بازگشت پسر استقلال به استقلال/قلعه نویی طالب لو را برای دروازه تیمش آورد

خبر آنلاین : سرانجام وحید طالب لو به استقلال برگشت . وحید که در پایان دومین دوره مربیگری صمد مرفاوی و در سیاه ترین روزهای فوتبالش بعد از گل بدی که از پیمان خورد تا استقلال از آسیا بیفتد ، به خواست کادرفنی استقلال استقلالی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ وحید طالب لو پسر استقلال که از نوجوانان فوتبالش را در این تیم سپری کرد بعد از نزدیک به 5 سال دوری به تیمش برگشت. او به خواست امیر قلعه نویی به جمع آبی ها برگشته است. وحید که فوتبالش در تیم بزرگسالان استقلال را با اعتماد قلعه نویی در سال 1382 و از بازی مهم این تیم با سپاهان در اصفهان آغاز کرد در اوایل سال 1387 از این تیم جدا شد تا قلعه نویی مهدی رحمتی را به جای او به استقلال بیاورد. طالب لو در این سال ها بازی در تیم هایی چون شاهین بوشهر و راه آهن را تجربه کرد. او آسیب دیدگی های مهمی را سپری کرد و نیم فصل اول امسال توانست دوباره اوج بگیرد و قلعه نویی در سالی که رفاقتش با رحمتی به هم خورد بعد از 17 بازی وحید را دوباره به استقلال بر می گرداند. وحید طالب لو در همه این سال ها یکی از چهره های محبوب هواداران استقلال بوده است.

+31
رأی دهید
-6

غربت سرد - بروکسل - بلژیک
بای بای محسن با تعصب ولی سوراخ!!!! بفرما رو نیمکت.بقدر کافی وقت واسه خودنمایی داشتی و بربادش دادی.دیگه تا کی به دروازه برسی بچه؟!
دوشنبه 1 دي 1393 - 11:22
دریای پارس - ایران - ایران
با این خریدهای عتیقه . مزخرف قلعه نوعی مطمئنم استقلال به رده دهم هم سقوط میکنه.ژنرال سرهنگ گروهبان قندلی بسه بکش بیرون . برو کنار دست از سر استقلال بردار.
دوشنبه 1 دي 1393 - 22:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.