جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد

پلیس خیابان های اطراف را بسته است

پلیس شهر کینز در استرالیا، تایید کرده که جسد هشت کودک که بین ۱۸ ماه تا ۱۵ سال سن داشته‌اند را در یک خانه پیدا کرده اند.

زنی ۳۴ ساله هم در خانه بوده که هم اکنون در بیمارستان مشغول مداوای زخم هایش هستند.

پلیس می گوید که این زن مشغول پاسخگویی به سوالات پلیس است.

شهر کینز در ایالت کوئینزلند استرالیا در شمال این کشور قرار دارد.

هنوز پلیس جزییات این ماجرا و رابطه این زن با کودکان را شرح نداده است.

خبرگزاری اسوشیتد پرس، با یکی از بستگان زنی که در خانه بوده مصاحبه کرده و از قول او نوشته که مقتولین همه خواهر و برادر بوده و آن زن هم مادرشان است.

به گفته لیزا تیدی، از بستگان مقتولین، پسر ارشد این خانواده که ۲۰ سال سن دارد، به خانه آمده و بعد از دیدن صحنه قتل با پلیس تماس گرفته است.

پلیس از این حادثه به عنوان "فاجعه" نام برده و به مردم اطمینان داده که فعلا جای نگرانی برای عموم نیست.

گروگانگیری مرگباری که سه روز پیش در سیدنی انجام شد، بسیاری را در استرالیا نگران کرده است.

پلیس مشغول بررسی اوضاع در محله است و هنوز خبری از بازداشت احتمالی ضارب یا ضاربان منتشر نکرده است.


پلیس در حال آرام کردن ساکنان محل است

+53
رأی دهید
-5

raha1984 - هامبورگ - المان
۹ تا بچه ؟؟؟‌ مردم دیونه شدن همه ؟؟؟
جمعه 28 آذر 1393 - 10:18
باور عمیق - قم - ایران
ضارب به احتمال بسیار زیاد یک آخوند ایرانی اصالتا قمی بوده که قریب به 30 سال است که پناهنده استرالیا میباشد و با داشتن 70-80 فقره سابقه قتل و سرقت و تجاوز تا دیروز صاف صاف مشغول راه رفتن در خیابانها بوده است .. در ضمن نامبرده در صفحه فیسبوک خود با قاطعیت اعلام کرده که یک مسلمان واقعی میباشد
جمعه 28 آذر 1393 - 10:18
mehdi-düssel.. - کلن - آلمان
کارهمین آخونده هست.
جمعه 28 آذر 1393 - 12:30
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
من موندم چرا وقتی اون یارو ایرانیه وقتی گروگان گرفته بود اینقدر تواسترالیا سر و صدا شد ؟ اونوقت 8 تا بچه بیگناه کشته شده اصلا شلوغش نمیکنند؟
جمعه 28 آذر 1393 - 14:38
ukang - لندن - انگلستان
حالا کار اون آخونده نباشه صلوات !!!
جمعه 28 آذر 1393 - 14:54
aria oksir - لندن - انگیس
ای ....بابا.. ضارب ؟!!! . منظور همون عامل هستش ، دیگه ؟!!!!. موضوع اینه که، قوانین سست عمل میکنن ، و خیلی از موارد اونم بایس تجدید نظر بشه . در کل قوانین ضمانت اجرایی یا ندارند یا موارد اجرایی انها فوقالعاده ضعیف هستند . اکثر کشور ها هم ، دایم قوانینشون متغییره . در نتیجه باید منتظر یک چنین وقایع هولناکی بود
جمعه 28 آذر 1393 - 17:57
paksan - آمریکا - آمریکا
باور عمیق - قم - ایران.. بله گفته بود دیگه رافضی یا شیعه نیست. شیعه یک بیزینس هستش همانطور که سنی بودن و شافعی و رافعی و...همشون بیزینس هستند برای یک عده آدمهای زرنگ که با تشکیل گروه میدن و با جمع کردن پول بعنوانهای مختلف زندگی راحتی برای خودشون و فامیل خودشون تدارک میبینند و میشن رهبر!!!! شما به تاریخ نگاه کنید،سنی ها خمس و ذکات و مالیات جمع میکردند و علما و خلیفه یعنی آدم زرنگها راحت زندگی میکرد وقتی شیعه ها اعلام وجود کردن مهم گروهشون نبود مهم این بود که اینا میخواستند خمس و ذکات و مالیات خودشون رو جمع کنند دعوا سر این قسمته که الان شیعه ها همین مشکل رو با بهایی ها و اهل حق و...دارند بهایی ها گروه خودشون رو ایجاد کردند و ترس گروه رقیب اینه که با جذب مردم به آنها بیزینس شیعه به مشکل بخوره!همان ترسی که سنی ها درباره شیعه ها قبلاً داشتند.ما مردم هم که گوسفند هستیم و درگیر خداوعذاب و جهنم.
جمعه 28 آذر 1393 - 18:17
اسب آتش - سیدنی - استرالیا
پلیس تنبل اینجا هم کارش فقط دست دست کردنه،تا همین ده دقیقه پیش هیچ اطلاعات جدیدی نداده در صورتیکه با زن مصدوم تو بیمارستان که شاهد اتفاق بوده مصاحبه کرده. paksan-آمریکا- شما تا زمانی که اتوموبیل نخریدی مسئولیتی نداری ولی وقتی خریدی اگه در معبر عمومی پارک کنی باید پول پارکومتر و عوارض اونو هم بدی و این منطقیه،تعریف شما از شیعه وسنی خیلی خامه،همونطور که در مورد فرق کاتولیک ها و پروتستانها ی مسیحی سکوت کردی،کمی در سکوت مطالعه کن تا بدونی یک جهان بینی اعتقادی رو بر اساس معیارهای مالیاتی ارزیابی کردن بدون اطلاع از چرائی اونا نوعی مغلطه برای جهت دهی به افکار عمومی برای رسیدن به نتیجه مورد دلخواهه پس یا بیا در مورد بنیانهای دینی استدلال درست بیار یا به چیزی که از قبل براش نقشه کشیدی دلخوش نباش. بجای این حرف ها فقط بگو شما که کل شبانه روز در همه صفحات رو هوا کامنت میزاری،اگه به جائی وصل نیستی پس این همه وقت رو از کجا میاری؟
جمعه 28 آذر 1393 - 21:23
باور عمیق - قم - ایران
paksan - آمریکا - آمریکا . دوست عزیز . مدتی طولانی است کامنتهای شما را میخوانم . اکثرا شبیه به هم و با یک ریتم مشابه . به هر حال برای شما که زمان صرف نوشتن میکنید احترام قائلم اما به حدی نظر شما با نظر بنده و دیدگاه شما با دیدگاه بنده و نگرش شما با نگرش بنده در مورد مسائلی که گفتید متفاوت است که حتی نمیتوان آرزو کرد که روزی دیدگاههای بنده و شما با هم اشتراکاتی پیدا کند . گویی من و شما در دو کهکشان متفاوت زندگی میکنیم . موفق باشید
شنبه 29 آذر 1393 - 14:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.