کشته شدن بیش از۱۳۰ دانش‌آموز در حمله طالبان به مدرسه‌ای در پاکستان

+62
رأی دهید
-10

Imod.barbekan - منامه - بحرین
وقتی ارتش پاکستان با هواپیمای جنگی به روستاهای بلوچستان حمله میکنه و زنان و کودکان بلوچ را به خاطر تلافی کشته شدن سربازانش که توسط ارتش آزادیبخش بلوچستان کشته میشوند هدف قرار میده حالا خودش توسط نوکرهایش هدف قرار گرفت
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 15:14
Imod.barbekan - منامه - بحرین
اینایی که باخیال راحت بچه های بلوچستان رو قتل و عام میکردن مادران بلوچ رو به عزا می نشوندن ، امروز باید خودشون به عزادار بشینند
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 15:15
naseem - بخارست - رومانی
الان می دونم خیلی شروع می کنن به بد گفتن از پاکستان و اینکه این کشور تروریست ها و مردم بی شعوری دارن و غیره ولی هیچ کس نمی یاد از کسایی بگه که قربانی این تروریست ها میشن! هیچ کس نمی یاد از عمده آدمهایی تو این کشور حرف بزنه که با صداقت و شرافت فقط می خوان زندگی کنن و قرباینان اصلی این درگیری ها می شن! هیچ کس نمی یاد با این افراد هم آوا و هم دل بشه! هیچ کس نمیاد از دردی که این افراد دارن و اتفاقا در اکثریت هم هستند بگه! همیشه فکر می کنند مشت نمونه ی خروار و تمام مردم این سرزمین رو می برن زیر سوال به همین سادگی!!!
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 15:40
Persianshadow1 - برایتون - انگلستان
به به هر روز اخبار قتل و غارت و تجاوز و نکبت از برادران مسلمان سر خط اخبار جهان است! حتما الان هم چندتا ماله کش میان و میگن اینها مسلمان واقعى نیستند!! اقا مسلمان واقعى کیه!؟ طالبان!؟ القاعده!؟ بوکوحرام؟حزب الله لبنان!؟ حزب الله ایران!؟ داعش!؟ تروریستهای سودان و سومالى!؟ تروریستهاى مسلمان فیلیپین و اندونزى!؟ تروریستهاى چچن!؟ مسلمونهاى اروپا!؟ بابا این دین چرا تو جلد هرکس میره تبدیل به جنایتکار و متجاوز میشه!؟
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 19:21
arian1 - ابادان - ايران
روزی نمی گذرد که خبری از وحشیگریهای مسلمانان نشنویم. این قوم ومذهب اهریمنی تنها یک زبان را می شناسند وانهم زبان زور است. پس به امید نابودی این موجودات خونخوار با استفاده از زبان خودشان.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 20:02
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
اسلام دینِ رحمانیست !
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 20:35
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
امید پر جلال- آخه تو رو سننه هر چی میشه، مثل این خاله زنکا تندی میای اینجا یه کامنت میزاری. مگه کار و زندگی نداری، همش اینجا آویزونی؟ تو که دین خودت رو فروختی خائن. برو واسه پاپ و پدر روحانیات چاپلوسی کن. اگر هم احیانا اونوری هستی، این پدر روحانیا هم همشون از همون وریا هستند. میگن یه سری بخاطر آزادی ازدواج با جنس خودی، رفتن صلیب پرست شدن.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 22:20
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
Imod.barbekan - منامه - بحرین--سلطنت طلب- امارات--ساکت شدید چرا؟ مگر همیشه پز <رافضی و شیعه> نبودن و ادعای تعلق به اسلام بکر و اصیل نمی کنید؟ نمی دانم این اسلام اصیل شما در ذاتش چه دارد که فقط تولید خشونت و تعصب کور و خون ریزی می کند؟ اون جناب هارون مونس در استرالیا هم به محض اینکه از رافضی بودن درآمد و مثل شما مسلمان اصیل شد یک شبه شد خون آشامی قهار!
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 01:33
dimeke - گنبد - ایران
گوسفند بودن ضد ارزش است برای مردان چه مسلمان چه کافر. 300 تا اسپارتایی یا اسکندر یا تیمور یا مغول یا چنگیز و ازبک ترکمن و ترک و تاتار و عرب وترک و روس وعرب و افغان روس و انگلیس هر کس که دلش خواسته امده وتجاوز کرده(هم به مام وطن هم به ملتش) که چی من صلح طلبم وجنگ و خون وکشتن کشته شدن وحشیگریه, بده وا یعنی چه ؟بیا این مام , اینم ناموس حالشو ببر. ولی اینها(طالبان) هم شورشو در اورده اند دولت وملتشون دیگه گوسفندیت رو باید کنار بگذارند.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 04:44
rezaghamkhar - سیدنی - استرالیا
ﻓﺪاﻱ ﺁﻗﺎ ﺑﺎﺯ ﺗﻮ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻱ?
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 05:56
farahnoush - ساری - ایران
وقتی داعش و رفتارشون با غیر سنی ها می بینم !!! . وقتی ج ا و رفتارش با اقلیت های مذهبی و قومی می بینم !!! .. می فهمم عمر لعنت الله با ان لشکرش چگونه ایران فتح کرده است و مردم مارا مجبور به اسلام اورده است !!! . لعنت به این دین و کتاب و پیامبر و خلفا و امامانش و پیروان جنایتکارش !!! .
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 06:10
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
چقدر این غیر رافضی‌ها وحشی و جانی و بی‌ همه چیز هستند،،جالبه میان اینجا از وحشی بودنشون هم دفاع می‌کنن،نکبت‌های عوضی‌ .،،،،،.Imod.barbekan - منامه - بحرین..شرم کنید لعنت دنیا بر شما تکفیری ها، سلفیها و وهابیهای وحشی باد.
‌چهارشنبه 26 آذر 1393 - 11:56
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.