گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد

دروازه بان برزیلی پرسپولیس ساز جدایی را کوک کرده و پس از خداحافظی با هواداران این باشگاه در پی حضور در باشگاه تبریزی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نیلسون کوره آ با پرواز ساعت 8 صبح امروز (چهارشنبه) تبریز، تهران را به مقصد این شهر زیبا ترک کرد. مقصد اصلی این بازیکن، باشگاه گسترش فولاد بود. او چندی پیش از این باشگاه پیشنهاد همکاری دریافت کرده بود.

البته پیشنهاد گسترشی ها مربوط به ابتدای فصل است. مهدی تارتار سرمربی سابق آبی پوشان تبریزی به صورت جدی به دنبال عقدقرارداد با نیلسون بود ولی این گلر برزیلی قرارداد با پرسپولیس را تمدید کرد تا پس از گذراندن یک فصل خوب در لیگ قبلی، در این فصل نیمکت نشینی را تجربه کند.
او چند روز قبل در مصاحبه با روزنامه خبرورزشی و خبرگزاری خبرآنلاین اعلام کرده بود شاید در انتخاب دوباره پرسپولیس دچار اشتباه شد و سپس با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد و گفت به زودی از این تیم جدا می شود. به نظر می رسد قصد نیلسون، حضور در تبریز و پوشیدن پیراهن گسترش است چون این بازیکن صبح امروز (چهارشنبه) در تبریز مذاکرات مفیدی با باشگاه گسترش داشت به حدی که خبر رسید توافقات نهایی صورت گرفته است.
این دروازه بان پا به سن گذاشته عصر فردا (پنجشنبه) به باشگاه پرسپولیس می رود تا رضایتنامه اش را از مسئولان این باشگاه دریافت کرده و راهی تبریز شود.

+12
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.