مرگ پدر و پسر در درگیری فامیلی

قاتل فراری که در جریان یک درگیری فامیلی دست به قتل پدر و پسری زده بود پس از ۴‌ ماه فرار به دام پلیس افتاد.

اواخر مرداد امسال مأموران کلانتری امامزاده داوود در جریان درگیری خونینی در روستای سنگان در شمال‌غرب تهران قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که در این درگیری بر اثر شلیک گلوله از سلاح شکاری، 5نفر زخمی و به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

با مرگ پدر و پسری که در میان مجروحان بودند، تحقیقات کارآگاهان اداره دهم آگاهی برای شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی شروع شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که درگیری بین اعضای 2خانواده صورت گرفته که با یکدیگر خویشاوند بودند اما به دلایل مختلف بین آنها نزاع و درگیری رخ داده و حتی 2روز قبل از جنایت نیز فرزندان 2خانواده با هم درگیر شده بودند.

تحقیقات حاکی از آن بود که خانواده قاتل از لحاظ موقعیت مکانی در یک سراشیبی خانه داشتند و خانواده مقتول که در ارتفاع بالاتری بودند در روز حادثه با استفاده از همین موقعیت مکانی اقدام به سنگ‌پرانی به سمت محل سکونت خانواده کردند. قاتل نیز با مشاهده صحنه سنگ‌پرانی، با اسلحه شکاری اقدام به شلیک چندین گلوله کرد که شلیک‌های پیاپی گلوله باعث زخمی شدن 5نفر و نهایتا مرگ 2نفر از آنها شد.

با این اطلاعات، جست‌وجو برای دستگیری قاتل که پس از این ماجرا فرار کرده بود شروع شد. هر چند مأموران پدر و 2برادر او را به اتهام مشارکت در نزاع منجر به قتل دستگیر کرده بودند اما عامل اصلی جنایت همچنان فراری بود تا اینکه با اقدامات گسترده پلیسی، مخفیگاه وی در منطقه رباط‌کریم شناسایی و او 24آذرماه دستگیر شد.

+28
رأی دهید
-12

Apocryphal - اورلاندو - ایالات متحده
وقتی در خانه شیشه ای زندگی میکنی به طرف هیچکی سنگ پرتاب نکن
دوشنبه 1 دي 1393 - 18:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.