سردار محمد باقرزاد خواهان اتصال متروی تهران به کربلا شد

 "سردار محمد باقرزاده" فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، روز پنج شنبه خواهان اتصال "متروی تهران به نجف و کربلا" شد و گفت که این پروژه باید در دستور کار دولت های ایران و عراق قرار گیرد.

به گزارش سایت رصد رودسر، "سردار محمد باقرزاده" فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، که برای بازدید و جانمایی نگان "تدفین شهدای گمنام، به رودسر سفر کرده است روز پنج شنبه گفت: "با توجه به امن شدن اماکن زیارتی در عراق هر روزه بر آمار زائرین افزوده می شود و با اجرای طرح متروی تهران به نجف اشرف و کربلای معلی می توان در تسهیل شدن این کار نقش بسزایی ایفا کرد."

محمدباقرزاده همچنین "فضای ایجاد شده در اربعین  امام حسین" و سفر چند صدهزارتن از ایران به عراق برای شرکت در این مراسم را ناشی از "فضای معنوی، فرهنگی و فقهی" توصیف کرد و گفت: "فضای معنوی، فرهنگی و فقهی، امروز پیام سیاسی کوبنده ای برای دشمنان اسلام داشته است زیرا آنها با جنگ و اختلاف افکنی بین شیعه و سنی سعی بر کم رنگ کردن احساس مردم نسبت به محرم و صفر را داشتند ولی به فضل الهی این گونه نشد."

+28
رأی دهید
-183

Ali-L - تهران - ایران
سلام به همه عزیزان, در ابتدا از شما عذر میخوام که نظرم ربطی به این بحث ندارد, و اینکه در چند جای مختلف ان را گذاشته ام. ولی خواهش میکنم ان را تا آخر بخوانید. دوستان من, من سالهاست که به سایت ایرانیان uk سر میزنم, و هیچ وقت نظر نداده بودم. ولی این چند وقت, حضور چند تا از هم وطنان, دیگر توانم را برید, و فکر کردم باید چیزی بگویم. دوستان گلم, نه تنها سیستم اطلاعاتی ایران, بلکه بیشتر کشورهای دنیا, گروهی دارند, که کار آنها, فقط تحقیق در اینترنت از کاربران کشور خود است, و جمع کردن اطلاعات عقایدی از آنها, که حالا در این میان هستند کشورهایی, مانند ایران, یا چین و .. که در کنار این تحقیقات, گروهی را که کارمندند, حقوق بگیرند, و .. برای نفوذ در میان این کاربران و دادن تشنج بین کاربران معمولی, و تفرقه بین آنها انداختن اس
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:08
Ali-L - تهران - ایران
دوستان گلم, تو رو بخدا ساده نباشید, و بدانید که جمهوری کثیف ایران, سالهاست که در بین ما این وطن فروشان را انداخته است, و ما را به جان خودمان میاندازد. این را برای کسانی میگویم, که جواب حرفهای, آقایانی مثل فدای آقا و یا .. را میدهند. هیچ وقت پیش خود فکر کردید, که کدام از ما, اگر حتا اطمینان کامل به نظرمان داشته باشیم , بعد از این همه توهین باز هم با کسی یا با گروهی, به بحث مینشینیم؟ هیچ کدام!!!! چون شخصیتمان اجازه نمیدهد. فقط در حالی تحمل خواهیم کرد, که حقوق بگیر ان کار باشیم و چشم خود را بر روی فساد, هرزگی, گشنگی, و.. که در مملکتمان, از کنار جمهوری اسلامی به دست آورده ایم ببندیم, و نام خود را بگذریم فدای آقا, تا از خون و جان مردم خود, نان و روزیه زن و بچه خود را بدهیم . ختم کلام, تمام اینها را گفتم که بگویم. تو را بخدا فکر نکنید که با یک فرد به اسم فدای آقا و .. طرف هستید, نه!!!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:08
kamran631 - لیون - فرانسه
بابا اینها دیگه کی‌ هستند، باورم نمیشه که اینها اصلا ایرانی‌ باشند ! از مخ که کلا تعطیلند !!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:09
Ali-L - تهران - ایران
بلکه با یک ارگان بزرگ سرو کار دارین. پس خواهش میکنم, تمنا میکنم, بیاید از این سایت شوروع کنیم, و ما هم یک حرکتی, به این کار این مزدوران نشان بدیم, نه اینکه با سادگی هرچه تمام تر, با این ... به بهس بنشینیم. خواهش میکنم بیاین از هر تفکر و اعتقادی که هستیم, اگر جمهوری اسلامی ایران را دشمن ملت خود میدانیم, دیگر جواب کامنت هیچ کدام از این افراد, مانند فدای آقا و .. را ندهیم, بیاید هم قسم شویم که همه ما پشت به این مزدوران بکنیم, نه اینکه مزخرفات این افراد را بخوانیم و با آنها به بحث بنشینیم. بیاید اصلا وقتی اسم این افراد را میبینیم, نظراته آنها را نخوانیم و بگذریم. همین فدای آقا و دیگران, ممکن است فردا با اسم دیگری بیایند و نظر بگذارند, پس تمام این افراد را در لیست سیاه خود بگذارید. اگر هم دیدید, کسی جدید است, و جواب این وطن فروشان را میدهد, به او تذکر دهید. ممنونم, و ببخشید که سرتان را درد آوردم.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:09
majiddk - کپنهاک - دانمارک
قطار هم نه مترو تهران به کربلا .لابد هر نیم ساعت یک ترن.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:13
*پسر شجاع* - تهران - ایران
فکر کنم اون لحظه ای که جرقه این فکر بکر تو مغزش زده شده عکاس ازش عکس انداخته ..اگه با دقت عکسو نگاه کنین حرفمو تایید میکنین..
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:17
غربت سرد - بروکسل - بلژیک
بعله..چراکه نه؟ یه بخور بخور اساسی و همچین پروپیمون دیگه.شما تا پول ایران رو کاملاً تموم نکنید و یه مملکت بیچارهء بدهکار فقیر از ایران نسازید،ول نمیکنید که.بعد از سالها نداری و پابرهنگی رسیدید به چاه پول و طلا و منابع نفتی،مگه دل میکنیدبیچاره مردم بیچاره تر نسلهای بیگناه آینده.باز نسل حاضر بخاطر سکوتشون، حقشونه کلی اون آیندگان بینوا چی؟!!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:19
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
سردار باقرزاده ،،،،،،،،،،خورد مگه پوله نفت ماله باباشه،قیافش مثل اینکه از سطل اشغال دارش آوردن،
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:21
آریان هامبورگ - هامبورگ - آلمان
این دیوونه نمیدونه و نمیفهمه که مترو به قطار شهری میگن نه به قطار بین شهری.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:54
amir-amir - تورنتو - كانادا
چه شیفتگى در صورتش اوج مى زند شبیه فیدل کاسترو است آن عقبى هم اگر لباس چریکى مى پوشید شباهت زیاد به چه گوارا داشت.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:57
caroline - تهران - ایران
برید که برنگردید و مانند حسین سر به تنتون نمونه!!! که ما از دست شما بى عقلها نجات پیدا کنیم
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:21
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
این خردارشعورش هم بیشترازخرش نیست چون اینقدربیشعورتشریف داره که نمی فهمه که کارهایی خیلی واجب ترازمترو ایران کربلا تواین مملکت هستش که نیازبه بودجه داره.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:29
بیژن۵۴ - اهواز - ایران
آقا نمیشه دستور بدین مترو تهران به مثلن استانبول و پاریس و نیویورک هم وصل بشه?اونجاها هم خیلی امنه ها!در ضمن عاشقان دلسوخته فراوان متقاضیند!. التماس 2A سردارک
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:30
metti - تهران - ایران
بیشرف...
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:57
tirdad_1 - ونتو.ونیز - ایتالیا
پسر اینا چی میزنن این همه توپ میشن.....
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:35
persik - کیف - اکراین
به خدا جنسی که اینا مصرف میکنن خیلی نابه،بابا چی میزنی حاجی؟؟؟؟
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 17:42
delmorde - یوتوبوری - سوئد
سوال اینجاست. ایا این ریش تپه عقل هم داره؟ زمانیکه خدا داشته به انسانها عقل عطا می کرده این بابا حتما نبوده و از قافله عقب مانده. قیابه اش که این را تایید میکنه. بدشانسی رو بگو! که ژنرالهای ما باید این احمقها باشن.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 18:43
paksan - آمریکا - آمریکا
این نخبه ها فقط در حکومت معاویه زمان پیدا میشوند. شما همون بزرگراهی که میلیاردها تومان هزینه کردید رو تکمیل کنید مترو پیش کش؟! بعدشم این بیسواد از ارتباط ریلی و قطار صحبت نمیکنه از مترو صحبت میکنه که مال سفرهای شهری هستش و برای مسافرتهای طولانی این نوع قطارها کاربردی نداره . همینطوری منابع کشور رو به ف.. دادن دیگه هر چیزی که می سازند 5سال بیشتر عمر نمیکنه و باید خراب بشه دوباره ساخته بشه هیچ هرچیزی که می سازند اصولاً اشتباه می سازند و از همون اول به زور نگه می دارنش فقط بخاطر چند میلیارد رشوه و حق الحساب . این سپاه به اندازه چندین بمب اتمی به کشور خسارت زده حالا نقشه دارند برای پر کردن جیب خودشون
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 18:20
dara20 - تهران - ايران
عین الله باقر زاده در شهر بهت پیشناد دیگری نشده مردک زباله؟
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 19:19
Gachboy59 - وین - اتریش
قدیما میگفتن،،،،،،خل نیست،برین از قبرس بیارین.اما امروزه کار خیلی راحت شده،دیگه نمیخواد این همه راه برن تا قبرس
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 19:41
فاطی قاطی - موگادیشو - سومالی
لقب سردار اشتباست لطفا تیتر رو اصلاح کنید بنویسید کله پوک محمد باقرزادیه ...,خدایش یکی سردار باشه این حرف رو میزنه.مملکت هیچ مشکلی نداره خط متروی کربلا نباشه.؟؟؟؟!!!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 19:11
arian1 - ابادان - ايران
Ali-L - تهران - ایران. هموطن با شما کاملا موافق هستم چون ما هم اثر انها را در چند سال اخیر دنبال کرده ایم انها گروهی حقوق بگیر واز طرف سپاه هستند وتنها هدف اینها دراینجا فقط ایجاد تفرقه وگمراهی دیگران است. در فیس بوک وسایتهای دیگر هم هستند
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:05
majiddk - کپنهاک - دانمارک
حسن روحانی گفت که وقتی پول و تفنگ و رسانه در اختیار جایی باشد فساد میاورد . یادش رفت بگه زوال عقل میاورد.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:46
ekman - شیراز - ‫ایران
جهت لفت و لیس باید دنبال پروژه ای چیزی بگردند ،چیزی که به مغز این آقا رسیده مترو تهران کربلا بوده!!!ضمنا قطار درون شهری و احیانا قسمتی زیر زمین را مترو میگویند.حالا آمدند و بعد از 30 و یا 40 سال قطار و ریل های آنرا مهیا کردند،برق مورد نیاز این قطار و لکوموتیوش را از تهران تا کربلا چطوری تامین میکنند.دوستی مشهدی دارم که میگوید متروی مشهد را که از ته خیابان تخریسی شروع و به وکیل آباد ختم میشود و کلا شاید 34 و یا 35 ایستگاه دارد،10سال طول کشید تا بهره برداری اش شروع شد و شاید هم بیشتر از ده سال و هنوز که هنوزه در حال کندن خیابانهای اطراف مسیر هستند تا انشعاباتی بطرف حرم امام رضا بوجود آورند که اینهم ده سالی بطول خواهد انجامید.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:41
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
Ali-L از تهران،دوستم من از ابتدا هم جواب اینا رو نمیدادم و اصولا آدم حسابشون نمیکردم ولی به خاطر درخواستت بیش از پیش اینگونه خواهم بود.مرسی بابت مسولیت پذیریتون
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:57
92ارشام - لندن - ایران
فکرخوبیست،با مترو از تهران،فقر ،فحشا،فساد،اختلاس و رانت را به کربلا صادر کنند!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 21:12
iran e azad - هورتن - نروژ
مردم گرسنه هستند و این تخم عرب‌ها میلیاردها دلار از سرمایه کشور را صرف بازسازی اماکن عراق کردند. احمق‌ها ! ... خلایق عقب مانده ما لایق این عرب زاده‌ها هستند، خود ملت بی‌سواد افسارش را به دست اینها داده.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:38
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
کربلا دو نفر کربلاااااا، نبووودد, اتیش کن بریم حاجیییییییییی نمازمون قضا شد
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 22:32
Sabokbalam - کالیفورنیا - آمریکا
باز همه اشتباهى برداشت کردید از عرایض سردار. منظور ایشون این بوده که چون زمین مترو سنگفرش و براق و لیز هست این زوار و مومنین بتونن راحتتر تا کربلاسینه خیز برن تا ثواب زیارت بیشتر بشه. البته معقول تر این بود که میگفتند کوپه هاى مترو رو باید به متد صدر اسلام با الاغ تا کربلا بکشند.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 22:51
mammal - لندن - انگلیس
چه آدم مخ.... هست والا اینها جاشون تو سیرک هست که مردم بخندند، حالا که دارین زحمت میکشین و آن مخ آنیشتین را به کار انداختی اصلا چطوره بگیم مترو بزنین به مریخ یا آن چاهی که امام زمان قایم شده؟
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 21:21
perser68 - فلوریدا - آمریکا
amir-amir - تورنتو - کانادا. کسی نمیدونه این جونورو دورو بریاش چقدر ایرانی کشتن تا به این شیفتگی رسیدن! یه روزی باید دونه دونه این شیفته گانه خامنه ای جلادو حسابی رسوا کرد! به زودیه زود این اتفاق خواهد افتاد !
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 21:21
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( 1 )---اعترافات تکاندهنده یک سردارک ریشو به نام پشمعلی میرزا ؛ >> چندی ز روی کذب و ریا با خدا شدیم !،،،هم پاک و هم مقدس و هم پارسا شدیم !،،،،انداختیم کهنه عبا‌ای بدوش خویش !،،،، یعنی مرید و مخلص آن عبا شدیم !،،،،،هر شب ز میکده چو فارغ آمدیم !،،،، رفتیم سوی مسجد و گرم دعا شدیم !،،،،تا چو شپش به کله امت رخنه‌ای کنیم !،،،،،مجذوب ریش توپی‌ ، شیخ ریا شدیم !،،،،،یک‌جا پی‌ فریفتن خر مقدسین !،،،، ریش و پشمی گذاشتیم و مقدس نما شدیم !،،،،،،یک‌جا پی‌ چپاول آرا اهل دل !،،،،از جان و دل مرید فلان ملای شهر شدیم !،،،، تا با او همراه شویم و جملگی از شناسنامه اموات بر خوریم !،،،،،با مداح اهل بیتی آشنا شدیم !،،،،، به همراه او با مرده شوی مرده خوری آشنا شدیم !،،،،، با چند برگ از آیات خدا و چند من سریش !،،،،،،گرم کثیف کردن دیوارها شدیم !،،،،،برای جذب نیرو بس ساندیس خریدیم و دادیم !،،،،،مسکین شدیم و لات شدیم و گدا شدیم !،،،،،به ما چو داد آخوند گوش بری وعده دروغ !،،،،،خوردیم گول و جزو خران دوپا شدیم !،،،،،گشتیم در مساجد گرم نطق و سخنرانی و میتینگ !،،،،،حسابی‌ پر حرف و یاوه گستر و پر مدعا شدیم !،،،،..
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 23:43
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( 2 )->، هر جا ملت خواست بر ما نافرمانی کند !،،قداره بند و قلدور و زور آزما شدیم !،،بسیجی‌ چاقو کشی‌ که کار ما داشت بدو رواج !،،هر جا رسید ، یا الله گویان جلوی پاش پا شدیم !،،از بهر آنکه زود به مقصد خود رسیم !،،با ظاهری روباه مزاج ، خدمتگزار جمله خلق خدا شدیم !،،چو در سرکوب ملت با چوب و تفنگ بر آنها فائق شدیم !،،نشان لیاقت بگرفتیم و ملقب به سردار نامی‌ شدیم!،. هنگام فراغت راهی‌ ارتش سایبری شدیم !،،خیانت اندر خیانت به ملت شدیم !،صبح تا شب در سایت‌ها مشغول نفاق بین ایرانیان شدیم !،،بهر شناسایی ایرانیان مبارز و دانا, متوسل به کثیفترین اعمال شیطانی شدیم !،، مثلا به عنوان وظیفه شرعی مشغول نکبت‌ترین کارها شدیم !،،از نفاق نگذشتیم و از تهمت و دروغ نگذشتیم و همچنان آواره و سرگردان و حیران ،در سایتها شدیم !،،، اما !، اما، همینکه پای به سایت ایرانیان یو کی‌ گذاشتیم, سرداران و همکاران ارتش سایبری ، جملگی غرق در خفت و خاری شدیم !،، به سرعت در این سایت شناسایی شدیم !،نزد ملت رسوا شدیم !، خار شدیم !، ذلیل و بدبخت و منفور شدیم !!,,از همه بدتر آلت دست مدیر بهشت و جملگی کاربران این سایت شدیم !!
جمعه 21 آذر 1393 - 00:13
SAMOSHOMA - منچستر - انگلستان
از این مردک دیوانه که از جنس خمینی کثیف و خامنه‌ای جلاد است چه انتظاری جز اراجیف دارید؟ راستی‌ از ایستگاهی که باید به کربلا وصل بشه یاد نکرد که سر قفلیه مغازه‌های اطراف به این زودی بالا نره. جوک خوبی‌ بود. خندیدیم به ریشت ابله. نکرد بگه قطاره شهر تهران -کربلا و از بیسوادی گفت مترو .وایی‌ بر ما که چنین کسانی‌ در صدر مملکت هستند و یک ارتش را دستور میدهند.
جمعه 21 آذر 1393 - 01:00
perser68 - فلوریدا - آمریکا
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان. بسیار ممنون از شعر زیبات و یه بیسته چاقم برای تو میفرستم :)
جمعه 21 آذر 1393 - 02:10
delmorde - یوتوبوری - سوئد
با سلام خدمت شما و همه هموطنان مبارزم. همیشه اشعار شما را می خوانم و لذت میبرم و بنوبه خود ممنونم.
جمعه 21 آذر 1393 - 12:40
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
perser68 - فلوریدا - آمریکا***با سپاس از شما دوست عزیز و قدیمی‌ . درود و صد درود بر شما . امیدوارم که همیشه شادان و شیرین سخن باشید عزیز جان .
جمعه 21 آذر 1393 - 13:58
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
delmorde - یوتوبوری - سوئد ***با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست قدیمی‌ خودم جناب ( delmorde ) ، اسم کاربری شما خاطراتی از دوران نوجوانی بنده را در ذهنم ایجاد کرد !، تا جایی‌ که یادم میاید، هر کچلی اسمش زلفعلی بود ، و هر پولداری اسمش درویش بود و هر روحانی میخوار بود و آن که نام عادل داشت، ظالمترین بود !! ولی‌ هم‌اکنون میبینم که این نام شما ( delmorde ) کاملا برعکس آن است و شما شخصیت بسیار مهربان و ( دل زنده ) ایی را دارید ، پس همیشه باشید تا من و دوستداران شما نیز باشیم . مخلص و درود بر شما . امیدوارم هر جا که باشی‌ همچنان شادان و شیرین سخن باشی‌ عزیز جان .
جمعه 21 آذر 1393 - 14:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.