پلیس ایران: گروگانگیر سیدنی کلاه‌بردار فراری بود.

+33
رأی دهید
-26

paksan - آمریکا - آمریکا
نیروی انتظامی انقدر بدنام و دروغگو هست بخصوص این احمدی مقدم که مردم ایران حرفشون رو قبول ندارند چه برسه مردم دنیا. همین احمدی مقدم درباره ستار بهشتی که تو زندان به دست نیروی انتظامی شهید شد چی گفت؟ درباره سایر شهدای سبز و سیاسیونی که اسیر اینها هستند چی میگه؟ شیخ و ملای ایرانی هم تروریست و قاتل هستش و اگر نبود یکبار درباره این همه ظلم و کشتار حرفی میزد. مکارم شیرازی و سایر امامه به سرها فقط دنبال بیزینس خودشون هستند و بس و کوچکترین مطلبی از مردم ایران و فقر و بدبختی بچه ها و زنان و مردان ایرانی در مناطق محروم و غیره نمی زنند فقط چیزی که بیزینسشون رو حفظ میکنه و فلسطین و بشار اسد و ولایت فقیه .چرا؟ چون با این حرفا میشه کلی بودجه گرفت از سپاه و مجلس و بیت معاویه زمان.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 20:38
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
کلاه بردار بودنش رو میشد ازقیافه نجس و لباسشم فهمید مطلب جدید تری داری بگو سربار
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 22:24
armin parsi - منچستر - انگلستان
از کجا معلوم سناریوی نظام نباشه ؟؟؟!!!و با وعده وعیدهای پوچ این بدبخت تو دام این سناریو افتاده که با این طرفند بلکه بتوانند بعضی از ایرانیهای خارج از کشور را با این حیله ها توسط انترپول به ایران اعاده گردند!!!
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 22:37
Azadikhah - تكسل - هلند
این آخوند ٢٠ سال مامور نظام در استرالیا بود. همین چند روز پیش بود در رابطه با افراد جنایت کارشان در ماموریتهای تیرغیبی در خارج با افتخار اطلاعات منتشر کردند. سوال این است که آخوند ها و افراد جمهوری اسلامی که دعوت به خون ریختن و خوشنت میکنند و دست به جنایت در راه نظام اسلامی میزنند با هوشیاری کامل این را انجام میدهند یا اینکه اعتقاد و افراط گرایی آنها عقل سالم را از آنها گرفته است. حالت اول: آنها عقل دارند و سیاست شوم نظام را انجام میدهند, پس مردم ایران در دست جنایتکاران زندانی هستند. جمهوری اسلامی ریشه ترور اسلامی در جهان است و خطرناک برای تمام کشور ها میباشد. به همین دلیل باید جمهوری اسلامی سرنگون شود و چون مردم ایران قدرت مقابله با این افراد خطرناک را ندارند با کمک دیگران آزاد خواهند شد.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 22:47
Azadikhah - تكسل - هلند
2- حالت دوم: این افراد روانی هستند, پس مردم ایران در چنگ یک گروه روانی زندانی هستند و برای مقابله با افراد روانی آن هم با چنین تعداد بسیار, نیاز به کارگیری از خشونت و مبارزه مسلح است که مردم ایران نه خشونت طلب هستند و نه مسلح. از طرف دیگر این افراد روانی در راه اسلام در هر گوشه دنیا دست به جنایت میزنند و خطری برای تمام مردم دنیا هستند, پس بهتر است حکومت این دیوانه گان در ایران سرنگون شود و مردم مظلوم ایران هم از دست این روانیان جانی آزاد شوند. هر دو حالت میتواند به نفع مردم ایران تمام شود.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 22:47
machan - لس انجلس - آمرکا
سید علی گندش در آمد. به هر دری بزنید این تروریست آخوند بود. اولش گفتند سنی بوده بعدش گفتن روانی بوده بعدش گفتند کلاه بردار بوده. مردم خر نیستند این بابا آخوند منتظر الظهور و جان فدای آقا بوده. تمام
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 23:07
bineshaan - لندن - انگلیس
1- در اینکه به هیچ گفته ای از جمهوری اسلامی باوری نمیتوان داشت شکی نیست ولی٬ از اینکه افراد خلافکار٬ سابقه دار و مجرم در بین پناهنده ها کم نیست هم شکی نباید داشت. قبل از اینکه از ایران بیام بیرون استادم ۲ نصیحت داشت. یکی اینکه در سال اول با ایرانی در خوابگاه یا خونه هم خونه نشم تا اینکه بتونم زبانم رو در همون سال اول کاملا قوی کنم. دوم اینکه نزدیک ایرانی ها خارج از دانشگاه نشم. نصیحت دومش کمی برام آزار دهنده بود تا اینکه وقتی اینجا اومدم بعد از ۶ ماهی روزی یکبار به خاطر این نصیحتش دعاش میکردم. چون شما وقتی با یه پناهنده صحبت میکنید نه تنها از سابقه فرد چیزی نمیدونید که چرا از ایران فرار کرده٬ حتی اسم واقعی و مشخصات واقعی اون رو هم نمیدونید. من شخصا نه جراح قلبم٬ نه فرزند میلیاردر ٬ نه آقا زاده و نه جدم به دربار و آدمهای بزرگ وصله٬ ولی همین قدر مطمئنم که اسم٬ سابقه و فامیلم مشخصه. کمی تخصص هم داشتم و گرفتم که بخاطرش تونستم اینجا بمونم. پدر بیچاره من هم اونقدر پول داشت که با سختی هزینه درسم رو هم بده.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 23:18
bineshaan - لندن - انگلیس
2- حالا اگه یک پناهنده با اسم و سابقه کاملا مبهم که حتی یه لیسانس یا تخصص کاری کوچک هم نداره چرا باید وارد استرالیا بشه که زحمات بقیه قشر زحمت کش و مهاجر ایرانی رو اینطور یا مثال دیگه چاقوکشی و قتل به هدر بده. حرفهای من رو مهاجران میفهمند نه پناهندها. چرا اروپا و استرالیا باید به همین سادگی به جونهای مرد زیر ۴۰ سال که بسیاریشون عملا خلافکار هستند اجازه اقامت بده. شما میدونید من هم میدونم که از ۱۰۰ پناهنده کمتر از۳-۲ نفر پناهنده واقعی هستند. خجالت کارهایی که تو انگلیس انجام میدن و نتیجش رو مردم اینجا مثل پتک روی سر من ایرانی الاصل میکوبند.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 23:21
bineshaan - لندن - انگلیس
3- ۲ برادر ۲۰ وچند سال قبل یه زمین رو نزدیک لویزان به پدر من و ۱۸ نفر دیگه هم فروختن و زندگی ما رو نابود کردند. از طریق فامیلهاشون بعلت کینه ازشون ۱۵ سال بعدخبرش رسید که تو اسکاندیناوی پناهنده شدن و دولت اونجا به ایران برشون نمیگردونه. برادر دوستم رو فردی بخاطر چند کیلو طلا با میله از پشت سر از یک دست و یک پا فلج کرد و فرار کرد هلند. دولت هلند ازسال ۷۵ تا بحال برش نگردونده. همین ۳ نفر ممکنه با یه اسم جعلی دوست شما باشند و شما ازشون هیچ نمیدونین.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 23:31
arman20121391 - طبس - یزد - ایران
برخی آقایون فقط بلدند حرف بی ربط بزنند نیروی انتضامی یا این آخوند یا آخوند دروغگو چیزی از حقیقت ماجرا کم نمیکنه این یارو کلاه یک عده شهروند رو تو ایران برداشته فرار کرده ربطی هم به هیچ موضوع سیاسی نداره بعد آقا رفته استرالیا به بهانه سیاسی بودن پناهندگی گرفته استرالیا هم لج بازی کرده و این روانی رو تحویل نداده و حق یک عده شهروند ایرانی مال باخته اینجا تضییع شده و حالا هم این مکافات لج بازی دولت استرالیایه که گذاشته یک آدم کلاه بردار و روانی و وحشی راست راست تو استرالیا بگرده
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 00:16
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
دروغگو آمریکای جماعته که با توسل به مدرک دروغی(سلاح هایABC) به کشور‌ها حمله و لشگر کشی‌ میکنه.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 00:36
سالار123 - کوالالامپور - مالزی
گروگانگیری قدمتی به بلندای تاریخ جمهوری اسلامی دارد. از سفارت آمریکا و و و ادامه دارد.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 02:12
castlehill - سیدنی - استرالیا
paksan - آمریکا - آمریکا. جان کلام را گفتید
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 02:43
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
armin parsi - منچستر - انگلستان,,,ایشون آژانس هواپیمایی داشته پول میکنه از مشتریها جیم میزانه استرالیا،،ایران از این دولت درخواست استرداد میکنه چون قردادی بین ایران و استرالیا برای استرداد کلاهبرداران و،،، نیست پس بنابرین استرالیا ایشون رو برنمیگردونه و آخرش میشه این،،دوست عزیز سعی‌ کن تمام مطالب بابت این قضیه‌رو بخونی بعد نظر بعدی،،گور پدر دولت ولی‌ از خود نوشتن هم یجور تو مخ رژه رفتن هستش هموطن عزیز. موفق باشین.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 08:51
dara20 - تهران - ايران
مگر آخوند غیر کلاه بردار که شیاد، بی‌ شرف، متجاوز نباشد هم وجود دارد. این کثافت هم لنگه مابقی ملاها کثیف می‌‌باشد.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 08:57
raha1984 - هامبورگ - المان
کم نیستند از این کلاهبردارها و خلافکارهای فراری که خودشون رو با نام سیاسی و هزار چیز دیگه پناهنده میکنند!!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 09:06
karaji - گتنبرگ - سوئد
یعنی‌ امثال خاوری و بابک زنجانی خود بن لادن هستند !!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:39
فراوانی - قطر - قطر
حالا که شیعه نبوده میشه کلاه بردار دیوانه عقب مانده کم عقل
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:41
reza bargashte az kharej - ایران - ایران
bineshaan - لندن - انگلیس. درود بر شما، احسنت، زدید وسط خال، من خودم تحصیلاتمو تو یکی از بهترین دانشگاههای آلمان تموم کردم و فقط به خاطر مشکلات و مریضی پدر و مادرم به ایران برگشتم ولی دارم یواش یواش پدر و مادرمو راضی میکنم که ببرمشون آلمان و کارم رو در آلمان به خاطر یک پیشنهاد دانشگاهی بسیار عالی ادامه بدهم، به من هیچ کس توصیه نکرده بود که با ایرانیای خارج دانشگاه مراوده ای نداشته باشم ولی از آنجایی که تو ایران بودم و خصلت و ذات ایرانیای داخل رو میدونستم خودم هم هیچ وقت در زمان تحصیل در خارج با این نوع افراد حتی حرف هم نمیزدم، واقعا هم همینطوریست که شما میگید، حتی به اون دانشگاهیاش هم نباید زیاد رو داد، توصیه هم میکنم این رویه را حتما تا زمانی که اونجا هستید ادامه بدهید، بهترین دوست و رفیق و همنشین آدم، پدر و مادر و همسر میباشد، بقیه اگر هم دوستی میخواهند بکنند در این وانفسا و زمانه بیش از 90 درصدشون در پی یک چیزی و منفعتی هستند، تو خود ایران به کسی هیچ اعتمادی نیست، چه برسد به برخی پناهنده جماعت که واویلاست، موفق باشید دوست عزیز.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 13:47
shivaa - تهران - ایران
اخوند یا غیر اخوند این یارو کلاه بردار فراری بوده و استرالیا هم به ایران تحویلش نداده.پس نوش جونشون هرچی سرشون میاد.اکثر پناهنده ها از همین قماشند
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 14:48
mammal - لندن - انگلیس
پلیس ایران ۱۹۰،۰۰۰ نفر را در اصفهان مظنون به اسید پاشی را میگه گرفته (که این خودش دروغ بزرگی‌ هست) ولی‌ هنوز هیچ کسی را نگرفته.. چطور ۱ دقیقه‌ای فهمیدند که این کلاهبردار بود؟؟
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 17:02
cobalt3 - کرج - ایران
خوب هر آخوندی که بره خارج طبیعتا یه کلاه بردار رفته دیگه کبلائی.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 17:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.