شکنجه دختر ۸ ساله در مخفیگاه گروگانگیران

 چهار قاچاقچی موادمخدر که به‌دلیل اختلاف حساب مالی، دختر هشت ساله‌ای را ربوده و شکنجه کرده بودند در دام ماموران گرفتار شدند.
به گزارش جام جم، پانزدهم مرداد امسال مردی با حضور در پلیس آگاهی استان کرمان از ربوده شدن دختر هشت ساله اش خبرداد و گفت: امروز صبح دخترم برای بازی با دختران همسایه از خانه خارج و بعد از آن به طرز مرموزی ناپدید شد. در جستجوی او بودیم که مردی با ما تماس گرفت و برای آزادی دخترم درخواست یکصد میلیون تومان کرد. او صدای ناله و کمک خواهی دخترم را برایم پخش و تهدید کرد اگر این پول را تهیه نکنم دخترم را به قتل می رساند.
 
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، کارآگاهان پلیس آگاهی، تحقیقات برای دستگیری مرد آدم ربا و همدستان احتمالی او و نجات گروگان خردسال را آغاز کردند. در این مرحله ماموران با آموزش لازم به خانواده شاکی، از آنها خواستند در صورت تماس ربایندگان، در محل ملاقات با آنها حاضر شوند. با گذشت چند روز از وقوع این حادثه، کارآگاهان اطلاع یافتند ربایندگان، گروگان هشت ساله را به مکانی صعب العبور در جنوب استان منتقل کرده اند. زمانی که ماموران به این مکان اعزام شدند، مشخص شد، آدم رباها زمانی که متوجه لو رفتن مخفیگاهشان شده اند، گروگان را از این منطقه خارج و به مکان دیگری منتقل کرده اند. عملیات نجات گروگان هشت ساله با توجه به فرار متهمان ادامه داشت تا این که با گذشت یک هفته از وقوع این گروگانگیری، آخرین مخفیگاه متهمان فراری شناسایی شد و ماموران اطلاع یافتند دو نفر از متهمان در حال انتقال گروگان هشت ساله به مخفیگاه دیگری در جاده ای منتهی به عنبرآباد ـ کهنوج هستند.
 
کارآگاهان با کشف این سرنخ به محل مورد نظر اعزام شده و با محاصره محل، خودروی مورد نظر را متوقف کرده و با دستگیری دو مرد، گروگان خردسال را که آثار سوختگی روی بدنش نمایان و دست و پایش بسته بود، نجات دادند.
 
متهمان اعلام کردند، در این کودک ربایی دو نفر دیگر نیز با آنها همدست بوده اند که به این ترتیب این دو نفر هم تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و دستگیر شدند. متهمان در بازجویی ها اعتراف کردند: با یکی از بستگان این کودک در معامله موادمخدر اختلاف حساب پیدا کردیم و زمانی که نتوانستیم پولی بگیریم، نقشه ربودن این کودک را طراحی کردیم تا از خانواده اش یکصد میلیون تومان اخاذی کنیم.
 
سردارحسین چناریان، فرمانده انتظامی استان کرمان در این باره گفت: با اعتراف چهار متهم پرونده برای آنها قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از این افراد برای مشخص شدن دیگر جرایم احتمالی آنها ادامه دارد.
+39
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  persianshadow1 - برایتون، انگلستان

  لطفا هر چهارتاشونو اعدام کنید، کسى که به بچه رحم نکنه فقط باید اعدام بشه که اکسیژن زیادى هم مصرف نکنه.
  4
  79
  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  era-hashemi - شیراز، ایران

  فقط اعدام
  4
  31
  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  . ز دو دیده خون فشانم، ز غمت شب جدایی ,, چه کنم؟ که هست اینها گل خیر آشنایی همه شب نهاده‌ام سر، چو سگان، بر آستانت ,, که رقیب در نیاید به بهانه‌ی گدایی. به کدام مذهب است این؟ به کدام ملت است این؟ ,, که کشند عاشقی را، که تو عاشقم چرایی؟ به طواف کعبه رفتم به حرم رهم ندادند ,,که برون در چه کردی؟ که درون خانه آیی به قمار خانه رفتم، همه پاکباز دیدم ,, چو به صومعه رسیدم همه زاهد ریایی در دیر می‌زدم من، که یکی ز در در آمد ,, که : درآ، درآ، عراقی، که تو خاص از آن مایی (فخرالدین عراقی )
  7
  2
  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  مواد مخدر +آدم ربایی = اعدام
  4
  28
  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  وقتی خونه از سوسک های کثیف پر شده ؛ کشتن چند تا سوسک مشکلی را حل نمیکند. مستراح خانه باید اساسا سم پاشی بشه. بایداز بیت رهبری و فیضیه قم شروع کرد.
  0
  23
  دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.