دستگیری مردی که همسرش را از پنجره به پایین پرتاب کرد

مرد جوان به دنبال مشاجره با همسرش، وی را از طبقه دوم ساختمان مسکونی‌شان به پایین پرتاب کرد.
سرهنگ امیرهوشنگ امیری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس، با اعلام خبر دستگیری مردی که همسرش را از پنجره طبقه دوم به پایین پرتاب کرده بود، گفت: ساعت ٣ بعدازظهر، گزارش سقوط زنی از طبقه دوم یک ساختمان در خیابان جشنواره تهرانپارس به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ گزارش شد.


یک صحنه عجیب


رئیس کلانتری ١٤٤ جوادیه تهرانپارس ادامه داد: پس از ارسال این گزارش، مأموران واحد گشت به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی موضوع متوجه شدند که فرد سقوط کرده، زنی به نام «فتانه» بوده است که از پنجره طبقه دوم یک ساختمان مسکونی به پایین سقوط کرده است.
وی افزود: در بررسی‌های بعدی مشخص شد که سقوط این زن جوان به دنبال یک منازعه خانوادگی بوده است؛ این درحالی است که به گفته اهالی محل، این زن و «صمد» همسرش، از مدت‌ها پیش با یکدیگر اختلاف داشته و مدام با یکدیگر مشاجره می‌کردند.
امیری گفت‌: همسایه‌های این زوج جوان در ادامه اظهاراتشان ادعا کردند که ساعتی پیش از این ماجرا، زوج جوان دوباره با یکدیگر درگیر شده بودند و درگیری آنها بالا می‌گیرد که در ادامه درگیری، صمد، فتانه را از پنجره طبقه دوم منزلشان به پایین پرتاب می‌کند که بر اثر سقوط زن جوان، وی دچار شکستگی از چند نقطه شده و با تلاش عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل می‌شود.


شوهر خشن در دادسرا


رئیس کلانتری ١٤٤ جوادیه تهرانپارس با بیان این‌که ماموران کلانتری برای ادامه تحقیقات به بیمارستان محل بستری این زن جوان مراجعه کردند، افزود: متاسفانه به‌رغم مراجعه مأموران به بیمارستان، این زن جوان به دلیل شدت جراحات وارده قادر به سخن گفتن نبود، مأموران همسر وی را برای بررسی بیشتر موضوع و سیر مراحل قانونی بازداشت کرده و پس از تشکیل پرونده، وی را در اختیار مراجع قانونی قرار دادند.

+33
رأی دهید
-3

caroline - تهران - ایران
وقتى هر روز با هم دعوا دارید نمی توانید زیر یک سقف زندگى کنید پس طلاق رو براى چى گذاشتن! .
شنبه 22 آذر 1393 - 10:19
agha_ehsan - تهران - ایران
حقش بوده . بعضی از زنها واقعا هر روز خدا دوست دارن با اعصاب شوهرشون بازی کنن .
شنبه 22 آذر 1393 - 13:07
homopersia - ملبورن - استرالیا
تو این مملکت هر کس نیاز به یک روانشناس و روانپزشک دارد..
شنبه 22 آذر 1393 - 13:58
گذشته میرزا - ایران - ایران
caroline متاسفانه بعضی قوانین از جمله مهریه و عدم حق طلاق برای زن باعث میشود زن و شوهر با وجود اختلاف و درگیری اجبارا بازهم زیر یک سقف زندگی کنند
شنبه 22 آذر 1393 - 18:50
سامسونگ.لیمو - رم - ایتالیا
پرتاب 3 امتیازی بووده !!!
شنبه 22 آذر 1393 - 19:58
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.