شیخ حسین انصاریان:خیلی از زنان بدکاره را خودم شوهر دادم

«با چهار هزار زن بدکاره مصاحبه کرده‌ام و با آنان روبرو شده‌ام. البته این کار را اغلب بدون لباس روحانیت انجام داده‌ام، از ترس اینکه اگر مرا ببینند، آبروی کل روحانیت می‌رود. چهار هزار زن بدکاره توبه کرده‌اند. خیلی‌هایشان را خودم شوهر دادم.»

به گزارش ایلنا، شیخ حسین انصاریان در مسجد حظیره یزد، با اشاره به برخی آسیب‌های اجتماعی در کشور گفت: برای درمان این مسائل نباید منتظر ماند تا بیمار به سوی ما بیاید و از ما نسخه درمان دریافت کند، بلکه باید به دنبال بیمار بود و او را درمان کرد، چراکه او متوجه بیماری خود نیست و نمی‌داند چه باید بکند.

وی به بیان روایتی از حضرت عیسی(ع) پرداخت و گفت: عیسی در ایام جوانی بود و در حالی که ازدواج نکرده بود، به سوی خدا عروج کرد. یک روز عیسی از خانه یک زن بدکاره بیرون آمد. یک نفر مسیح را دید که از آنجا بیرون می‌آید و می‌دانست آنجا خانه زن بدکاره است! حضرت مسیح، او را دید، صدایش زد و گفت: دیدی از کجا بیرون آمدم؟ پاسخ داد: بله! دیدم! گفت می‌دانی چرا آنجا بودم؟ گفت: خیر! حضرت گفت: بیماران دوگونه‌اند. یکی بیماری جسم دارد و باید به پزشک مراجعه کند. نوع دیگر، بیماری است که دکتر باید بالای سرش حاضر شود، چون نمی‌تواند تکان بخورد و نمی‌فهمد.حضرت ادامه می‌دهد: این خانم بیماری بود که نمی‌تواند به دکتر برود. باید دکتر بالای سرش می‌رفت. من طبیب الهی هستم و نباید منتظر بیمار باشم. این زن، بیمار از پا افتاده بود. ندیدمش، از پشت در با او گفتگو کردم و توبه کرد و از این پس، دیگر زنا نخواهد کرد.

انصاریان در این خصوص به دو نکته اشاره کرد و گفت: نکته اول، این توضیحات عیسی برای توجیه کردن آن فرد بود تا به گناه نیفتد، به نابجا قضاوت نکند و با قضاوت اشتباه خود به نقل ماجرا نپردازد. نکته دوم اینکه باید بر سر برخی بیماران جامعه حاضر شد، نه اینکه منتظر ماند تا به ما مراجعه کنند.

وی سپس به تجربه خود در این رابطه اشاره کرد و افزود: با چهار هزار زن بدکاره مصاحبه کرده‌ام و با آنان روبرو شده‌ام. البته این کار را اغلب بدون لباس روحانیت انجام داده‌ام، از ترس اینکه اگر مرا ببینند، آبروی کل روحانیت می‌رود.

انصاریان اضافه کرد: چهار هزار زن بدکاره توبه کرده‌اند و مدارکشان هم در دادستانی موجود است. خیلی‌هایشان را خودم شوهر دادم و بسیاری هم فرزنددار شده‌اند و پای منبر‌هایم می‌آیند. البته در بخشی از کار غفلت کرده‌ام چون باید مصاحبه‌ام را با این‌ها که سنشان از 18 تا 35 سال بود، ضبط می‌کردم و علت گرفتاریشان را در این کار جستجو می‌کردم.

انصاریان تصریح کرد: اگر این کار انجام می‌شد، بهترین کتاب آسیب‌شناسی اجتماعی تدوین می‌شد، همچنانکه برخی علما به من تذکر دادند که با این غفلت، ضربه شدیدی به آسیب‌شناسی این امر در کشور وارد شد.

+23
رأی دهید
-66

فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
دستت خوش! ظاهرا نرفتی به بالین بیمار بلکه رفتی زندان که مدارک دادستانی داری. حاجی مجبور بودن که توبه کنن!!
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 06:22
مهرداد2538 - تهران - ایران
توی دادستانی همه توبه می کنند. هنر کردی واقعاً!
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 06:38
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
شما آخوندا همه فنّ حریفید،فاحشه شوهر میدید ،تیر خلاص میزنید،جوانان دانشگاهی را سر به‌نیست می‌کنید باز پرسی‌ با فحش‌های رکیک می‌کنید،زبان باز و بی‌سواد خر می‌کنید ووو.
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 07:37
raha1984 - هامبورگ - المان
همه از فامیلاشون بودن
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 07:41
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
البته که در اون بخشی که لازم بوده، غفلت کردی! همه میدونن چرا از جلسات روحانیت با اون زنها فیلم نگرفتی مردک مفنگی معلوم الحال...
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 08:07
hassan5 - تهران - ایران
اخوند دروغ میگوید مگر اینکه خلافش ثابت شود!! حتما با ان زنان رویهم ریخته است و میخواهد قضیه را ماست مالی کند!؟!؟
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 07:27
shahram73 - لندن - انگلیس
عجب آخونده بهالی نمی دونم آدمها را هالو پالو گیر آوردی اول خودش صیقش می کرد بعد تعویل میداد عجب امداد رسانی خوبی بوده برای سیاه بازی خودش از مثاله عیسی هم استفاده کرده. ای کلک دست شیطونو از پشت بستی عجب
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 07:58
paksan - آمریکا - آمریکا
میشه حداقل در چند مورد بگی آخه این زنان از روی نیاز جنسی اینکار رو میکردند یا نیاز مالی؟ آخه یعنی چی بیماری؟ الان شما بیمار نیستی که این همه مشکلات داریم تو این کشور بخصوص فقر بعد راه افتادی دنبال مسائل زنان؟ آخه زن بدکاری پیدا میشه بدون مردی که بدکاره باشه؟ اصلاً بدکاره یعنی چی؟ این اسمیه که شما براش درست کردید! حالا میخواید تبدیلش کنید به مریض؟ هیچ زنی بدکاره نیست و این نیاز انسان هستش و در کشوری که زنها توان اراده خود را ندارند و تامین نیستند با آنچه که در جامعه طالب وجود دارد زندگی خود را تامین میکنند و البته عده از زنان هم از زندگی جنسی خود لذت می برند و این حق آنهاست که مثل مردها از زندگی جنسی خود لذت ببرند. چرا برای مردها این لذت جنسی طبیعی است ولی برای زنها بدکاره بودن؟! این آدم دروغگوست.
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 05:30
karaji - گتنبرگ - سوئد
شما که از بزرگترین ....کش‌های ایران هستید یعنی‌ شغل شریفتون ایجاب میکنه که باشید ، بیچاره زنان بد کاره که به لقمه‌ای نا‌ن خود فروشی می‌کنند !!
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 10:03
دوستدار - استهکلم - سوئد
واقعا مردم را بی عقل می پنداران اخوندهای 2 هزاری؟ مثل این می ماند بچه را گول بزند. زنانیکه به حرف شما اخوندها بدکاره هستند همه اشان را شما اخوندها با سیاستهای عجیب و غریبتان نا چار کردید بدکاره شوند. حالا خوبه که نمی گوید بعضی از این زنان را محکوم به سنگسار و شلاق و اعدام کردم. چون کم نیستن خانمهای که این اخوندان وحشی محکوم به شلاف و زندان و اعدام کرده اند به خاطر اتهام اخوند دار اوردی بدکاره بودنشان . زنانیکه حاضرند به خاطر پول خودشان را در اختیار هر انسانی بگذارند یک موی گندیده این زنان ارزش صدها و هزاران اخوند کلاش را دارد.
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 10:43
Shirdel - لندن - انگلیس
بعضی کامنت ها واقعا از روی غرض و روانپریشی و به ظاهر فیلسوف ما بانه نوشته شده اند در حالیکه حتی ارزش خواندن ندارند ،از بحث اینکه او روحانی است بگذریم به عنوان یک انسان نفس کاری که انجام داده زیباست!
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 10:46
92ارشام - لندن - ایران
شغل شریف حاج اقا انصاریان مبارک باد.کلاه(عمامه)را بالاتر بگذار.پیشتر کارشما را در شهرنو انجام میدادند.اگرچه همینکه خانواده و فامیل حاج اقا به راه راست برگشتند جای امیدواری دارد.وفکری بحال فامیل و خویشان علم الهدی و احمدخاتمی هم بکنند و ریاست این بنگاه شادمانی را رسایی برعهده بگیرد.
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 12:37
taghebostan - فرانکفورت - آلمان
آخوند‌های بیشعور و بیسواد این زنها بدکاره نیستند آنها بخاطر پول و بیکاری و گشنگی و احتیاجات‌شان این کار را میکنند چون رژیم و چاقوکشان رژیم حق آنها را می‌دزدند
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 13:27
pasargad2 - شیراز - ایران
اخخخخ حالا با این حرفت راه و واسه اخوندا باز میکنی دختر بازی کنن ها . ای شیطون هه هه هه
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 14:39
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
خداییش توجیه های این مومنان در مورد کارهاشون خیلی باحاله! ظاهرا سابقه تاریخی هم داره چون داستانی که از مسیح نقل کرد نشون میده که عیسی(پسر کوچیکه خدا!) هم اهل بخیه بوده و یه خورده هم اهل پیچوندن! از ردلایت اومده بیرون بهش می کن اینجا چکار می کردی می گه رفتم اینا رو به راه راست افراطی! هدایت کنم! جون عمت
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 18:11
kamran631 - لیون - فرانسه
خوب، مصاحبه رو ضبط نکردی، چون حتما داشتی سر قیمت باهاشون چونه میزدی !!
جمعه 28 آذر 1393 - 16:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.