هرویین فروشی سرگرد قلابی در پایتخت

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت از دستگیری موادفروشی که خود را سرگرد نیروی انتظامی معرفی کرده و قصد داشت با دادن رشوه میلیونی ماموران را تطمیع کند خبر داد.

سرهنگ حمید شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این ‌باره گفت: در ساعت 16 روز دهم آذرماه ماموران کلانتری 167 دولت آباد از طریق منابع اطلاعاتی از حضور یکی از فروشندگان و توزیع‌کنندگان هرویین در حوزه استحفاظی کلانتری 167 با خبر شدند.

وی با بیان اینکه برابر این اطلاعات این فرد با یک دستگاه سواری پژو 206 مشکی رنگ در محدوده بلوار قدس در حال پخش هرویین رویت شده بود گفت: در ادامه بلافاصله واحد گشت کلانتری به محل مراجعه و در عملیاتی پلیسی متهم را دستگیر کردند.

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت با بیان اینکه متهم قصد فرار از دست ماموران را داشت اما موفق به این کار نشد گفت: این فرد پس از آنکه از فرار از دست ماموران ناامید شد مقادیری از مواد مخدر را معدوم کرد.

وی با اشاره به بازرسی اولیه از متهم و خودرویش خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی متهم یک عدد چراغ گردان رنگی کشف و ضبط شد. علاوه بر آن متهم نیز هیچ گونه مدارکی که ثابت کند خودرو متعلق به خودش بوده را نداشت.

شهبازی با اشاره به قصد ماموران برای انتقال این فرد به مقر انتظامی اظهار کرد: این متهم که خود را حسام معرفی کرده بود در هنگام انتقالش توسط ماموران به مقر انتظامی ناگهان خودش را سرگرد نیروی انتظامی معرفی کرده و با نشان دادن یک کارت شناسایی جعلی ادعا کرد که قصد داشته تا مواد مخدر را به مقر پلیس منتقل کند.

وی ادامه داد: این متهم پس از آنکه در فریب ماموران ناکام ماند بار دیگر با هدف تطمیع ماموران مبلغ 43 میلیون ریال وجه نقد را به عنوان رشوه به آنان پیشنهاد داد که پس از این کار ماموران پلیس متهم را به همراه اصل پول و مدارک مربوطه به کلانتری منتقل کردند.

به گفته سرکلانتر نهم پلیس پایتخت پس از تشکیل پرونده این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

+39
رأی دهید
-2

اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
چه عجب..بالاخره یه نفر توی ایران پیدا شد که رشوه نگیره!نوادر روزگار.بدشانسی یارو بوده..
‌چهارشنبه 3 دي 1393 - 08:16
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
بی چاره مامورین وظیفه شناس لابد اطلاع ندارند که متهم همین رشوه را در دادسرا پرداخت می کند و آزاد خواهد شد !
‌پنجشنبه 4 دي 1393 - 02:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.