آمریکا: آزمایش سلاح لیزری نیروی دریایی در خلیج فارس, نتیجه‌ای فرای انتظارها داشت.

+66
رأی دهید
-15

kamran631 - لیون - فرانسه
فدای آغا - و دیگر لات و لوتها نظام ولی‌ وقیح، ببینید که چطور آمریکا تو خلیج فارس و جلوی نوک دماغ پاسدارن جان ٔبر کف، اینجور عرض اندام میکنه ! عرضه مقابله دارید، یا مثل همیشه از دور واق واق می‌کنید !
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 15:17
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
سینمای آمریکا و اروپا هم تا اوایل دهه 90 با فاصله کمی نسبت به هم قرار داشتن و با هم رقابت میکردن اما از دهه 90 هالیوود چنان جهشی را تجربه کرد که بقیه فیلمسازان در جهان حتی فکر رقابت با سینمای آمریکا را هم نکن. سلاح لیزری همین تفاوت را داره در عرصه نظامی بوجود میاره. تا سال 2025 نصب این سلاح بر روی تمامی هواپیما ها و کشتی ها انجام میشه. در نهایت با ساخت توپ لیزری که قراره توسط یک ماهواره، لیرز را به هر نقطه از جهان در صدم ثانیه هدایت کنه این فرآیند تکمیل میشه. من فکر میکنم اگر پروژه جنگ ستارگان آمریکا محقق بشه اون 27000 سلاح اتمی روسیه بیشتر شبیه یه اسباب بازی به نظر بیاد :)))
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 15:25
Ali-L - تهران - ایران
سلام به همه عزیزان, در ابتدا از شما عذر میخوام که نظرم ربطی به این بحث ندارد, و اینکه در چند جای مختلف ان را گذاشته ام. ولی خواهش میکنم ان را تا آخر بخوانید. دوستان من, من سالهاست که به سایت ایرانیان uk سر میزنم, و هیچ وقت نظر نداده بودم. ولی این چند وقت, حضور چند تا از هم وطنان, دیگر توانم را برید, و فکر کردم باید چیزی بگویم. دوستان گلم, نه تنها سیستم اطلاعاتی ایران, بلکه بیشتر کشورهای دنیا, گروهی دارند, که کار آنها, فقط تحقیق در اینترنت از کاربران کشور خود است, و جمع کردن اطلاعات عقایدی از آنها, که حالا در این میان هستند کشورهایی, مانند ایران, یا چین و .. که در کنار این تحقیقات, گروهی را که کارمندند, حقوق بگیرند, و .. برای نفوذ در میان این کاربران و دادن تشنج بین کاربران معمولی, و تفرقه بین آنها انداختن اس
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:08
Ali-L - تهران - ایران
دوستان گلم, تو رو بخدا ساده نباشید, و بدانید که جمهوری کثیف ایران, سالهاست که در بین ما این وطن فروشان را انداخته است, و ما را به جان خودمان میاندازد. این را برای کسانی میگویم, که جواب حرفهای, آقایانی مثل فدای آقا و یا .. را میدهند. هیچ وقت پیش خود فکر کردید, که کدام از ما, اگر حتا اطمینان کامل به نظرمان داشته باشیم , بعد از این همه توهین باز هم با کسی یا با گروهی, به بحث مینشینیم؟ هیچ کدام!!!! چون شخصیتمان اجازه نمیدهد. فقط در حالی تحمل خواهیم کرد, که حقوق بگیر ان کار باشیم و چشم خود را بر روی فساد, هرزگی, گشنگی, و.. که در مملکتمان, از کنار جمهوری اسلامی به دست آورده ایم ببندیم, و نام خود را بگذریم فدای آقا, تا از خون و جان مردم خود, نان و روزیه زن و بچه خود را بدهیم . ختم کلام, تمام اینها را گفتم که بگویم. تو را بخدا فکر نکنید که با یک فرد به اسم فدای آقا و .. طرف هستید, نه!!!
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:09
Ali-L - تهران - ایران
بلکه با یک ارگان بزرگ سرو کار دارین. پس خواهش میکنم, تمنا میکنم, بیاید از این سایت شوروع کنیم, و ما هم یک حرکتی, به این کار این مزدوران نشان بدیم, نه اینکه با سادگی هرچه تمام تر, با این ...به بهس بنشینیم. خواهش میکنم بیاین از هر تفکر و اعتقادی که هستیم, اگر جمهوری اسلامی ایران را دشمن ملت خود میدانیم, دیگر جواب کامنت هیچ کدام از این افراد, مانند فدای آقا و .. را ندهیم, بیاید هم قسم شویم که همه ما پشت به این مزدوران بکنیم, نه اینکه مزخرفات این افراد را بخوانیم و با آنها به بحث بنشینیم. بیاید اصلا وقتی اسم این افراد را میبینیم, نظراته آنها را نخوانیم و بگذریم. همین فدای آقا و دیگران, ممکن است فردا با اسم دیگری بیایند و نظر بگذارند, پس تمام این افراد را در لیست سیاه خود بگذارید. اگر هم دیدید, کسی جدید است, و جواب این وطن فروشان را میدهد, به او تذکر دهید. ممنونم, و ببخشید که سرتان را درد آوردم.
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 16:10
میو میو - تهران - ایران
این سلاح لیرزی نمی تونه توی خلیج فارس موفق عمل کنه و معایب زیادی داره...1.بدی آب و هوا خلیج فارس 2.رطوبت بالای خلیج فارس 3. انتظار نداشته باشید سریع به هدف شلیک کند....توی فیلم هدف قرار دادن این لیرز به هواپیما بدون سرنشین تنها 2 دقیقه طول کشید هدف را نابود کند و این 2 دقیقه به نظرم خیلی زیاده و حتی این سلاح نمی تونه قایق بدون سرنشین سپاه هدف قرار دهد...سرعت قایق بدون سرنشین بسیار بالا و پرتاپ موشک کاتیوشا سرعت بسیار بالایی داره و تنها موشک هایی با سرعت مافوق می تونه این سلاح لیرزی را نابود کند زیاد این سلاح لیرزی نمی کنه موشک های مافوق زیادی نابود کند....
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:19
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
جوجه را آخر پاییز میشمرند .کاکا
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 20:53
paksan - آمریکا - آمریکا
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران.. تحلیلت درست هستش ولی قبول کن که برای کارهاشون زحمت میکشند تلاش میکنند طراحی میکنند شکست میخورند و از شکستهاشون پیروزی می سازند.آمریکا هیچ جایی نیست آمریکا یک دنیای کوچک هستش که مردم از همه کشورهای دنیا درش جمع شدند از هرنژاد و قوم و کشوری شما می بینید در بین پژوهشگراش در ارتشش و.. قدرت نظامیش به داشته هاش نیست به اعتماد به نفس و زحمت کشدن هاشونه قدرت دلار به سیاستهای نیست به اینه که مردمی هستند که از تمام دنیا در این کشور کارمی کنند و دلار درمیارن و می فرستند کشورشون یا باهاش تجارت میکنند.متاسفانه ما کمترین آشنایی با آمریکا و قدرتش نداریم و یکی مثل عباسی روان پریش میشه استراتژیست.قدرت هالیود ،مایکروسافت اپل فیس بوک اینه که دولتی نیستند در این کشور هرکسی کارجدیدی بکنه مردم و رسانه ها و سرمایه دارها حمایتش میکنند البته خودشون هم سودمی برند ولی هیچکس کسی رو بخاطر رویایی حرف زدن مسخره نمیکنه
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 21:08
mammal - لندن - انگلیس
دستگاه گریل کباب هست، از سپاه خواهش می‌کنم از این به بعد تو قایق‌شان کمی‌ گوجه هم بگذارند گویا کوسه‌ها و ماهی‌‌ها کباب و گوجه دوست دارند، حداقل بذارین ماهی‌‌ها از شما یک ثوابی ببینند، مردم ایران که خیری از شما ندید‌ند
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 21:30
تیتو تیتو - تهران - ایران
Ali-L - تهران - ایران حرفای تو بوی دیکتاتوری میده و این نشون میده تو هم از یک سازمان وطن فروش باید باشی یاد بگیر به اعتقادات دیگران احترام بذاری لازم هم نبود این همه مزخرف برای روشنفکریه خودت بنویسی اتفاقا من هم همین سیستمو از چند نفر اینجا میبینم که سریع حمله مکینن به کسایی که عرق وطن دارند. امریکا و هیچ قدرتی در برابر اتحاد ایرانی هیچ غلطی نمیتواند بکند خانه اخرش جان است اون هم فدای میهنم و تاریخش .
‌پنجشنبه 20 آذر 1393 - 21:50
perser68 - فلوریدا - آمریکا
Ali-L - تهران - ایران. کاملاً همینطوره که گفتی. بیست ;-)
جمعه 21 آذر 1393 - 00:27
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
من فقط می خواهم بدانم بعضی ها چرا اینقدر ابراز خوشحالی می کنند. آیا واقعاً به شما می گن وطن پرست؟ شمایی که می آیی اینجا به خاطر آزمایش سلاح های پیشرفته دشمنان ایران و دست خالی ماندن کشور خودت در میان گرگهای درنده جشن شادی می گیری انتظار داری که دیگران هم با تو همنوایی کنند؟ و کسی هم خلاف وطن فروشی عریان تو حرف زد می شه ساندیس خور؟ اینجاست که باید قاسم سلیمانیها را گذاشت بالای سر چرا که هر چفدر هم بد باشند لااقل برای خواری میهن خودشان اینچنین قهقهه نمی زنند.
جمعه 21 آذر 1393 - 01:28
sebastianxxl - لس انجلس - امریکا
آمریکارو عشقست و بس.
جمعه 21 آذر 1393 - 04:29
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی بزار یه نصیحتی بهت بکنم که هیچ مادری به فرزندش نکرده. انسان هر چقدر هم پست و دنی باشه در اعماق وجودش وجدان بیداری داره که بهش نهیب میزنه و گهگاهی آزارش میده. تو حتی به خودت هم دروغ میگی و به خیانت خودت به انسان و انسانیت رنگ وطن پرستی میزنی تا وجدانت را آرام کنی. اما تا کی میتونی این وضعیت را ادامه بدی، خودت هم نمیدونی. تا دیر نشده چراغ ذهنت را روشن کن و خودت را از جهلی که خودت انتخاب کردی نجات بده. تا کی میخوای اسیر حرص و ترس ناشی از جهل باقی بمونی؟
جمعه 21 آذر 1393 - 07:18
سهیل ایرانی - اصفهان - ایران
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی وطن فروش واقعی کسی که پول و سرمایه ابن مملکت را به اسم صدور انقلاب دو دستی تقدیم اعراب ضد ایرانی در سوریه و لبنان و بحرین و یمن و سودان و عراق، فلسطین میکنه. عزیز من یه قانون نانوشته هست که میگه دشمن دشمن من دوست من است. آمریکا دشمن شماست و مردم ایران هم دشمن شما اقلیت حاکم بر این سرزمین هستن. اتحاد مردم ایران با مردم آمریکا یک اتحاد تاکتیکی و موقتی برای ریشه کن کردن شماست. پس از نابودی شما خود مردم ایران تصمیم میگیرن با آمریکا رابطه شان ادامه بدن یا خیر. تو نمیخواد نگران باشی. تو فقط فکر جیب و تفریح خودت باش. افتاد؟؟
جمعه 21 آذر 1393 - 06:42
majidacmilan - پکن - چین
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی_ کاملا حق با شماست.
جمعه 21 آذر 1393 - 09:23
reza bargashte az kharej - ایران - ایران
بی هیچ شکی آمریکا و آلمان قدرت برتر علم لیزر دنیا هستند چه از نظر تجاری و چه از نظر نظامی، البته آمریکا پیشرفته تر از سایر کشورهاست مخصوصا در زمینه استفاده لیزر در همجوشی هسته ای، کارهایی در مرکز پیشرفته لیزر دانشگاه بارسلون اسپانیا انجام میشود که همپای تقریبا آلمان می باشد و آقای دکتر کواکبی در آنجا دکترای لیزر تجربی را گذرانده بودند، اگر حکومت ما ایشان را به خاطر جاسوسی (که متاسفانه اتهامی بیش نیست) به زندان نمی انداختند ایشون تجارب ساخت چنین لیزرهایی را دارند و کشور ما هم می توانست شک نکنید که این دستگاه لیزری را تولید کند، اما در آخر من نمیدانم چرا آمریکا باید کیلومترها راه بیاید و در حوزه کشور ما چنین لیزری را امتحان کند، این کار درستی نیست و دارد قلدری میکند و هر کسی با هر گرایش سیاسی و مذهبی که می خواهد باشد از آخوند و سپاه بدش بیاید یا نه، باز هم بابا ایرانی هست و رگ و غیرت ایرانی باید در بدنش باشد و نباید از این گونه کارها حمایت کند، مثل کسانی که در جبهه جنگیدند، از هر دین و کیش و مسلکی بودند ولی برای ایران و ناموس ایرانی جنگیدند نه به خاطر آخوند و یا شخصی دیگه.
جمعه 21 آذر 1393 - 09:42
ariobarzan pars - بیرمنگام - انگلیس
دوستمون، ali-L واقعا حرف درستو می‌زنه، ندیده گرفتن این افراد کاری ک وقتش انجام بدیم اینجا. ندیده گرفتن خودش از هر بحثی‌ بهتره.
جمعه 21 آذر 1393 - 11:31
agha_ehsan - تهران - ایران
واقعا اینکه مردم ما از غرب زیر تهدید داعش (که ساخته امریکاس) و حالا از جنوب و به قول دوستمون از نزدیکی نوک دماغمون زیر تهدید اسلحه های لیزری باشن ، آیا این باعث شادی و هیجانه ؟ که شما وطن فروشها با شنیدن همچین خبری حال می کنین ؟ همون بهتر که تو امریکا موندین و اجازه اومدن به ایران رو هم بهتون نمیدن و اتفاقا شمایین که توی سایتهای ایرانی واق واق می کنین .
جمعه 21 آذر 1393 - 12:47
sharafYabi - بیمبه - انگولا
همیشه مابین ایرانیان خارج و داخل یک معضل بوده,آنها که در غرب تحصیل، کار و زندگی‌ کرده‌اند اطلاعت بسیار زیادتری نسبت به ایران و دیگر کشورها دارند. قابلیت علمی‌ و دفاعی و نظامی و اقتصادی کشور ایران هم برای خارج نشینان پوشیده نیست. وقتی‌ ما میبینیم که شما به جای رسیدن به احتیاجات کشور و ملت خودت که نون ندارند بخورند, خودت را مشغول رقابت نظامی کردی به کشوری که روی یک سنگ دنباله دار در شش صد میلیون کیلومتر اونورتر بمب علمی‌ منفجر کرده. انگلستان در سال, ۹۵۰ میلیارد دلار در آمد مالیاتی داره و مردم این مالیات را میدونند که خرج مریض, خرج بی‌ کار و پول میشه. حالا ما می‌خواهیم اینها را شکست بدهیم و دنیا را از شر جگوار و بی‌ ‌ام و ، و بنز خلاص کنیم. ما میگیم بودجه نظامی را, صرف جوانان میکردی اینها با این لیزر رشته‌های شما رو پنبه نمی‌کردند. ما نفهم‌ها می‌شویم وطن فروش و شما فهیم‌ها میشوید وطن پرست. خوش حالی‌ دوستان از حضور آمریکا نیست، از این است که شاید تکرار فریب کارانه پیروزی و سر کیسه شدن ملت با این وسیله برایتان نمایان شود. قبل از این که ایران تبدیل به پاکستان شود بیدار شوید.
جمعه 21 آذر 1393 - 18:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.