علم الهدی: فسق‌ و فجورهایی در فرودگاه مشهد می‌بینیم

 

نسیم آنلاین نوشت: آیت‌الله علم‌الهدی گفت: متأسفانه فسق‌وفجورهایی در فرودگاه مشهد می‌بینیم که باید مدیریت شود. امام جمعه مشهد گفت: راهداران مراقب باشند دستمایه سوءاستفاده جریانات سیاسی و مطامع آنها قرار نگیرند.

آیت‌الله علم‌الهدی صبح امروز در جلسه دیدار با راهداران خراسان رضوی که به‌مناسبت هفته حمل و نقل در محل دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، گفت: راهداران از خدوم‌ترین خادمان هستند، شاید بسیاری از اموری که راهداران برای رفع مشکلات مردم انجام می‌دهند از نظر خود این زحمت‌کشان عادی باشد اما قطعا از دید خداوند بسیار والا و ارزشمند است. راهداران در بخش‌های مختلف خدمتگزاری می‌کنند و به طور مثال انجام سوزن‌بانی قطار در فصل سرما کار دشواری است و این خدمتگزاران با تمام توان کار خود را انجام می‌دهند تا مردم آسوده باشند.

او ادامه داد: با این حال، راهداران باید مراقب باشند که برخی جریان‌های سیاسی از آنها براساس مطامع خود و تحت عنوان اردوی سیاسی بهره‌برداری و سوءاستفاده نکنند.

امام جمعه مشهد با اشاره به اهمیت توقف قطارها در مسیر و اقامه نماز گفت: مسئله نماز و اقامه آن در راه‌آهن، یک مسئله جدی است و قبلا نظارت‌های بهتری در این راستا انجام می‌شد اما اکنون دچار مشکل شده و باید شرکت رجا در این زمینه نظارت‌های بیشتری انجام دهد. بنا بر فرموده پیامبر(ص) محدود شهر مشهد بین‌الجبلین است و اگر درب هواپیما و یا درب قطار باز می‌شود، این درب حرم امام رضا(ع) است و خدمتگزاران راهداری، دربانان حرم هستند؛ با این وجود متاسفانه صحنه‌هایی را در فرودگاه می‌بینیم که فسق و فجور است و باید چنین مسائلی مدیریت شود.

علم‌الهدی در خصوص مسئله پایانه مسافربری مشهد نیز گفت: عدم مدیریت یکپارچه، بعضی از مشکلات را به وجود آورده و شهرداری، نیروی انتظامی و راه‌وشهرسازی باید با تعامل برای رفع مشکلات تلاش کنند.

او درباره مسئله ایجاد زائرسراهای ارزان‌قیمت در مشهد نیز گفت: بنیاد زائر در این زمینه به وظایف خود عمل کرده است، اکنون باید استان‌های دیگر اعتبارات مورد نیاز و مربوطه را تزریق کنند تا امور به صورت کامل انجام شود.

+3
رأی دهید
-77

azadeh11 - آمستردام - هلند
خودت که ننه فساد مشهد هستی‌
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 07:50
yashainiran - ایران - ایران
دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید آیا شما هم اینطوری متوجه شدید: یعنی باید در هوا و فضا ایستگاه هایی برای اقامه نماز در حین مسافرت با هواپیما احداث شود؟ و در زمان اذان هواپیماها در این ایستگاه ها مانند اتوبوسها بایستند؟. چون علم من به پای علم ایشان نمی رسد و به همین خاطره که نامش هست : علم الهدی یعنی علم هدایت. نه مانند نام من: یاشائین که مفهومی هم ندارد
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 09:20
paksan - آمریکا - آمریکا
این مردک دیوانه اس و اصلاً نمیفهمه چی میگه. پیامبر برای مکانی که وجود نداشته و اسم همین مشهد امروزی بوده سناباد و بعدها تغییر نام داده شده صحبت کرده؟ آخه به کی بگیم فک کنید مثلاً من به شما بگم هرکس به شهر قسنوس بی الجبلین است در حالی که نه شهری به این نام وجود دارد و نه امام رضایی وجود دارد که بخواهد برود توس و خراسان! بعد این ملت مسلمان اطراف پیامبر نباید دچار خنده بشوند؟آخه اگر پیامبر چنین چیزهای جزئی رو گفته خوب یک کلان همان اول میگفت آقا علی و دوازه امام بعد از من هستند و دین این است و کار این است چه موضوعی هست که حتی خود حضرت علی هم اصراری در خواسته خودش نداشته؟ و مطلب به این مهمی رو که اینها از خودشون انقدر بزرگش میکنند رو به سه خلیفه اول نمیگند؟مگر میشه انصار پیامبر ندانند موضوع چیست و خواست خدا چیست؟
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 05:39
kamran631 - لیون - فرانسه
تنها چیزی که من به این پیر مرد خرفت می‌تونم بگم اینه که خدا شفا بده !! موندم که چطور عقل این مردک به موضوعاتی فراتر از این نمیرسه !!
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 14:36
cobalt3 - کرج - ایران
منظور اینه که هواپیما هر سمتی که میره وقت نماز رو به قبله بشه مسافرا و کادر پرواز همه باهم نماز جماعت بخونن خلبان هم پیشنماز باشه این یعنی یه پرواز بهشتی و عارفانه و خدا پسند البته از یه نظر کلا همه طیارات ما همینجوریش رو به قبله هستن دیگه مونده به سعادت مسافرا.
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 17:53
ekman - شیراز - ‫ایران
اینان هر مطلبی را که قصد دارند همگان ،بخصوص افراد ساده و هالو باور نمایند، به پیامبر و یا امام صادق نسبت میدهند.1-1400سال قبل مشهدی وجود نداشت،مرو و نیشابور و قصبه ای بنام طوس وجود داشت،امّا مشهد کنونی قبلا سناباد نام داشت.2-خود پیامبر بارها به اطرافیانش گفته که من از عالم غیب و آینده خبر ندارم و با شماها فرقی ندارم و ادعای معجزه هم نکرده،بجز اینکه گفته معجزه من قرآن است!!!.اگر فرض کنیم که ایشان به همه چیز در آینده واقف بوده پس چرا تکلیف جانشین های خودش را روشن نکرده،که اگر میکرد محال بود که یارانش ،کسانی مانند ابوکر و عمر که خیلی نسبت به اسلام صادق بودند بیراهه بروند و خلفای راشدین را جایگزین نمایند.
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 19:24
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
فکر کنم مشهدیا همه می رن به بهشت! چون با وجود این اژدهای 7 سر جهنم رو روی زمین تجربه می کنن!!!
جمعه 28 آذر 1393 - 08:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.