سعید معروف: پیشنهاد کازان بی‌سابقه است/ مردم ارومیه درکم کنند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در موضع گیری به پیشنهاد باشگاه کازان روسیه گفت:«معتقدم چنین پیشنهادی دیگر در طول عمر بازیکنی چون من مطرح نمی شود.»

ایسنا نوشت:سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران اظهار کرد: باید اعلام کنم که اتفاقات اخیر در ادامه مذاکرات پیش فصل امسال تیم های اروپایی با اکثر ملی پوشان والیبال بود که به دلیل جواب منفی بازیکنان عملی نشد. تا آخرین بازی نیم فصل که این پیشنهاد ویژه به صورت رسمی از طرف باشگاه کازان روسیه مطرح شد. پیشنهادی که از نظر کارشناسان و والیبال دوستان در تاریخ والیبال ایران بی سابقه بوده و شاید دیگر در طول دوران کوتاه بازیکنی سعید معروف تکرار نشود.

وی افزود: تعطیلات نیم فصل زمان مناسبی بود تا با آسودگی خاطر بتوانم تمامی جوانب را بررسی کرده و تصمیمی درست را اتخاذ کنم. مهمترین چیزی که در این تصمیم برخی ها را به اشتباه وا داشت، بحث های مالی مطرح شده در این قرارداد است که به جرات می توانم بگویم که مسائل مالی کمترین تاثیر را در اتخاذ این تصمیم داشته است. چرا که قبلا هم ارائه همین مقدار پیشنهادی از طرف باشگاه های دیگر به دلیل تعهد اخلاقی به ارومیه نتوانسته بود باعث جواب مثبت از طرف من شود. احساس قلبی من این است که طرفداران واقعی والیبال و سعید معروف و مردم این شهر که شهر عشاق والیبال نامیده شده است، با این تصمیم موافق خواهند بود و چه بسا مرا در مسیر رسیدن به این هدف یاری خواهند کرد.

پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: لازم می دانم به کسانی که این انتقال را ضربه به والیبال ایران و به ویژه ارومیه می دانند اعلام کنم که در صورتی به این باشگاه روسی پاسخ مثبت خواهم داد که از حضور یکی از سه پاسور تیم های ملی فرانسه، صربستان یا بلغارستان در تیم محبوبم شهرداری ارومیه اطمینان حاصل کنم تا روند موفقیت باشگاه شهرداری ارومیه دچار خلل نشود. به هر حال با تمام این تفاسیر اگر این انتقال صورت نگیرد لطمه زیادی به بعد حرفه ای شخصیت سعید معروف وارد خواهد شد و در این مقطع انتظار می رود که شهردار محترم ارومیه که چندین و چند سال در راس والیبال ارومیه فعالیت موفقی داشته است، در هموار شدن این مسیر همکاری لازم را انجام دهد.

معروف در پایان گفت: در نهایت چه در صورت انجام این انتقال و چه در صورت عدم انجام آن همیشه در راستای پیشرفت والیبال و حرفه ای که در آن فعالیت می کنم. تمام تلاشم را به کار خواهم برد و رسیدن به بهترین جایگاه در والیبال دنیا با تیم ملی والیبال کشورم در اولویت کارهایم خواد بود. تشکر ویژه دارم از مردم عزیز ایران و شهر والیبال ارومیه که در طی دوران بازیگری همیشه حامی بنده بوده اند و امیدوارم در این مسیر هم یار و یاور بنده باشند.

+62
رأی دهید
-13

Gharibeh-Ashena - هانوفر - المان
چرا که نه؟ مگر کمتر از فوتبالیستها است؟ زحمت کشیده و حالا هم ثمره اش را میگیرد و برای والیبال ایران هم خوب است. موفق باشی ورزشکار خوب.
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 11:35
kurosh15x - ایران - ایران
برو برادر خیر پیش چرا تعارف میکنی تا تنور داغه بچسبون
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 11:50
آذربهدخت - تهران - ایران
هرچی می‌گیری نوش جونت! بره اونجایی که درد و غم نباشه!
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 15:03
siavash2a - تهران - ایران
برو روسیه پولتو بگیر اگه نری مثل خیلی از قهرمانان کشور محبور میشی دست فروشی کنی
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 16:12
مانفرد - ایران - ایران
چرا که نری؟ برو نوش جونت حالش هم ببر //این جماعت چند صباحی دیگه نمیشناسنت
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 19:50
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
حالا جو گیری حالیت نیست. دو روز دیگه پشیمون میشی. تو اون مملکت هیچکس به غیر از خودت به فکرت نیست. امضا رو بزن و برو روسیه حالشو ببر
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 22:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.