بغص گل محمدی بعد از دربی اصفهان/دست های پشت پرده می خواهند یحیی را حذف کنند؟

یحیی گل محمدی می گوید دست هایی تصمیم دارند او را زمین بزنند.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی درحالی که بغض کرده بود، در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دربی اصفهان حسابی از داوری انتقاد کرد. او که تیمش در این بازی بعد از مدت ها قضاوت مسابقه ای توسط محسن قهرمانی را تجربه کرد و گفت: «مشکلات در دو بازی اخیر گریبان ما را گرفته که برای ما قابل پیش‌بینی بود. حق باشگاه ما در این دو بازی پایمال شده و اتفاقات عجیبی موجب باخت تیم ما شده است. تا می‌خواهیم صحبت کنیم کمیته‌های انضباطی و اخلاق جلوی ما را می‌گیرند.»
 
یحیی که داغ کرده بود، گفت:« سوال من این است که واقعا چه اتفاقی دارد می افتد؟ اگر با من مشکل دارند، حاضرم از ذوب‌آهن بروم تا حق این تیم ضایع نشود. من 20 بازیکن جوان را به فوتبال کشور معرفی کردم و عاشق فوتبالم. دوست دارم سالم کار کنم اما دست‌هایی پشت پرده هستند که اجازه نمی‌دهند و به دنبال این هستند که از راه‌های غیرورزشی نتیجه بگیرید. من هم بلدم که از راه ناحق کارم را پیش ببرم. دست‌های پشت پرده می‌گویند که کار سالم نکن! اگر مشکل یحیی گل‌محمدی است من می‌روم. چرا تا وقتی حرف می‌زنم با من این طور رفتار می‌کنند؟ خیلی چیزها واقعا واضح است. چرا برای بازی فصل قبل ما برابر استقلال تورج حق‌وردی داور بود و چرا در دیدار قبلی برابر ملوان همین داور بازی را قضاوت کرد؟ من یک سوال پرسیدم و 5 میلیون تومان جریمه شدم.»
+15
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  این هم از اون حرفهاست . بازی با سپاهان یه بازی متعادلی بود ذوب آهن فرصت هاش به حدر داد سپاهان یک شوتش را گل شد . چه ربطی به دست های پشت پرده داره ولله من نمیدونم !!!
  1
  8
  شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.