پیشنهاد وسوسه انگیز کازان به سعید معروف چقدر است؟/ پولی که خیلی از فوتبالیست‌ها آرزوی آن را دارند

باشگاه کازان روسیه قصد دارد ملی پوش والیبال ایران را با رقمی قابل توجه جذب کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید معروف ملی پوش والیبال ایران که عضو تیم شهرداری ارومیه است با پیشنهاد جالب توجه تیم کازان روسیه مواجه شده است. البته او برای جدایی از شهرداری ارومیه با مشکلی بزرگ مواجه است چراکه مدیران این تیم به او رضایتنامه نمی‌دهند. خیلی ها دوست دارند بدانند معروف با چه پیشنهادی مواجه شده که حالا می‌خواهد شهرداری ارومیه را ترک کند.
مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در این رابطه در اینستاگرام خود نوشته: «معروف را فراری ندهید. سعید نخبه والیبال دنیا با یک قرارداد یک میلیون یورویی تیم بزرگ کازان روسیه روبروست. تیمی که مجموعه ای از بزرگان دنیا را دارد. حالا شهردار ارومیه یک نفره جلوی معروف را گرفته و می‌گوید نمی‌شود. سعید هم قهر در تهران...»


اگر همان‌طور که ناظمی گفته، پیشنهاد کازان به سعید معروف یک میلیون یورو باشد، با توجه به قیمت حدود 4300 تومانی هر یورو در بازار ارز تهران، معروف با پیشنهادی 4 میلیارد و 300 میلیون تومانی مواجه است؛ پیشنهادی که خیلی از فوتبالیست‌های درجه یک ایران هم آرزوی آن را دارد.

+70
رأی دهید
-14

Gharibeh-Ashena - هانوفر - المان
بابا عجب شهردار سمجی؟ حتما اونها هم سهم خودشونو میخوان بگیرند. این ورزشکارای ایران مگر چقدر همچین شانسهایی در زندگی پیدا میکنند ؟ یکی هم میتونه خودشو بالا بکشه و تو دنیا اسم خودشو و ایران را بشناسونه که هزارتا مدعی پیدا میکنه. با ارزوی موفقیت برای اون و امثال او .........
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 11:47
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
نوش جانش لیاقتش رو داره
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 12:44
sharafYabi - بیمبه - انگولا
نوش جونش. ایرانیها بیشتر از اینها می‌‌ارزند. آخوند ما را ارزان فروخت!!!
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 14:59
siavash2a - تهران - ایران
اقا معروف برو تا پشیمون نشده تیم روسی.اگه نری باید بفکر دست فروشی باشی
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 16:14
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
خمس و زکاتش رو بده ،حلاله!!
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 21:19
kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
این شهردار ببندید به گارى ،!!
‌سه شنبه 2 دي 1393 - 22:18
yashainiran - ایران - ایران
آقا سعید بری بهتره تا بمونی برای آینده ات خوبه ورزشکارانی را که رفته اند نگاه کن ببین چقدر وضعشون توپخ اما اونایی که نرفتن دارند سیگار فروشی و یا ساندویچ فروشی می کنند آنهم در خیابان
‌چهارشنبه 3 دي 1393 - 06:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.