گورستان میساختند با جمعیت 1.3 میلیاردی نفری جایی برای راه رفتن هم نمی ماند.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 18:20
persik - کیف - اکراین
جنتیه هندیها۰
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 23:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.