سلیمی: مدال طلای جهان را پس می‌گیرم

قهرمان وزنه برداری المپیک و جهان گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم با دعای مردم و ورزش دوستان از آمریکا با دست پر به کشورمان بازگردم.
 
به گزارش سایت فدراسیون وزنه برداری، بهداد سلیمی که در هفته اول رقابتهای لیگ برتر با مهار وزنه های 200 کیلوگرم در یکضرب و 240 کیلوگرم در دوضرب به حدنصاب مجموع 440 رسید در خصوص مسابقات گفت: با توجه به اینکه در اوج فشار تمرینات قرار داریم در روز رکوردگیری فشار زیادی را متحمل نشدم خوشبختانه تا به امروز تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و همه شرایط به نحو احسن از سوی فدراسیون برای ما فراهم شده است.
 
قهرمان المپیک و جهان در خصوص برگزاری لیگ برتر وزنه برداری و شرکت ملی پوشان در این دوره مسابقات تاکید کرد: سال گذشته قبل از مسابقات جهانی در بازی‌های آسیایی و لیگ برتر شرکت کردم و این لطمه بزرگی به من زد اما امسال فدراسیون حمایت می‌کند، رقابت‌های لیگ برای ما در محل اردو برگزار می‌شود و با کمترین حاشیه کار می‌کنیم.
 
قوی‌ترین وزنه بردار جهان در مورد گرفتن مدال طلای رقابت‌های جهانی آمریکا گفت: امیدوارم امسال مدال طلای جهان را پس بگیرم. برنامه تمرینی خوبی را تاکنون توانسته‌ایم پشت سر بگذاریم و امیدوارم در نهایت با دعای مردم از آمریکا با دست پر به کشورمان بازگردیم.
+45
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.