عشق زورگیر به کفش‌های گران

فرهیختگان: زورگیر محله نازی‌آباد تهران که با نقاب و تهدید چاقو کفش‌های مجلسی جوانان را زورگیری می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
ساعت20:30 بیست‌و‌پنجم آذرماه ماموران گشت انتظامی کلانتری 130 نازی‌آباد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوع یک زورگیری در چهارراه دخانیات نازی‌آباد مطلع شدند و به محل رفتند.
در همین حین پسر جوانی درحالی که پریشان و مضطرب به نظر می‌رسید به ماموران مراجعه کرد و گفت: «در نازی‌آباد در حال تردد بودم که مرد لاغراندام، بلندقد و سیاه‌پوشی درحالی که صورتش را با نقاب پوشانده بود به من نزدیک شد و با تهدید چاقو کفش‌هایم را سرقت کرد و از محل متواری شد.» به دنبال اظهارات مالباخته، ماموران پس از دریافت مشخصات ظاهری متهم موضوع را از طریق مرکز پیام به واحدهای گشتی اعلام کردند و دقایقی بعد یکی از خودروهای گشت کلانتری متهم را درحالی که با کفش‌های گرانقیمت شاکی در حال قدم زدن مقابل یکی از نمایشگاه‌های فروش خودروهای لوکس بود دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
متهم به‌نام «پدرام» پس از مواجهه حضوری با شاکی از سوی مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت و در ادامه در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم از سارقان زورگیر سابقه‌دار منطقه نازی‌آباد است که از دیرباز علاقه‌ای خاص به کفش‌های مجلسی و گرانقیمت داشت و با دیدن جوان‌های کم سن و سال که کفش گرانقیمت به پایشان است آن را زورگیری کرده و متواری می‌شد.
سرگرد مهدی اسدی، رئیس کلانتری 130 نازی‌آباد درباره این خبر گفت: «متهم پس از تشکیل پرونده برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرائمش در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

+35
رأی دهید
-2

kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
خب این بچه محرومیت کفش داشته !!
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 11:14
srdash - تبریز - ایران
وای خدابدبختی تااین حد.
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 13:11
kasra persia - لندن - انگلیس
ببینید این نامرد‌ها چطور فرهنگ این کشور رو نابود کردند
‌چهارشنبه 3 دي 1393 - 18:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.