استقلالی های لیگ، امتیاز ها را تقسیم کردند/استقلال تهران 4 - استقلال اهواز 4

امیر قلعه نویی و استقلال در بازی با هم تیم اهوازی در دیداری پرگل به تساوی رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم های استقلال و استقلال صنعتی در اهواز یکی از زیباترین بازی های لیگ امسال و البته پرگل ترین بازی این فصل را رقم زدند. مسابقه ای تماشایی که تقریبا همه چیز داشت. از گل ، پنالتی ، اشتباه تاکتیکی ، اشتباه فردی ، گل مدرسه ای و البته اشتباهات داوری.

هیجان بازی از همان دقایق ابتدایی آغاز شد ، جایی که سانتر یعقوب کریمی روی ضربه کاشته با اشتباه پرویز کریمی ، گلر تیم اهوازی به دروازه تیم ویسی رفت. بعد از این گل اما یاران ویسی پیش آمدند و دو یار قدیمی استقلال خیلی سریع بازی را مساوی کردند. فرار بائو ضربه او دفع ناقص فروزان و ضربه تمام کننده سیدصالحی که قلعه نویی او را خیلی در سپاهان و استقلال قبول نداشت ، بازی را مساوی کرد.

این اما تازه شروعی برای یک بازی زیبا بود چون استقلالی ها دقایقی بعد باز هم گل زدند. این بار از روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر امید ابراهیمی . بازی دوباره برای استقلالی ها شد. قلعه نویی دوباره شاد شد اما این شادی خیلی دوام نداشت چون هنوز دقیه 30 نشده بود که این گل تلافی شد. وقتی قلعه نویی فکر می کرد حق وردی روی کرار پنالتی می گیرد ، داور از این صحنه گذشت . نوید مظفری داور بین المللی بازنشسته این صحنه را یک پنالتی کامل می دانست اما داور این نظر را نداشت . همان توپ در برگشت با پنالتی روی مومنی همراه شد . خطای برهانی بعد از لو دادن توپ به این بازیکن چاره ای غیر از پنالتی برای داور نگذاشت. همین بازیکن جوان بازی را مساوی کرد. دقایقی بعد این بار سید صالحی بود که استقلال اهواز را پیش انداخت تا بازی در نیمه اول به سود تیم ویسی تمام شود.

شروع نیمه دوم و در همان 5 دقیقه نخست بازی ، حق وردی استقلال را صاحب پنالتی کرد. خطایی که به نظر نوید مظفری کارشناس داوری به هیچ وجه پنالتی نبوده است. پنالتی را امید ابراهیمی گل کرد تا بازی مساوی شود و قلعه نویی از استرس باخت خارج شود. آنها تا قبل از دقیقه 70 درحالی که قلعه نویی میلاد سلیمان فلاح خرید جدیدش را هم به زمین آورده بود ، به گل چهارم رسیدند. این بار سجاد شهباززاده روی یک ریباند گل نهمش در بازی های این فصل را هم زد تا هنوز بهترین خرید امسال آبی ها باشد.

بعد از این اما درحالی که کارشناسان فوتبال انتظار افت بدنی استقلال را داشتند ، آبی ها گل چهارم را خوردند. این بار هم سید صالحی نقشی کلیدی داشت. با هد توپ را برای طیبی جو.ان کاشت و او از بین 6 بازیکن آبی پوش توپ را گل کرد تا قلعه نویی در انتهای این بازی ، 28 امتیازی باشد و فرصت رسیدن به جمع 4 تیم برتر را از دست بدهد. او حالا با تیم های 31 امتیازی لیگ 3 امتیاز فاصله دارد و فاصله اش از صدر جدول 5 امتیاز است. آنها با این شرایط به تعطیلات 50 روزه لیگ می روند .

 

قلعه نویی: همه از این بازی زیبا لذت بردند و من حرص خوردم/مگر من با شما خبرنگاران قهر می کنم؟

امیر قلعه نویی می گوید تیمش گل هایی بچگانه می خورد که برایش قابل درک نیستند.

فارس نوشت: امیر قلعه‌نویی پس از تساوی 4 بر 4 مقابل استقلال خوزستان با تاخیر نیم ساعته در نشست خبری  حاضر شد و  گفت: فقط در خصوص این بازی یک چیز می‌گویم همه لذت بردند ما زجر کشیدیم. تعجب می‌کنم و خنده‌دار است که مبتدی گل خوردیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به مشکل دروازه‌بانی استقلال گفت: اصلا اینگونه نیست و روی گل‌هایی که خوردیم اصلا فروزان مقصر نبود.

وی در مورد دلیل تاخیرش در نشست  و اینکه تعدادی از خبرنگاران به نشانه قهر سالن کنفرانس را ترک کردند، گفت: در حال خواندن نماز بودم و قرار شد اول عبدالله ویسی بیاید و بعد من به نشست بیایم. روز گذشته ما 15 دقیقه اینجا معطل بودیم و خبرنگاری اینجا نبود. مگر ما دیروز قهر کردیم؟ حتی به دوستان پیشکسوت اهوازی هم سر زدیم پس ما هم باید دیروز قهر می‌کردیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه حاشیه‌های تیمش تمام شده، گفت: به بازی قشنگ امتیاز نمی‌دهند و همه لذت بردند و من زجر کشیدم فقط به خانواده بزرگ استقلال تبریک می‌گویم. از بازی راضی هستم، اما از نتیجه اصلا راضی نیستم.

+9
رأی دهید
-0

عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
اگر فدراسیون و داور‌ها نبودن اس‌ دق دلال با امیر کله مرغی الان تو دسته سه با چسفیل سازان واسه سقوط نکردن رقابت میکرد ،،دو گل توی سینی تقدیمی داور بازی به کیسه ها،،خوبه اینقدر هواتونو دارن اما بازهم دسته سه و دسته دو را تجربه کردین،،خدایی نمیدونم چقدر باید ده نفره این کیسه‌های سوراخ نشان را سوراخ کنیم،،خسته شدیم ب,اا
جمعه 21 آذر 1393 - 13:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.