حقیقی: 7، 8 تیم داخلی و خارجی مشتری‌ام هستند/حقیقی: یک میلیارد بدهند تا بمانم!

هافبک پرسپولیس معتقد است چندین باشگاه لیگ برتری مانند استقلال به دنبال جذب او هستند و به همین علت می خواهد از پرسپولیس جدا شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رضا حقیقی هافبک تدافعی و مشهدی پرسپولیس قصد جدایی از این تیم را دارد و می‌خواهد هر طور شده رضایتنامه‌‌اش را از پرسپولیس بگیرد. با او دقایقی به صحبت پرداختیم که می‌خوانید.


* گفته بودی می‌خواهی جدا شوی، اتفاق تازه‌ای در این مورد رخ نداد؟
من یک بحث تیمی دارم و یک بحث شخصی. در بحث تیمی، پرسپولیس تا به حال که خوب کار نکرده، از این به بعد هم چون 2، 3 نفر از تیم ما می‌روند، پرسپولیس ضعیف‌تر می‌شود. شرایط خیلی سخت است. ما باید به آسیا می‌رفتیم ولی ببینید چه اتفاقی افتاده که فصل قبل نسبت به امسال که آسیایی هستیم، ضعیف‌تریم.


* بحث شخصی‌ات چیست؟
4 ماه است که با سیاسی در تماسم و او مدام می‌گوید پولم را می‌دهد اما کدام پول؟ هر روز اتفاقات جدیدی می‌افتاد. چه کسی فکرش را می‌کرد سیاسی را ببرند زندان؟ یک مسئله دیگر وجود دارد! اول فصل به من گفتند قراردادت را تمدید کن و به ما تخفیف بده تا طلب فصل قبل را یکجا بگیری و 30 درصد هم از قرارداد امسال را به تو بدهیم. من هم گول خوردم و این کار را انجام دادم ولی هیچ پولی دریافت نکردم.


* الان از پرسپولیس طلبکاری؟
هنوز 650 میلیون از سال قبل طلب دارم. 320 میلیون هم مالیات برایم بریده‌اند که جریمه هم به آن اضافه شده است. هم ممنوع‌الخروج هستم و هم حکم توقیف اموالم را گرفته‌اند آن هم به خاطر پولی که باشگاه باید می‌داد. با 30 درصد قرارداد امسال، می‌شود تقریباً یک میلیارد تومان. هر کسی جای من باشد از پرسپولیس می‌رود. دیگر اینجا برای من به این دو دلیل شخصی و تیمی که گفتم، جای کار کردن نیست. هم به نفع من است که بروم و هم باشگاه. امیدوارم خیلی زود رضایتنامه‌ام را بدهند.


* به کدام تیم می‌روی؟
همین حالا 7، 8 تیم داخلی و یک تیم خارجی مرا می‌خواهند.


* نام نمی‌بری؟
نه دروغ نمی‌گویم، به خدا مرا تیم‌های زیادی می‌خواهند، به خصوص که در جام‌جهانی‌ بازی کرده‌ام و باتجربه‌ام. مگر استقلال مرا نمی‌خواست؟ همه تیم‌ها به دنبالم هستند.


* با این حساب تحت هیچ شرایطی در پرسپولیس نمی‌مانی؟
فقط یک شرط دارد، اینکه پرسپولیس به من یک میلیارد تومان بدهد. آنها اینقدر پول می‌دهند؟ نه دیگر! ندارند که بدهند. به همین علت می‌گویم بهتر است بروم اما چون پرسپولیس خانه من است، یک روز برمی‌گردم.

+6
رأی دهید
-22

تیتو تیتو - تهران - ایران
این پولهای بی حساب کتاب را چرا به اینها میدهند . مفتشان گران است .
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:35
تیتو تیتو - تهران - ایران
این پولهای بی حساب کتاب را چرا به اینها میدهند . مفتشان گران است .
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:36
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
نه ۲ زار سواد دارند نه حرف زدن بلد هستند نه حرفه‌ای بازی میکنند اما ادعا و توقعشون هفت آسمون رو پاره میکنه و طلب‌کار هستند و به راحتی‌ از میلیارد صحبت میکنند . اینقدر که اینها توقع دارند استاد‌های دانشگاه ادعا ندارند . حیف ۵۰ میلیون که آدم بخواد خرج اینها بکنه .
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:58
kamran631 - لیون - فرانسه
این روضه خوان جاش تو همون پدیده مشهد هست !!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 13:07
chiko - توکیو - ژاپن
آخرش هم سر از آفتابه سازی ورامین در میاره،. ، چه می‌شه کرد لنگیه دیگه...۴۴۴۴
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 13:51
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
هرررررررررررررری برو گمشو تو تیم‌ کیسه سوراخ نشان بازی کن لیاقت تو همینه که با کیسه در دسته سه با چسفیل سازان،خشتک دوزان و منتخب جیب بر‌ها بازی کنی‌;) آخه بی‌ مروت‌ها چقدر ده نفره کیسه‌ها را سوراخ کنیم؟!!؟
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 14:46
paksan - آمریکا - آمریکا
استقلال غلط کرده و بیخود کرده که اینو بخواد. برو همون فجر سپاسی بیشتر نمی خوادت. از قرارداد امسالش فقط 30 درصد مانده و چیزی نمیگه که 70درصد پول امسالش رو گرفته ولی 60 درصد پارسال رو دنبالش هستش؟!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 18:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.