علی کریمی واکنشی به حرف‌های دایی نشان نداد / ترجیح می‌دهم چیزی نگوی

علی دایی از مربیگری علی کریمی در پرسپولیس حمایت کرد اما جواب کریمی تنها سکوت بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی کریمی یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ باشگاه پرسپولیس اخیراً در مصاحبه با روزنامه خبرورزشی گفته بود که آرزو دارد روزی سرمربی پرسپولیس شود. او گفت: «دوست دارم روزی سرمربی این تیم شوم. اگر حقم باشد...» علی دایی هم روز گذشته در واکنش به این حرف‌های کریمی گفت: «چه اشکالی دارد کریمی سرمربی پرسپولیس شود؟» او حتی برای جادوگر آرزوی رسیدن به این نیمکت را کرد، نیمکتی که خود او هم سال‌ها رویش نشسته بود.

این اتفاق در شرایطی افتاد که دایی و کریمی همین چند هفته پیش، به خاطر حرف‌های شماره 8 در برنامه 90، بار دیگر مقابل هم قرار گرفتند. آنچه به نظر می‌رسد، مصاحبه‌های دو طرف به نوعی نیش و کنایه هم داشت. کریمی که در حاشیه اردوی تیم‌ملی مصاحبه دایی را خوانده بود اما در پاسخ به این سؤال که آیا حرفی در خصوص مصاحبه دایی دارید یا نه؟ گفت: «من فعلاً قصد مصاحبه ندارم و ترجیح می‌دهم چیزی نگویم.»

+39
رأی دهید
-8

samuk66 - دوحه - قطر
به دایی چه مربوط!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:06
92ارشام - لندن - ایران
دایی حسادتش به کریمی زیاداست!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 12:46
piki82 - تورین - ایتالیا
خوب حالا که چی ??? میخوان بگن دایی خیلی آدم خوب و بزرگواریه که همچین حرفی زده ?? انتظار داشتن بگه امیدوارم کریمی مربی پرسپولیس نشه ??? اون آقا اگر انسان بود و اگر مغرور و حسود نبود...میزاشت علی کریمی فصل آخر بازیش رو تو پرسپولیس تمام کنه ! اگر این کار رو میکرد شاید الان خودش هم هنوز مربی بود و تیم بالای جدول بود بدون این مشکلات ! امیدوارم دایی تو فوتبال ایران برای همیشه هیچکاره باشه ! ضررش بیشتر از سودشه !
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 20:29
animallover - آکلند - نیو زیلند
کریمی برای مربیگری ساخته نشده ….
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 03:19
92ارشام - لندن - ایران
ناراحتی دایی از کریمی چنددلیل دارد.پاچه خواری نکردن کریمی سبب رنجش دایی است که با ظاهرسازی،نوحه خواندن،کنارزمین خود را مذهبی نشان دادن ...ازادگی و زیربارزورنرفتن کریمی ستودنی است که سرداراجرلو که خواست چاپلوسی کند جلوش ایستاد و مردم هم به دلیل اخلاق ومردانگی اورادوست دارند.مورددیگردایی غرور و تکبر زیادی دارد وچندین بار خبرنگاران و پرسشگران رسانه ها را تهدید و حتی کتک زده!وکریمی با افتادگی خویش ناراحتی دایی را که از روی حسد و بخل است را درپی دارد.محبوبیت کریمی و همکاری با کی روش کاسه بردباری دایی را لبریز کرد!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 23:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.