فال روز شنبه ۸ آگوست - ۱۷ مرداد

فروردین
 
شما نسبت به اتفاقاتی که افتاده کاملا بی خبر هستید و به خاطر همین خیالتان راحت است، ولی ناگهان در حالی که یک فکر عالی به ذهنتان می رسد از خواب غفلت بیدار می شوید شاید شما ندانید که چه می خواهید اما شما مطمئن هستید که دلتان می خواهد شرایط فعلی تان کاملا تغییر کند، اگر شما بفهمید که چه چیزی خسته و دلزده تان کرده آن موقع می توانید کاملا زندگی تن را زیر و رو کنید و روزهای خوشی داشته باشید.
حافظ می گوید :
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش***بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش
ای دل اندربند زلفش از پریشانی منال***مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش
تعبیر: آنچه را که مصلحت است انجام بده فقط علم برای رسیدن به مقصود و حاجت کافی نیست ایمان قوی و تحمل سختی ها ی راه هم لازم هست. بنابراین دست از غرور بردار و تلاش کن. کرم داشته باش تا به مقصود برسی.
 
اردیبهشت
 
ممکن است امروز کمی وقت داشته باشید، که به شما اجازه می دهد که به خاطراتی که در ذهن دارید برگردید و به آنها فکرکنید. حتی اگر وقت دوباره ای بدست آوردید و جاییکه زیاد به نظرتان عالی نیست، فرصت دارید که تمام تجربه های گذشته خود را تنظیم کرده و ببینید که در آینده چه اتفاقی می افتد. در یک موقعیت مشکل ، یک دید و ذهنیت مثبت داشتن می تواند اولین قدم مهم در جهت فراموش کردن تجربه های ناخوشایند گذشته و التیام بخشیدن به زخم های عاطفی گذشته باشد.
حافظ می گوید :
هر چند پیر و خسته دل و ناتوان شدم***هر گه که یاد روی تو کردم جوان شدم
شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا***بر منتهای همت خود کامران شدم
تعبیر: هر چه داری از دسترنج خودت می باشد. گاهی فک می کنی بسیار خسته و ناتوان شده ای اما وقتی که می بینی خدا با توست همه چیز را فراموش می کنی هر چه که سرنوشت برایت رقم زده همان می شود. در زندگی به آنچه که آرزو کنی می رسی. فقط مواظب فتنه ی دیگران باش، منتظر خبر خوش باش.
 
خرداد
 
ممکن است شما متوجه این نشوید که با مانع و مخالفت روبرو شده اید، اما وقتی در نیمه راه با فردی سرسخت بر خوردید واقعاً این حس به شما دست می دهد. به جای اینکه دیگران را متقاعد کنید که عملکردشان اشتباه بوده است، سعی کنید که این مشکل را با روشی درست حل کنید. باید تا موقعی که توانایی پیدا کنید یک موضوع را از جنبه های مختلف بررسی کنید، رویش کار کنید، حتی اگر نتوانستید با روش خود عمل کنید حداقل با افرادی که دچار مشکل شده اند یبشتر همدردی خواهید کرد.
حافظ می گوید :
دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند***گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند
ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت***با من راه نشین باده مستانه زدند
تعبیر: وظیفه ای به عهده تان گذاشته اند که فکر می کردید از پس آن برنمی آیید اما با ایمان راسخ و دوری از گناه به خوبی از انجام آن برآمدید. شکر خدا را به جا می آورید که از یک حادثه ی بد نجات پیدا کرده اید. بیشتر فکر کنید.
 
 تیر
 
اگرچه شما فکر کرده اید که رابطه دوستی شما راکد مانده است، امروز حرکتی روشن دیده می شود. در ابتدا به نظر می رسد که امکانات همه یکسان است، اما وقتی شما تلاش می کنید تا اتفاقی بیفتد، سریع تر از آن چیزی که انتظار دارید می توانید موفق شوید. آماده باشید تا زمانی که فرصتها ظاهر می شوند سریع از آنها بهره بگیرید، اما بیش از حد به خودتان سخت نگیرید.
حافظ می گوید :
انت روائح رند الحمی و زاد غرامی***فدای خاک در دوست باد جان گرامی
پیام دوست شنیدن سعادت است و سلامت***من المبلغ عنی الی سعاد سلامی
تعبیر:  خبری را که برایش انتظار کشیده اید بزود می رسد که سرشار از سعادت و سلامت و خوشبختی می باشد. انتظار به سر رسید و الان وقت سلام و خیر مقدم است نه گریه کردن. قدوم یار برای شما بسیار پر خیر و برکت است. دلتان شاد می شود. امیدتان که به یار می نشیند دولت به سراغتان می آید.
 
مرداد
 
حتی اگر فکر می کنید که دوست دارید فردی بسیار واقع بین باشید، امروز نباید تا این حد در مورد آن مصمم باشید. ابتدا می توانید دیگران را متقاعد کنید که درباره ی کاری که می خواهید انجام دهید همه چیز را می دانید اما هر چه می گذرد آنها را بدتر گیج می کنید و این باعث ایجاد تناقض در حرفهایتان می شود. اکنون می توانید یک مفهوم پیچیده را توضیح دهید اما احتمالاً می بینید که اگر جنبه های ساده ی آن را توضیح بدهید بدتر چالش زا می شود. اگر ممکن است بگذارید یک نفر دیگر برای مدتی کنترل آن را بدست بگیرد.
حافظ می گوید :
روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه ای هنوز و صدت عندلیب هست
گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست
تعبیر: در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.
 
شهریور
 
امروز از یک طرف دوست دارید با سیاست و حساب شده رفتار کنید و از طرفی هم مجبور هستید طبق قوانین به جلو پیش بروید. این دو راه متضاد شاید کمی کلافه تان کند. حتی شاید در مورد مسایل مالی، مکالمه های غیرخوشایندی با همکار خود داشته باشید. همیشه این را در نظر داشته باشید که در یک معامله، دو طرف باید از آن سود ببرد تا همه چیز کاملا منصفانه باشد. روی قول هایی که امروز می دهید یا توافق هایی که قرار است انجام دهید نیز توجه و تمرکز بیشتری داشته باشید.
حافظ می گوید :
آن که پامال جفا کرد چو خاک راهم***خاک می بوسم و عذر قدمش می خواهم
من نه آنم که ز جور تو بنالم حاشا***بنده معتقد و چاکر دولتخواهم
تعبیر: بسیار انسان با گذشتی هستید هر چند که به شما جفا کرده اند و ستم روا داشته اند اما باز هم به همه چیز پایبند و معتقد هستید. خوبی ها و حسن های شما زبانزد مردم است. به مال و ثروت زیادی می رسید ولی باز هم از یاد خدا غافل نمی شوید و به خاطر ذره ذره ی چیزهایی که خدا به شما داده شاکر هستید.
 
مهر
 
شما دیروز از حد خودتان تجاوز کرده اید و امروز لازم است که فکر خودتان را پاکسازی کنید. اگر مجبور شدید به اشتباهات خود اعتراف کنید از این کار خجالت نکشید. نسبت به حرفهایی که می زنید و کارهایی که انجام می دهید متعهد باشید، برای اینکه انقدر هم که شما فکر می کنید بد نیستند. به زودی شما توانایی این را پیدا خواهید کرد که به جای نگاه کردن به پشت سرتان پیش روی خود را ببینید، و این قدرت بسیاری از مشکلات شما را حل خواهد کرد.
حافظ می گوید :
کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند***ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند
قاصد منزل سلمی که سلامت بادش***چه شود گر به سلامی دل ما شاد کند
تعبیر: قاصدی خوش خبر به سمت شما می آید که به همراه خود رسیدن به مراد و لطف یار را مژده می دهد. مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را با کمال و جمال حفظ کنید.
 
آبان
 
شاید خویشتن داری و میانه روی بهترین خصوصیت اخلاقی شما نباشد، اما امروز می تواند شما را از دردسرها دور نگه دارد. این سخن بدین معنی نیست که شما زندگی پرمخاطره ای دارید، بلکه فقط بدین معنی است که شما باید به تعهداتی که می دهید بیشتر توجه کنید. شما اگر بیشتر از توانتان مسئولیت قبول کنید، ممکن است همه چیز را خرابتر کنید. پس فبل از دادن جواب مثبت خوب فکر کنید.
حافظ می گوید :
سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت
تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت
تعبیر: به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.
 
 آذر
 
شما تصمیم دارید به استقلال مالی برسید به همین دلیل همکاری با یکی از اعضای خانوده را قطع می کنید. با فردی که به خوبی آن را نمی شناسید، پروژه ای را آغاز می کنید. شما دوست دارید به همراه فرد مورد علاقه خود با قایقی به جزیره ای سفر کنید. اگر این کار در واقعیت برایتان غیر ممکن است، خانه خود را به عنوان یک قایق در نظر بگیرید. تعدادی شمع روشن کنید، موسیقی پخش کنید و با درست کردن غذای مورد علاقه تان از همجواری با او لذت ببرید. باور کنید مبل های خانه تان از شن های جزیره راحت تر خواهد بود. در آخر هفته خانه تان پر از میهمان خواهد شد و لحظات خوبی را در کنار آنها سپری خواهید کرد
حافظ می گوید :
راهیست راه عشق که هیچش کناره نیست***آن جا جز آن که جان بسپارند چاره نیست
هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود***در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست
تعبیر: در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.
 
 دی
 
شما می توانید برنامه خوب و بزرگی برای خودتان داشته باشید، اما باز هم لازم است که آنها را قبل از عملی کردن متعادل کنید. این سخن بدین معنی نیست که شما باید عامل بازدارنده ای برای خودتان باشید، بلکه معنی آن این است که شما نمی توانید موقعیت هایی را که اخیرا در زندگی تان ایجاد شده است را نادیده بگیرید. به جلو پیش بروید تا بتوانید به نقطه آرامی که دوست دارید برسید، اما انتظار معجزه نداشته باشید وگرنه ناامید خواهید شد. از طرف دیگر، یک حرکت مثبت می تواند نتایج شگفت آوری به بار آورد.
حافظ می گوید :
خرم آن روز کز این منزل ویران بروم***راحت جان طلبم و از پی جانان بروم
گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب***من به بوی سر آن زلف پریشان بروم
تعبیر: آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.
 
بهمن
 
شما امروز به راحتی می توانید رفتارهای سرد و بی تفاوت افراد دیگر را تشخیص بدهید، برای اینکه می دانید این موضوع مثل این است که احساسات خود را مخفی کنید. اما حالا ورق برگشته است. شما از نظر احساسی دست یافتنی هستید، اما شاید افراد دیگر خیلی مایل نباشند به حرفهای شما گوش بدهند. اگر بریتان امکان دارد روابطتان را محدود کنید و بحثهای حساستان را در یک روز دیگر و با فردی شایسته تر داشته باشید.
حافظ می گوید :
حال دل با تو گفتنم هوس است***خبر دل شنفتنم هوس است
طمع خام بین که قصه فاش***از رقیبان نهفتنم هوس است
تعبیر: بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.
 
اسفند
 
امروز حوصله کارهای تکراری و همیشگی را ندارید و قوانین به نظرتان مسخره می آیند. دلتان می خواهد کارهایی جدید انجام دهید و طغیان کنید . اما یادتان باشد که این حالت شما زودگذر است، پس بهتر است امروز تصمیم های جدی نگیرید و این حس سرکشی را با کارهای کوچک مثل پشت گوش انداختن کارهای خانه ارضا کنید. مواظبروابط خود با عشقتان باشید و به یاد داشته باشید که او حامی اصلی شماست و چنانچه مشکلی بینتان پیش بیاید تمرکز شما بر روی زمینه های دیگر زندگی را بهم خواهد زد و شما را دچار مشکل خواهد کرد. این نیروی عشق است که شما را به جلو خواهد برد
حافظ می گوید :
مجمع خوبی و لطف است عذار چو مهش***لیکنش مهر و وفا نیست خدایا بدهش
دلبرم شاهد و طفل است و به بازی روزی***بکشد زارم و در شرع نباشد گنهش
تعبیر: تو که از خوبی و لطف و صفا همه چیز داری چرا محبت خویش را از دیگران دریغ می کنی. هنوز در حال و هوای بچگی سیر می کنی و با این طریق از زیر کارها شانه خالی می کنی. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.
+12
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.