کروش: خواهش می‌‌کنم مشکل بازیکنان را حل کنید/ با ترکیب ناقص نمی‌شود در مورد برنامه ها صحبت کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با "تواضع" از مسوولان خواست راه حلی برای اضافه شدن بازیکنان کلیدی به تیم ملی پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کروش طی گفت و گویی که با دپارتمان رسانه ای تیم ملی داشت، به محض ورود به فرودگاه شهر ژوهانسبورگ درباره اهداف تیم ملی از تشکیل اردوی آفریقای جنوبی گفت: مهمترین هدفی که در اردوی آفریقای جنوبی داریم این است که سعی کنیم آماده سازی خوبی داشته باشیم. برای رسیدن به این هدف من به بازیکنان نیاز دارم. من از همین جا از مسوولان محترم درخواست خاضعانه دارم که شرایط را برای حضور بعضی بازیکنان کلیدی که در اختیار نداریم، فراهم کنند.
او ادامه داد: مسوولان فدراسیون فوتبال و مربیان تیم ملی در این مدت گذشت زیادی از خودشان نشان داده اند. ماهها بدون اینکه دریافتی داشته باشیم، سخت مشغول کار بودیم تا تیم ملی به اهدافش برسد. بعضی مواقع بدون داشتن امکانات و تجهیزات و بدون انجام بازی دوستانه تلاش کردیم به تیم ملی ایران خدمت کنیم اما باز هم تکرار می کنم رسیدن به موفقیت بدون بازیکنان محقق نمی شود. با احترامی که برای مسوولان قائل هستیم خاضعانه می خواهم که راهکاری پیدا کنیم تا به تیم ملی کمک شود، آن هم بدون اینکه هزینه ای صورت گیرد. ما می خواهیم انتظار و توقع 65 میلیون ایرانی را برآورده کنیم و با کمال احترام از مسوولان می خواهم که برای حضور این بازیکنان به تیم ملی کمک کنند.
کروش در پاسخ به این سوال که تکلیف بازیهای دوستانه در اردوی آفریقای جنوبی چه می شود، گفت: تا زمانی که بازیکنان را در اختیار نداشته باشیم، مطلبی را نمی توانیم درباره این موضوع بگوییم.
او در پایان گفت: در جام جهانی تلاش کردیم که احترام بالایی را به دست بیاوریم. این بار هم درخواست داریم که با یک نیت خیر راه حل مناسبی پیدا شود تا انتظارات 65 میلیون ایرانی برآورده شود.

+21
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.