بازسازی صحنه قتل در سازفروشی + عکس

5 پسر جوان که در پاساژ ولیعصر کرمان فروشنده لوازم موسیقی را به قتل رسانده بودند، صبح دیروز در برابر تیم تحقیق، صحنه‌های جنایت خود را به تصویر کشیدند.  
 
23 شهریورماه ‌سال جاری، وقوع یک جنایت در یکی از پاساژهای شهر کرمان به پلیس آگاهی اعلام شد که ماموران این پلیس تخصصی بلافاصله در محل حاضر شده و بررسی‌های لازم را آغاز کردند.
 
در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که در ساعت 14:18 دقیقه 23 شهریور، 3 مهاجم وارد یک فروشگاه آلات موسیقی شده‌اند و 2 نفر از آنها فروشنده را با ضربات چاقو مضروب کرده و 2 نفر نیز اقدام به سرقت یک دستگاه ارگ کرده است.  
 
در ادامه بررسی‌ها مشخص شده یک نفر نیز در بیرون از پاساژ کار مراقبت و رانندگی را بر عهده داشته‌ است و در مجموع در این حادثه 5 نفر دخیل بوده‌اند.  ماموران پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی خود توانستند در کمتر از 24 ساعت، هویت تمامی این مهاجمان را شناسایی کنند که در ادامه بررسی‌ها مشخص شد این افراد ساکن یکی از شهرستان‌های جنوبی استان کرمان هستند.

3 تیم تخصصی از ماموران آگاهی کرمان در روستاهای جنوبی استان که محل اختفای این مهاجمان بود، حضور یافتند و در 4 عملیات ضربتی این متهمان را دستگیر کردند.  
 
2 نفر از متهمان به ایراد ضربه چاقو به بدن مقتول اعتراف کرده‌اند، یک نفر نیز به سرقت ارگ و 2 نفر دیگر نیز به معاونت و تسهیل در جرم اعتراف کرده‌اند.  
 
این افراد در بازه سنی 20 تا 25‌سال هستند و نکته قابل توجه در این قتل این است که این افراد اختلافاتی را با مقتول بر سر خرید یک دستگاه ارگ داشته‌اند و به جای طی روال قانونی با ایجاد اخلال در نظم عمومی و در برابر انظار مردم اقدام به این کار کرده‌اند.  
در همین حال صبح دیروز متهمان در پاساژ ولیعصر کرمان صحنه‌های این جنایت هولناک را پیش روی تیم تحقیق، بازسازی کردند.
+64
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  بازم بگین آخوند!!!! من که تو این عکسا هیچ آخوندی ندیدم! فقط چند تا جوون ۲۰تا ۲۵ساله دیدم که به نظر میاد ایرانی اصل باشن و با دقت که خوندم خوشبختانه افغانی هم نیستن! ۵تا جوون که بعد اون جذام ۵۷بدنیا اومدن و قرار بود که آهاااااا قرار بود خمینی جلاد و انگلهایی که دورش میلولیدن هم این جهانشونو و هم اون جهانشونو به بهشت تبدیل کنن!!! شما اصلاً ملایی اینجا دیدید!؟ من که هر چه میخونم و میبینیم تو این فقط ۷۲ساعت خواهرکشیو برادر کشیو پدر و مادر کشیو ، دزدیو بالا کشیدن پول مردمو قحطی و گرسنگی حاصل بیرون افتادن دو خال موی دخترای ایرانی! همین دیروز خانومایی که تو ویدئو برای خوشبختی که حکومت جهلو جنون اسلامی وعده اونو داده بود برای یکبار سکس دهنی صدتا تقاضا میکردن! تو این عکس حداقل یه کلمه افغانی مینوشتید تا بعضی از پشت کامپیوتر نشسته های ما بتونن عقده هاشونو سر افغانی ها خالی کنن! همین پریروز خبر اذیتو آزار چند مرد افغانی به توریست فرانسوی بود!!! باز اونا به خارجی آزار رسوندن تو اون خبر، اینجا ایرانی داره ایرانی میخوره! اگه بجای فرانسوی ایرانی بود واویلا!!!
  50
  36
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  تو خبر ی مربوط به ویدئو ۱۳۳ دقیقه ای میشه کاملاً انسان دوستی و محبت و یاری و همکاری خیلی از ایرانیا رو دید!!! یه دزد چاقو کش ، جوون حدوداً ۳۰ساله معلوم نیست چی دزدیده و چرا چاقو میکشه تیر خورده و مرده! ستاره هاست که برای پشت کامپیوتر نشینای ما سرازیر شده! خامنه ای و رفسنجانی و بقیه آدمخورا تمام سرمایه و نون شب این مردمو دزدیدن ۷۰میلیون جمعیت نشستن تا یه جوون بدبخت یه دزدی بکنه و حکومت فاسد نشونش بده! دردهای این ملت هست که تازه میشه! انگار یه سگ مرد! برای یه سگ مرده یا شغال مرده آه و ناله سر میدن اما برای یک انسان که از فرط فشار و بدبختی حاصل از خود همین ملا های مفتخور دست به چاقو میبره و دزدی میکنه و با گلوله میمیره به نیروی انتظامی دست مریزاد میگن! این ملت قابل نجات؟؟؟ البته خامنه ای کثافت میدزده اما چاقو نمیکشه شاید مشکلی نیست اما این جوون چاقو کشیده! مثل ستار بهشتی ! مدتها قبل در خبر مربوط به در آوردن چشم همه همه هورا کشیده بودند و ستاره ها بود که شور شور اهدا شده بود به خیلی از پشت کامپیوتر نشینان ما!!! این مملکت آباد خواهد شد!؟ این ملت روز خوش خواهند دید!؟
  25
  22
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  آها میخواسته ارگ بخره بشه هنرمند....خوبه هنرمندای این نسل دزد معتاد.قاتل.مفعول ...ووووواعدامشون کنید کثافت هارا
  16
  8
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  گاهی وقتا تکرار مکررات باید باشه! تو نروژ طرف ۷۰نفر رو کشته اما داره امروز تو زندان زندگی میکنه و خوندم که داره درس میخونه! اونوقت برای یه دزدی و چاقوکشی تو خبر دیروز طرفو میکشن و دیگران هم تأئید میکنند اما خیلی از همین آدمها برای یک هفته سفر به نروژ حاضرند به هر کاری دست بزنند! همونجور که میلیونی به ترکیه سفر میکنن! آیا واقعاً بعد از ۳۷سال حکومت دزد آخوندی و اینهمه اعدام و دزد کشیو ، متجاوز کشیو ، شلاقو شکنجه فکر میکنید هنوز باید کشت!؟ اگه با کشتن یک دزد و یا یک قاتل همه چیز قرار بود درست بشه ، ۳۷سال کافی نبود؟ پروفسورها تو تحقیقاتشون گاهی وقتا به ۱۰تا ۱۵سال بسنده میکنند و نتیجه میگیرند ، ما ایرانی جماعت بیشتر از ۳۷سال نیاز داریم تا به نتیجه برسیم که چه کسی به جای ایجاد شغل و آسایش برای این جوونا تمام هستی و نیستی اونا رو به باد داده و به فلسطینو لبنانو عراقو سوریه میفرسته و برای مرگ یه انسان به هر دلیلی خوشحال باشیم! ؟ چند تن طلا برای گنبدهای مسچدها نمیتونه گوشه ای از این مشکلاتو حل کنه!؟ بعد ۳۷سال به جای پیشگری و پیگیری چرایی علت ، دنبال درمان و شلیک گلوله و مرگ و بعد شوق!؟
  7
  23
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  اینا زائیده دست خود همین حکومت فاسدند! به دلیل بی عرضه گی و بی لیاقتی یه مشت ضد ایرانی که جز آیه و قران و وعده های سر خرمن آن جهانی نمیخواهند و نمیتوانند کاری از پیش ببرند! بنده ستار بهشتی و دزد را مقایسه کردم! هر دو بدست این حکومت کشته میشوند! پس فرقی نمی کند که دزد باشی یا واقعیتها را بگوئی ! برای رژیم آدمکش آخوندی جان ایرانی و آینده ایرانی پشیزی ارزش ندارد! اما کشتن کاری از پیش نبرد و میزان دزدی قتل بیشتر و بیشتر شده است!علت ؟ قتل های زنجیری به راه افتاد،چرا؟ آنها که دزدی نکرده بودند! اعدامهای سال۶۷؟ آنها هم دزد نبودند!!! متأسفانه این ملت هنوز راه چاره را در اعدام و شلیک گلوله به دزدان کوچولو میدانند و دزدان بزرگی چون خامنه ای ها و رفسنجانیها هم در رختخواب خود به حال این ملت قاه قاه در حال خندیدن! ایرانی تا به اینجا رسیده است که برای مرگ یک انسان ، باز مرگ آسایش دزد کوچولوی ما را شاید آورد و راحت شد . برای در آوردن چشم یک انسان دستمریزاد میگوید! وای به حال ایران آینده! وای به حال نسلهای آینده ایرانی!
  6
  12
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Southern Star - سیدنی، استرالیا
  ماشالله هزار ماشالله چه استقبال و حضور پر شوری هم دارن ملت همیشه در صحنه! با همین فرمون برید جلو تا به کوری چشم دژمن برای مراسم با شکوه اعدامشون حضور میلیونی داشته باشید و استکبار رو بپوکید!
  0
  11
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  [::oghab - هلسینکی، فنلاند::]. تو اون خراب شده ای که نشستی چند تا رو اعدام کردن؟؟؟؟ بهت توصیه میکنم برگردی ایران ! چون اگه زبونم لآل کسی زندگی کسیتو اونجا بگیره ، اعدامش نمیکنن و بهت فشار میاد که چرا اعدامش نکردن!!! اونوقت غمباد میگیری و بیشتر!نگفتم! از اونور دنیا تقاضای اعدام! از کشوری که اعدام نداره! چرا ایرانیا حلال مشکلات و بدبختی ها رو فقط اعدام میدونن؟ این چه بختکیه که تو کله خیلی از ایرانیا نشسته!؟ آقا ۳۷سال دارید میکشید و اعدام میکنید و دستو پا میبریدو چشم در میارید! به کجا رسیدید؟ چقدر پیشرفت داشته اید؟ سردمداران و جلادان همین رژیم کثافت آخوندی بارها و بارها گفتن که اشتباه کردن! غلط کردن و چیزی هم روش! تو اونور دنیا چطور تشخیص میدی که باید اعدامشون کرد؟ پس اینهمه تحصیلات عالیه برای روانپزشکی، روان درمانی کشک؟ ایرانی ، بیدار شو! مشکل با اعدام چند تا بیمار بدبخت حل نمیشه! ملاها اونجارو به. کشیدن! مشکل ایران آخوندایی هستن که دزد میسازند! به گفته رئیس زندانهای حکومت منفور آخوندی قبل وبای۵۷ده هزار زندانی داشتیم، امروز ۲۰۰هزار! چرا؟ روی دریایی از نفتو گاز!!!!!!!!!!!!!
  2
  8
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  دوست عزیز بسیاری از فرمایشات شما گل ولی اون جوون که تیز خورد به هر دلیلی خطر برای جان خود و دیگران بود و اگر الان کسی رو تو همون صحنه با چاقو کشته بود شما هیچ چیزی براش نمیتونستی بنویسی اون پلیس وظیفه ای که بهش محول شده رو به بهترین نحو انجام داد وگرنه می تونست مثل هزاران نیروی دیگه چشمش رو ببنده بعد ماجرا بیاد قهرمان معرکه بشه. مردم 99 درصد با این رژیم مخالفن بهترین مثال حتی نزدیکان خودشون مثل بچه روح المینی و محسن رضایی هستن ولی این حکومت از ثروت بینهایتی بهره منده و از حمایت بین المللی برخورداره. مردم اتفاقا در پس حافظه خودشون با توجه به تجربه های گذشته میدونن یک جنگ یا درگیری یا انقلاب هزینه های جنبی دیگه داره که ممکنه کشوررو به لیبی یا سوریه یا حتی بدتر تبدیل کنه (یک نمونه خوبش ببین بارزانی خودش بچه مهاباد هنوز خشتکشو هم تو کردستان عراق نمی تونه بالا بشه فکر سلطنت با شقه کردن سه کشور تو کلشه این دیگه کوچیکشه بنظر شما ایران بزرگ قویتره یا ایران کوچیک؟) مطمئن باش مردم منتظر فرصتی هستن تا این حکومت رو زیره روکنن و این از فتنه فته گفتن هویداست.
  0
  12
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  با اینکه با اعدام مخالفم ولی‌ بعضی‌ وقتها واقعا راه دیگه‌ نیست
  0
  6
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  سر فراز ایران - گوتنبرگ ، سوئد

  . ایران بر باد رفته - برلین، آلمان . پس به نظر شما ما نمی‌تونیم در مورد قتل و تجاوزه افغانها در ایران صحبت کنیم چون ایرانیها هم از این کارها انجام میدان؟. خوب عزیز من ایران با ۸۰ میلیون جمعیت به اندازه دوستان افغانی شما که در ایران تشیف دارن قتل و جنایت انجام نمیدان حالا شما بگو عقده یا هر چیز دیگه . به شما پیشنهاد می‌کنم یه سر به اخبار حوادث ایران بزنید متوجه آمار تجاوز و قتل افغانی‌ها در ایران میشوید .
  4
  54
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  [::سر فراز ایران - گوتنبرگ ، سوئد::]. شکی درش نیست که افغانی ها خلاف زیاد در ایران دارند و ووو موضوع همگانی کردنش! اینکه تا خبری از افغانی میاد همه افغانی ها میشن قاتل و دزد و آدمکش! جامعه افغانی در ایران بسار فقیر و فقر همه چی با خودش میاره! پست ترین شغل مال افغانیهاست که ایرانی اصلاً سراغش نمیره! یه ایرانی در آلمان اگر حاضر باشه که شغل اینچنینیو بذیره و بودنش در آلمان قانونی بشه بعد چند سال پاسپورت آلمانی میگیره و مثل یک آلمانی حقو حقوق تقریباً مساوی داره و همینطور جایی که شما هستی! کجا افغانی در ایران یه چنین حقی داشته و داره؟ تازه همزبان ماست! میشه از قتل و تجاوز افغانی ها صحبت کرد اما مانند سوئدی ها و آلمانیها نباید به تمام افغانیها نسبت داد! آمارها خیلی چیزها رو نشون میده که ما ازش خیلی راحت میگذریم! بله شاید شما راست بگی و جنایت افغانی ها در ایران زیاده، اما به همان میزان خشونت و بی احترامی و سوء استفاده ازافغانیزیاد ! من قصدم بیشتر از گفته هام اعدام بود و زائیده اینهمه خشونت و قتل و تجاوز که خود حکومت آخوندی هست! تا کی اعدام؟ تا کی با احساس عمل کردن؟
  15
  4
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  [::romano - تهران، ایران::]. [::romano - تهران، ایران::]. گفته های شما هم درست . ممکن بود کسان دیگری هم توسط چاقو کش زخمی یا کشته شوند، اما بی رحمی و قساوتی که خیلی ها نسبت به یک انسان نشان میدهند در مقایسه با توجهی که به مرگ یک شغال و حتی گفتن شغال به یک شخص را بی احترامی به شغال میدانند و عدای دموکراسی در سر دارند خنده دار و شاید گریه دار است! فرد کشته شده یک گلوله خورده اما گلوله دوم را هم بهش زدند ! چه نیروی قدرتمند انتظامی هست که نتونسته طرف رو محار کنه و به راحتی به قتل رسونده!؟ اما هدف من بیشتر رفتن به دنبال علتهاست! این قتلها و دزدی ها و پشت سرش اعدامها سالیان سال که ادامه داره! آیا درصدی به نظم و قانون مملکت اضافه شد؟ دزدی و قتل کمتر شد؟ مردم وضع اقتصادی بهتری پیدا کرده اند؟ یک آدم سالم دست به دزدی و چاقو و قمه نمیبرد! اکثر این افراد گذشته های تلخی دارند ! یا بی مادر، بی پدر بزرگ شدن! یا پدر معتاد یا مادر معتاد ! یا ازهم جدا شده! من توجه ام به قساوت مردم و سنگدلی و بی رحمی دیگران است و نه شورش و کوچکیو بزرگی ، کدام بهتر است! بله حتماً ایران بزرگ قویتر است!
  4
  1
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  دوستان بیک چیز توجه نکردید.من نفهمیدم اون نوار زرد(محدوده پلیس) چه صیغه ای بود,آیا لازمه یا فقط برای دکورصحنه است؟
  1
  2
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  بقول خیلی‌ از مسئولین، ایران از امن‌ترین جاهای دنیاست!!. من موندم اگه خرید سلاح مثل آمریکا آزاد بود الان چه‌خبر بود؟. جالبه بدونین طبق آمار، ما ایرانیان تو لیست عصبانی‌‌ترین مردم جهان قرار داریم. البته با شرایطی که این کشور داره نمی‌شه کسی‌ رو هم ملامت کرد!!
  1
  5
  ‌سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.