شکست سرخپوشان مقابل فولاد با دسته گل سوشا مکانی/ بالاخره شریفات به پرسپولیس گل نزد!

خبر آنلاین :پرسپولیس با نتیجه دو بر یک به فولاد خوزستان باخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس در آخرین بازی خود پیش از شروع تعطیلات بلندمدت لیگ برتر به مصاف فولاد رفت. این مسابقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد اما پرسپولیس که از یک بازی خانگی با حضور تماشاگر محروم شده بود، در این دیدار هواداران خود را نداشت. پرسپولیس و فولاد دو تیمی هستند که نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتر بازیکنان غایب بیشتری دارند. پرسپولیسی‌ها اسیر مصدومیت‌های بازیکنان خود هستند و فولادی‌ها هم در ماجرای کارت‌های معافیت سربازی، بیشترین بازیکن را داشته‌اند که همین موضوع باعث شد پرسپولیس و فولاد با ترکیبی به میدان بروند که چندان مورد نظر کادر فنی این دو تیم نیست.

 بازی که شروع شد، در ثانیه 31 ، محسن بنگر پاس رو به عقبی داد که سوشا مکانی دروازه بان سرخپوشان قصد داشت شوت بزند اما سایه توپ را زد و توپ به همین راحتی وارد دروازه پرسپولیس شد. فولاد به راحتی یک گل جلو افتاد. در ادامه مسابقه محمد نوری در دقیقه 43 دروازه فولاد را با یک ضربه سر زیبا باز کرد تا مسابقه مساوی شود. در نیمه دوم پرسپولیس بد کار نمی کرد اما در دقیقه 72 اشتباه مدافعان در یارگیری و اشتباه سوشا مکانی در خروج، باعث شد پرسپولیس دومین گل را بخورد. این گل را آلویز نانگ زد که در میان 4-5 بازیکن پرسپولیس ایستاده بود اما هیچ کسی او را نگرفت.

در نهایت مسابقه با همین نتیجه دو بر یک تمام شد تا سرخپوشان یک باخت خانگی را تجربه کنند. در این مسابقه سرانجام اسماعیل شریفات به پرسپولیس گل نزد! او که گربه سیاه پرسپولیسی هاست، در چند سال اخیر حتی در بازی های دوستانه هم به پرسپولیس گل زده است. در بازی رفت فولاد - پرسپولیس هم گل دوم تیم فولاد را اسماعیل شریفات به پرسپولیس زده بود.

+30
رأی دهید
-2

عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
شریفات گًل بزنه؟؟!! مگه کشکه گًل زدن به پرسپولیس:) اگر ما خودمون گًل خودی بزنیم،،اس‌ دق دلال هم که باز داور وفدراسیون به دادشون رسید،،داور دو تا گًل کادو شده تقدیم کیسه‌ها کرد،تیمی که توی یک نیمه سه تا گل بخوره و با کمک داور هم نتونه ببره ! معلومه تو ده دقیقه هم با ده نفره سوراخ سوراخ میشه،،این حرفا را بی‌ خیال اینو بچسب که چقدر ما ده نفره باید کیسه را سوراخ کنیم،،خسته شدیم بابا،،اصل کار اینجاست که ما به هر تیمی ببازیم اما کیسه‌ها را میبریم حالا می‌خواد ده نفره باشیم یا اونا یک گل یا دو گل جلو باشن مهم سوراخ کردن کیسه است که انجام شد :)
جمعه 21 آذر 1393 - 13:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.