درخشان: برخی بازیکنان نامدار تماس می‌گیرند تا رایگان برای پرسپولیس بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان باید قدر موهبت حضور در پرسپولیس را بدانند که اگر از این تیم بروند بقال محل هم دیگر آنها را نمی‌شناسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت بدنی بازیکنان این تیم گفت: بازیکنان پرسپولیس پیش از این تا دقیقه 50 بیشتر نمی‌توانستند بدوند اما با تمریناتی  که انجام داده‌‌ایم الان توان 120 دقیقه دویدن هم دارند.

وی درباره نحوه تمرین کردن یکسری از بازیکنان این تیم ادامه داد: به همین روز عزیز قسم می‌خورم زمانی که ما بازی می‌کردیم تمرینات بسیار فشرده‌ای انجام می‌دادیم به طوری که علی پروین ما را به تپه‌های داوودیه می‌برد و اینقدر تمرینات سنگینی انجام می‌دادیم که یکسری از بازیکنان بالا می‌آورند اما با این وجود باز هم با تمام قدرت برای پرسپولیس بازی می‌کردند و مطمئن باشید من هم طوری به بازیکنان تمرین می‌دهم که نتوانند به جز تمرین به مسائل دیگری فکر کنند اما این ایراد یکسری از بازیکنان ایرانی است که به جز فوتبال به حاشیه‌ها هم توجه می‌کنند اما بازیکنان پرسپولیس باید بدانند که در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند و باید قدر این موهبت الهی را بدانند و من هم بارها به آنها گفته‌ام که قدر این شانسی که دارند را بدانند و متوجه شوند که در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: یک بار به بازیکنان گفتم که برای شما فرش قرمز پهن می‌کنند و آن هم به این دلیل است که آنها در پرسپولیس حضور دارند و اگر از پرسپولیس بروند دیگر کسی آنها را نمی‌شناسند و باید قدر این موقعیتی که گیرشان آمده را بدانند و با همه توان تلاش کنند و من هم کسی نیستم که به بازیکنان باج دهم و دیگر با هیچ کسی مدارا نمی‌کنم چون پای اعتبار و آبروی خودم وسط است.

درخشان اظهار داشت: باور نمی‌کنید اما به همین روز عزیز قسم می‌خورم که چه بازیکنان نامداری که در تیم‌های مختلف حضور دارند می‌خواهند که رایگان به پرسپولیس برگردند و پیغام می‌دهند که بدون دریافت پول برای پرسپولیس بازی کنند و آنها می‌گویند چون شما در پرسپولیس هستید و این تیم، تیم بزرگی است می‌خواهیم رایگان برایتان بازی کنیم و اینجاست که فرق پرسپولیس با سایر تیم‌ها مشخص می‌شود. به بازیکنان گفتم که شما یک بار در اصفهان فاصله بین اتوبوس تیم تا هتل در دو طرف آدم ایستاده بود تا شما را ببینند و این اهمیت پرسپولیس و کار شما را نشان می‌دهد چون در تیم بزرگی هستید و باید قدر این موقعیت را بدانید چرا که تا چشم به هم بزنید آخر فصل رسیده و امکان دارد که دیگر جایی در پرسپولیس نداشته باشید و بقال محل هم دیگر شما را نمی‌شناسد.

+13
رأی دهید
-13

Navit - آنتورپن - بلژیک
حتما رهبرى فرد هاشمى نسب انصاریان و از این دست افراد بودن نه؟ فکر کنم تا چند وقت دیگه حاله ى نور هم دور سرت میبینى ، کلأ ما انسانها یا شاید انسان نماها خود بزگ بینیم.
‌چهارشنبه 3 دي 1393 - 11:10
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
اون قسمتی که میگه بازیکنهای بزرگ زنگ میزنن که چون شما(درخشان!)توی این تیم هستید ما میخواهیم مجانی به پرسپولیس بیاییم رو خیلی ناشیانه خالی بسته طرف!!
‌چهارشنبه 3 دي 1393 - 16:00
dave07 - سیدنی - استرالیا
اره چون لنگ پول لیس تویه ایران همیشه ۱۵ جدوله و تویه آسیا هم جدیدا سی‌‌ سوم شده همه صف وای میستن ببینن این تیم‌ با اینهمه دزدی و پول خرج کردن چرا هنوز انقدر سوراخه
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 03:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.