قتل پسرخاله با همدستی همسرش

پرونده مردی که متهم است پسرخاله‌اش را با همدستی همسر او به قتل رسانده است با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

براساس محتویات این پرونده شامگاه 22مردادماه امسال، مردی نزد مأموران پلیس رفت و گفت برادرش به نام هادی گم شده است و هیچ‌کس، حتی زن و بچه او از وی اطلاعی ندارند. با تشکیل پرونده با موضوع مفقود شدن این مرد، بازپرس دادسرای امورجنایی به گروهی ازافسران اداره یازدهم پلیس آگاهی دستور داد تا درباره ناپدید شدن هادی تحقیق کنند. چند روز بعد از کلید خوردن تحقیقات، مأموران که جسد سوخته‌ای را در حوالی شهرک واوان در اسلامشهر کشف کرده بودند از خانواده هادی برای شناسایی جنازه دعوت کردند.

با اینکه جسد سوخته بود اما برادر هادی با دیدن باقیمانده اجزای بدن برادرش او را شناسایی کرد. به این ترتیب پرونده به دستور جمشیدی، بازپرس ویژه قتل به اداره ویژه مبارزه با قتل پلیس آگاهی فرستاده شد.در تحقیقات مقدماتی معلوم شد مقتول با پسرخاله‌اش به نام شاهین رفت‌وآمد داشته اما بعد از مفقود شدن وی، شاهین نیز یکباره ناپدید شده است. در چنین شرایطی انگشت اتهام به سوی شاهین گرفته و وی بعد از چند روز دستگیر شد.

او در جریان بازجویی‌ها به قتل پسرخاله‌اش اعتراف کرد و گفت: من با هادی رفت‌وآمد خانوادگی داشتم. مدتی قبل همسر او شکایتش را به من کرد و گفت پسرخاله‌ام او را کتک می‌زند. من هم با نیت برطرف کردن مشکل‌شان با هادی حرف زدم اما او عصبانی شد و همین موضوع باعث شد که او را به قتل برسانم. وی ادامه داد: یک روز که هادی به خانه‌ام آمده بود با یک شال او را خفه کردم و جسدش را به نزدیکی واوان بردم و در آنجا به آتش کشیدم.

با وجود اعترافات متهم، کارآگاهان جنایی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد نازیلا، همسر مقتول نیز در این جنایت دست دارد. به این ترتیب وی نیز بازداشت شد. او در اعترافاتش گفت که شاهین شوهرش را به قتل رسانده و او فقط در انتقال جنازه با وی همدستی کرده است. وی گفت: یک شب که شوهرم در خانه نبود، بچه‌ام مریض شد و من هم برای کمک گرفتن به خانه شاهین رفتم اما شوهرم من را تعقیب کرده بود.

وقتی وارد آنجا شدم شوهرم سیلی محکمی به‌صورتم زد و من بیهوش شدم. اما وقتی به هوش آمدم دیدم شاهین شوهرم را کشته است. او من را تهدید کرد که اگر به کسی چیزی بگویم من را هم می‌کشد. آن شب من به خانه‌ام رفتم اما او با من تماس گرفت و گفت باید در حمل جسد به او کمک کنم. درحالی‌که جنازه شوهرم داخل صندوق عقب خودروی شاهین بود من و بچه‌هایم هم سوار ماشین شدیم و به اطراف واوان رفتیم. بچه‌ها خواب بودند که شاهین جنازه پدرشان را از خودرو بیرون آورد و به آتش کشید.

به‌دنبال ثبت اعترافات متهمان آنها صحنه جنایت را نیز بازسازی کردند و در نهایت پرونده‌شان با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قرار است آنها به‌زودی در دادگاه محاکمه شوند.

+17
رأی دهید
-2

halk_35 - لیوواردن - هلند
آره جون عمت . بچه مریض شده بود تو مجبور شدی شب بری خونه پسر خاله شوهرت . بقیه مرده بودن و چون توی عصر حجر زندگی میکنیم تلفن هم وجود نداشت که تلفنی از کسی کمک بخوای . از اونجایی هم که نگران بچه ات بودی رفتی که پس خاله شوهرت بهت آمپول بزنه ( از نوع گوشتی ). اسکل خودتی
جمعه 21 آذر 1393 - 09:01
raha1984 - هامبورگ - المان
چه دروغهای احمقانه ای !! مدتی قبل همسر او شکایتش را به من کرد و گفت پسرخاله‌ام او را کتک می‌زند. من هم با نیت برطرف کردن مشکل‌شان با هادی حرف زدم اما او عصبانی شد و همین موضوع باعث شد که او را به قتل برسانم.یک شب که شوهرم در خانه نبود، بچه‌ام مریض شد و من هم برای کمک گرفتن به خانه شاهین رفتم اما شوهرم من را تعقیب کرده بود. !!! فاسدهای پست
جمعه 21 آذر 1393 - 10:07
Anarchist - دبلين - ايرلند
halk_35 - لیوواردن - هلند. ،ها،ها..یعنی دمت گرم ,کلی‌ خندیدم. حق مطلب رو ادا کردی..!!!
جمعه 21 آذر 1393 - 11:44
agha_ehsan - تهران - ایران
ببینم بچه مریض بشه می برنش پیش دکتر یا میذارنش خونه و میرن به سویس دهی به پسرخاله !
جمعه 21 آذر 1393 - 12:23
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
من نمیفهمم اینا چرا رقیبشون رو زرتی میکشن؟خوب بابا مثل آدم جدابشید و به عشق جدیدتون برسید.اینا همش بخاطر عدم حمایت قانون ایران از زنهاست که چون میدونن شوهرشون بفهمه با کمک قانون پدرشون رو درمیاره،واسه همین چاره رو در قتل میبینن.کاری که بسادگی دستشون رو، رومیکنه چون بسیار ردگیریش ساده ست.
جمعه 21 آذر 1393 - 14:50
perser68 - فلوریدا - آمریکا
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک. عینه واقعیت و نه چیز دیگه ای... ملا ها میخوان هورمونای جنسیو با آیه های ۱۴۰۰ساله پیش کنترل کنن!!!
جمعه 21 آذر 1393 - 16:16
ایرانی باش - فارس شیراز - ایران
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک شما فکر میکنید اگه جدا بشن میاد باش ازدواج میکنه؟ نه:اینجور نیست این فقط یه تنوع طلبیست: که ربطی به عشق نداره و بیچاره اون کسی که تو این وسط از بین میره
جمعه 21 آذر 1393 - 16:34
faranak-montreal - مونترال - کانادا
انگار این ملت کاملا تو خوشی‌ هستن از صبح که بلند میشن کار باری ندران فقط تو کار پایین تنه هستن اون هم پایین تنه زن همسایه زن برادر زن پسر خاله دختر مسافر تنها تو خیابون ، همینطوری برید که دارید رکورد میزنید
شنبه 22 آذر 1393 - 06:57
avangard - تهران - ایران
عجب خانواده با کلاسی بودند. فقط تو کار آمپول گوشتی
شنبه 22 آذر 1393 - 14:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.