عکس مادری که قاتل پسرش را پای چوبه دار بخشید, عکس سال آسوشیتد پرس شد

عکس بخشش اعدامی در پای چوبه دار در شهرستان نور ایران به عنوان یکی از عکس های سال خبرگزاری آسوشیتدپرس انتخاب شد." مریم علی نژاد" مادر جوان مقتول در 26 فروردین ماه امسال قاتل فرزندش را در پای چوبه دار بخشید و این بخشش بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشت.

مادر مقتول , طناب دار را از گردن قاتل پسرش باز می کند

+208
رأی دهید
-10

iRONiC - استکهلم - - سوئد
همیشه پایدار باشی‌ مادر! شاید این عمل کوچک تو پتک بزرگی‌ تو فرق سر حکومت تخم عرب جمهوری اسلامی باشه. گلی‌ به روی جمالت!
دوشنبه 24 آذر 1393 - 00:02
dkdk - اسلیس - دانمارک
درود بشرف مادر و پدری که از خون عزیزشان میگذرند و میبخشند.چرا که به میدانند از سوی خداوند بخشیده خواهند شد.تعدادی لطفا همه چی را قاطی نکنند.اعدام یا بخشش یک قاتل به هیچ چیز کاری نداره و تنها والدین مقتول هستند که تصمیم به مجازات یا بخشش میتوانند بگیرند.
دوشنبه 24 آذر 1393 - 02:14
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
امیدوارم روزی عکسِ اعدامِ ولی‌ِ قبیح و فدایانش عکسِ روز بشود !
یکشنبه 23 آذر 1393 - 23:39
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
Ironic...یه طوری نوشتی گمون کردم میگی همیشه پای دار باشی مادر!! فکره دیگه،میاد تو سر..حالا دوپهلو بود یا اتفاقی اینطور شد رفیق؟!:)
دوشنبه 24 آذر 1393 - 06:47
بت شکن - مونترال - کانادا
آی ننگ‌ و نفرت بر خانواده بی‌ اصالت (سر و ته گندی) که اگر مثل این مادر شیر پاک خورده بودند از قصاص می‌گذشتند!!...
دوشنبه 24 آذر 1393 - 10:45
فاطی قاطی - موگادیشو - سومالی
به نظر من بخشیدن همیشه چاره کار نیست اینم مثل همون اسید پاش ها میگن ما که اسید می پاشیم اخرش یارو میاد رضایت میده به خاطر همین میبینید که روز به روز بر تعداد اسید پاش ها زیادتر میشه ,در مورد قاتلهای عمد همین طوره .این اقا یک نفررو کشته نه از سر نااگاهی بلکه از سر گندگی و لاتی وقتی چاقو میکشه خوب میدونه عاقبت واخرش چیه لزومی نداره چون مادر یا اولیای مقتول بخشیدن دیگه ولش کرد یعنی بعد از بخشش باید از حق قضایی اون نگذشت یعنی به نظر من بعد از بخشش باید یه حکم 15سال زندان هم بگیره, فقط از مرگ نجات پیدا کرده ولی از سزای تاوانی که کرده نمیتونه فرار کنه باید مجازات شه این حق دادستانه که از طرف جامعه از قاتل شاکی شه.
‌سه شنبه 25 آذر 1393 - 08:34
کوروش مهری - یزد - ایران
dkdk - اسلیس - دانمارک. تو با خدا رابطت خوبه؟؟خودش اینارو بهت میگه؟؟!!. قر و قاطی-تو سومالی چیکار میکنی؟نکنه بچه جاسوسی؟؟با این همه اعدام آیا جرم و جنایت کم شده؟
‌پنجشنبه 27 آذر 1393 - 16:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.