پروین: هرکس مدیرعامل پرسپولیس می‌شود می‌افتد زندان!

خبر آنلاین :علی پروین که هر ساله خودش در دهه اول محرم میزبان عزاداران حسینی است، نذر هر ساله‌اش در ظهر اربعین، حضور در هیأت علی‌ابن موسی‌الرضا  اصناف در کرج است.

در حاشیه حضور پروین در این مراسم نماینده خبر‌آنلاین در استان البرز مصاحبه‌ای با او انجام داد که می‌خوانید.

* فرصت حضور در مراسم‌های مختلف عزاداری را پیدا می‌کنید؟
من عاشق امام حسین و اهل‌بیت هستم. هیأت آقای کریمی نذر دارم که هر ساله شرکت کنم. مداحی و سینه‌زنی خوبی بود که فیض بردیم.


* برویم سراغ پرسپولیس. چرا این تیم شما به این روز افتاده است؟
این تیم من نیست. من هم متأسفم و مانده‌ام که چرا این بلاها بر سر پرسپولیس می‌آید. نمی‌دانم مشکل کجاست. هرکس مدیرعامل این تیم می‌شود می‌رود زندان. دنبال این هستم که مشکل سیاسی را حل کنم اما دقیقاً نمی‌دانم مشکل چیست.


* گویا باید 12 میلیارد را به اسپانسر می‌داده ‌و نداده است و قرارداد را یک‌طرفه فسخ کرده است.
چرا یک‌طرفه فسخ کرده است؟


* ما هم چندان دقیق نمی‌دانیم. جلسه‌ای که با پیشکسوتان برای وضعیت پرسپولیس داشتید چه شد؟
من به نمایندگی از پیشکسوتان، پیش وزیر ورزش رفتم و ایشان لطف کردند و 20 درصد سهام تیم را به پیشکسوت‌ها دادند. آن‌طور هم که سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده، قرار است کسی که 51 درصد سهام پرسپولیس را بخرد مالک باشگاه شود. فکر می‌کنم اولویت اول ما پیشکسوتان باشند. مگر نمی‌گویند تیم را به بخش خصوصی بدهیم. چه کسی بهتر از پیشکسوتان. اگر 51 درصد سهام را بخریم و با 20 درصد هم که وزیر داده، صاحب 71 درصد سهام پرسپولیس می‌شویم.


* مگر شما این قدر پول دارید که سهام را بخرید؟
آد‌م‌هایی در جمع ما هستند که این توان مالی را دارند که تیم را بخرند و هزینه کنند. الان شرایط با گذشته هم فرق کرده و درآمدزایی راحت‌تر شده است. الان اسپانسر برای آگهی روی پیراهن 5 میلیارد پول می‌دهد. می‌شود کاری کرد که تیم مشکل مالی نداشته باشد به شرطی که بخش خصوصی این تیم را در اختیار ما قرار دهد.


* باتوجه به حذف از جام حذفی و شکست از فولاد، چه آینده‌ای را برای پرسپولیس پیش‌بینی می‌کنید؟
شرایط خیلی سخت است و مشکلات حاد شده است. همه این‌ها نشأت گرفته از خصوصی نبودن تیم است. الان همه دارند یار جذب می‌کنند اما پرسپولیس مشکل مهره دارد و مدیرعامل در زندان است.


* درخشان گفته از شما مشورت می‌گیرد. درست است؟
من نه مشورت داده‌ام نه مشورت خواهم داد. به خودم اجازه دخالت نمی‌دهم. ایشان هم از من مشورت نخواستند.


* مناظره اخیر خادم با مدیران پرسپولیس و استقلال را چطور دیدید؟
این مناظره حرمت‌ها را از بین می‌برد. دوستان حرمت طرف مقابل را داشته باشند. این‌طور نباشد که با آبروی افراد بازی شود. آدم یاد شکایت‌بازی می‌افتد.


* خیلی‌ها معتقدند خادم نتوانسته به خوبی از پس پرسپولیس و استقلال برآید؟
خود خادم هم فکر نمی‌کرد اینقدر این کار مشکل داشته و سخت باشد. تا خصوصی‌سازی نباشد همین برنامه هست. امیدوارم پرسپولیس در 13 بازی باقی‌مانده نتایج خوبی بگیرد که در شأن این تیم باشد. فکر می‌کنم در این شرایط جذب بازیکن خارجی خوب هم مؤثر باشد.


* در مورد تیم ملی چه نظری دارید؟
تیم ملی و کروش کار سختی دارند. استرالیا آمده تا انتقام سال 98 را بگیرد و برای ما خواب‌های زیادی دیده است اما امیدوارم بعد از سال‌ها بتوانیم قهرمان شویم.


* و تیم امید؟
از امیدها ناامید شدم. نمی‌دانم چه‌کار می‌کنند. کاشانی که بود تیم شکل گرفت اما او هم رفت و تیم امید با این شرایط به جایی نمی‌رسد.

+10
رأی دهید
-8

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.