مبارزه یک خواننده پاپ دیگر با سرطان

یک خواننده پاپ از آغاز مرحله‌ دوم شیمی‌درمانی خود، پس از ماه صفر خبر داد.

به گزارش ایسنا، غلام‌رضا صنعتگر اظهار کرد: پس از آن‌که با دعای خیر مردم و لطف خداوند، مرحله‌ نخست شیمی‌درمان من با موفقیت سپری شد، پس از ماه صفر، مرحله دوم آن در شش جلسه با دوز بالاتر آغاز می شود.

وی با بیان این‌که متأسفانه بیماری به معده و کلیه وارد شده است، گفت: امیدوارم با لطف خداوند و یاری مردم روزبه‌روز بهتر شوم و بار دیگر به اجرای برنامه برای هوادارانم بپردازم.

صنعتگر درباره‌ حمایت مسوولان نیز بیان کرد: یکسری از دوستان و مسوولان محبت داشتند و هر لحظه به یادم بودند، در اینجا باید از استاندار، نمایندگان مردم در خانه‌ی ملت و شهردار بندرعباس تشکر کنم که در این مدت مدام پیگیر حال من بودند و هستند.

وی با اشاره به این‌که این عیادت‌ها باعث خشنودی و افزایش روحیه و انگیزه در من می‌شود، ادامه داد: در این مدت، کمک مالی به من نشد و فقط وضعیت بیمه‌ام به لطف مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان مشخص شد و امیدوارم شاهد روزی باشیم که هیچ هنرمندی فراموش نشود.

او با بیان این‌که امیدوارم موسیقی ایران دور از شایعه‌پراکنی‌ها باشد، افزود: اگر می‌بینیم جامعه موسیقی به یکپارچگی نمی‌رسد، همین شایعات، بزرگ‌ترین مانع در برابر این رخ‌داد است. امیدوارم روزی شاهد باشیم که این ناجوانمردی‌ها دیگر وجود ندارد.

+146
رأی دهید
-4

Darya_ir - دوسلدورف - المان
با ارزو و امید کاملا بهبودی برای این خواننده ایرانی اقای غلامرضا صنعتگر ..
‌چهارشنبه 3 دي 1393 - 23:33
Mova10 - ادینبورو - اسکاتلند
این همه جان لنون از کجا سبز میشن تواین ایران؟!؟!
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 00:13
ramtin.p - دورتموند - المان
موع۱۰ - ادینبورو - اسکاتلند . موافقم باهات...مملکت امام زمان و این همه قرتی بازی ؟؟؟؟
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 01:57
غربت سرد - بروکسل - بلژیک
mova و رامتین...آدم از شماها تعجب میکنه.اسم خودتون رو هم میگذارید انسان؟حالا حتما باید پای همین خبر تلخ،اظهارفضل میکردید؟جای دیگه نمیشد؟شما برید همون جان لنون تون رو گوش کنید،شما رو چه به سایت ایرانیان اصلا؟! خجالت باید بکشید بابت این طرز تفکر.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 09:21
baas - روتردام - هلند
ماه صفر!!!!!دعا‌ی خیر مردم !!!!!! لطف خداوند!!!!!! .گوسفند حیوان نجیبی است .!!!!!زکی
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 09:30
baas - روتردام - هلند
چنین خوا ننده‌ بهتره نوهه بخونه !!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 09:36
دوستدار - استهکلم - سوئد
امیدوارام هرچه زودتر اقا رضا صنعتگر بهبود یابد. اگر در کشوری همچون سوئد این خواننده عزیز بستری و مدوا میشود و تحت کنترل و نظر پزشک معالج قرار می گرفت بدون شک سرطانش زود پیشرفت نمی کرد. ولی باز ارزوی تندروستی و بهبودی را برایش دارم.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 10:27
haftsang - انتورپن - بلژيك
موع۱۰ - ادینبورو - اسکاتلند ، اگر جان لئون در ایران سبز بشه بهتر از اینه که علفهای هرزی مثل تو و امثال تو سبز بشن . من برای این خواننده‌ی عزیز آرزوی سلامتی‌ دارم امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 12:03
sayeh tars - لندن - بریتانیا
من موندم چرا آخوندها و مسیولین سرطان نمیگیرند
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 13:29
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
سونامی سرطان نه شاخ داره نه دم، این تبعاتش است. در عنفوانِ جوانی به این درد دچار شدن یعنی چه، اگر این سونامی برای یکی‌ از کشور‌هایِ غربی پیش میامد ، اینهأیی که نظام جهل و جنون چنان شست و شوی مغزی یشان داده که با اینهمه گناهِ طرفداری از نظام همه را مدام به عذابِ الهی حواله میدهند، یقه‌ خود را از عربده کشی‌ پاره کرده بودند، انسان از اینهمه غفلت و بی‌ تفاوتی‌ اینها حیران میشود.
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 23:31
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
امید که خامنه‌ ای و رفسنجانی‌‌ ها سرطان خون بگیرند!
جمعه 5 دي 1393 - 21:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.